Loe ametlikku kirjeldust

Data ScienceTech Institute on esimene erapartnerluskool puhta andmetöötluse alal

Data ScienceTech Institute on Nice'i rektoraadis (UAI 062136P) ja Pariisi rektoraadis (UAI 0755832G) registreeritud erialane kraadiõppe kutseühing. Rektoraadid on Prantsusmaa haridus-, kõrgharidus- ja teadusministeeriumi piirkondlikud delegatsioonid.

Data ScienceTech Institute loodi ühelt poolt maailmakuulsate prantsuse teaduse kvaliteedi ja intensiivsusega ning ühelt poolt loodusliku briti ärivabadusega ja pragmaatilisusega.

Meie missioon

Data Science on keeruline valdkond, mis hõlmab infotehnoloogiat, rasketeadust ja ärirakendusi, mida ümbritsevad eetika ja õigus . Me koolitame operatiivseid teadlasi, pakkudes kõige intensiivsemaid programme, mis on kättesaadavad Big Data'i väljakutseks !

Data Science on ka rakendusteadus . Seega juhivad meie programmid teaduslik nõuandekogu, mis koosneb tunnustatud ja tunnustatud professionaalsetest isikutest ning tööstuspartnerite kogemustega akadeemikutest . Tegelikult me kohustume järgima tööstuse ja tööturu vajadusi kirjas, nii et meie programmid arenevad igal aastal . Seepärast kutsutakse teid tagasi, e-õppe juuresolekul või e-õppe kaudu, et hoida oma oskusi ajakohasena .

Selles suhtes hinnatakse kvaliteeti, kasutades kahte lihtsat kriteeriumi : teie tööhõive määra ja teie tööandjate rahulolu. Neid hinnatakse isegi programmi ajal , tänu projektidele ja nooremate nõustamiskülastuste läbiviimisele.

Kas olete värske, särav noor lõpetaja või kogenud professionaal? Oleme täiesti kindlad, et Data ScienceTech Institute programm, mille te valite, paneb kõik oma aju hammasrattad tööle ja annab teile “XXI sajandi seksikaim töö” . (Havard Business Review, oktoober 2012)


Prantsuse kõrghariduse edendamise ametlik Prantsuse agentuur Campus France on tunnustanud ja loetlenud oma kraadi oma prestiižsetes "Inglise keele õpingutes", kus on kõik Prantsusmaa parimad institutsioonid, "Matemaatika" ja "Insenerid ja tehnoloogia". lõigud:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

Samuti on meil hea meel teatada, et KDnuggets, kes on kümne kõige mõjuvõimsama kaubamärgi suurandmebaasis , tuvastas DSTI ühe maailma parimate teadusprogrammide hulka. Meile sarnase noore kooli jaoks on väga suur saavutus selles kvartalis ja see näitab meie pidevat edenemist. Siin on link: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Samuti tutvustab see meie parimate meistrite meediateaduste ja analüütikute nimekirja Euroopas: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Samuti oleme selle ökosüsteemi (tööstuslikud ja akadeemilised klastrid) liikmed https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Siin on ka meie kooli kohta Amazoni AWS-i arhitektuuri juht Stephan Hadinger .

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Data ScienceTech Institute

See 6-kuuline klasside ja 6-kuulise praktika Applied MSc programm, mille kaks kirjet sügisel ja kevadel, on mõeldud avama oma karjääri nendele Big Data Engineering töökoh ... [+]

See 6-kuuline klasside ja 6-kuulise praktika Applied MSc programm, mille kaks kirjet sügisel ja kevadel , on mõeldud avama oma karjääri nendele Big Data Engineering töökohtadele kõik tööstusharud otsivad.

Septembri lõpus aprilli alguseks sügisesse sisenemiseni;Algus märtsist oktoobri keskpaigani kevadise sissekande jaoks;

Täiskoormusega (5 tundi päevas) koos "Engineering Projects" (vt allpool) ja sellele järgneb 6-kuuline töökoht.

Rakendatavas MSc programmis:

Lugege, kuidas analüüsi, disaini, rakendamist mõistaVõimaldab kasutada kõige levinumaid programmeerimiskeeli ja nende raamatukogusid rakendatud masinale ja sügavat õppimist;Õppige, kuidas arendada ja juurutada väga hajutatud andmeid ja arvutusklastreid, nagu Hadoop, SPARK või Microsoft Orleans;Avastage DevOpsi maailm ja looge pidev integratsiooniarhitektuur;Tehke ettevalmistusi kahe ettevõtte tasemel sertifitseerimise eksami sooritamiseks:Amazon AWS * Cloud-Computing DSTI õppetool * Ettevalmistus AWS sertifitseeritud lahenduste arhitektiks - assotsieerunudHadoopi sertifikaat... [-]
Prantsusmaa Biot Paris
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Data ScienceTech Institute

See 6-kuuline klasside ja 6-kuulise praktika Applied MSc programm, mille kaks kannet sügisel ja kevadel, on loodud selleks, et avada oma karjäär neile Big Data Analytics ... [+]

See 6-kuuline klasside ja 6-kuulise praktika Applied MSc programm, mille kaks kirjet sügisel ja kevadel , on mõeldud avama oma karjääri nendele Big Data töökohtadele, mida kõik tööstusharud otsivad.

Ja Prantsusmaal annab Data Science kindlasti "XXI sajandi seksikaimat tööd" ! (Harvard Business Review, oktoober 2012)

Klassid antakse inglise keeles:

Septembri lõpus aprilli alguseks sügisesse sisenemiseni;Algus märtsist oktoobri keskpaigani kevadise sissekande jaoks;

täiskoormusega (5 tundi päevas) koos "Engineering Projects" (vt allpool) ja sellele järgneb 6-kuuline töökoht.

Rakendatavas MSc programmis:... [-]

Prantsusmaa Biot Paris
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Antonio Di Narzo: What is Data Science?

Amir Nakib: How to select the best algorithm in Data Science?

Student Testimonial - Nehmy Forbin