Data ScienceTech Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Data ScienceTech Institute on esimene erapartnerluskool puhta andmetöötluse alal

Data ScienceTech Institute on Nice'i rektoraadis (UAI 062136P) ja Pariisi rektoraadis (UAI 0755832G) registreeritud erialane kraadiõppe kutseühing. Rektoraadid on Prantsusmaa haridus-, kõrgharidus- ja teadusministeeriumi piirkondlikud delegatsioonid.

Data ScienceTech Institute loodi ühelt poolt maailmakuulsate prantsuse teaduse kvaliteedi ja intensiivsusega ning ühelt poolt loodusliku briti ärivabadusega ja pragmaatilisusega.

Meie missioon

Data Science on keeruline valdkond, mis hõlmab infotehnoloogiat, rasketeadust ja ärirakendusi, mida ümbritsevad eetika ja õigus . Me koolitame operatiivseid teadlasi, pakkudes kõige intensiivsemaid programme, mis on kättesaadavad Big Data'i väljakutseks !

Data Science on ka rakendusteadus . Seega juhivad meie programmid teaduslik nõuandekogu, mis koosneb tunnustatud ja tunnustatud professionaalsetest isikutest ning tööstuspartnerite kogemustega akadeemikutest . Tegelikult me kohustume järgima tööstuse ja tööturu vajadusi kirjas, nii et meie programmid arenevad igal aastal . Seepärast kutsutakse teid tagasi, e-õppe juuresolekul või e-õppe kaudu, et hoida oma oskusi ajakohasena .

Selles suhtes hinnatakse kvaliteeti, kasutades kahte lihtsat kriteeriumi : teie tööhõive määra ja teie tööandjate rahulolu. Neid hinnatakse isegi programmi ajal , tänu projektidele ja nooremate nõustamiskülastuste läbiviimisele.

Kas olete värske, särav noor lõpetaja või kogenud professionaal? Oleme täiesti kindlad, et Data ScienceTech Institute programm, mille te valite, paneb kõik oma aju hammasrattad tööle ja annab teile “XXI sajandi seksikaim töö” . (Havard Business Review, oktoober 2012)

DSTI on uhke rakendusteaduste magistriõppe üle andmeteaduses

RNCP “Répertoire National des Certification Professionnelles” on valitsuse tunnustusmehhanism, mis on pühendatud programmide sobivuse kontrollimiseks tööturule. RNCP tiitel premeerib spetsiifilisi vajadusi oskuste ja teadmiste edasiandmiseks vahetu tööalase konkurentsivõime tagamiseks, mis on DSTI filosoofia keskmes.

Kui meie õpilased on õpingud ja töökogemuse lõpetanud, hindab nende saavutusi meie lõputööde komitee. Edu korral on neil võimalik saada kraad „Expert en Sciences des Données“ (andmeteaduste ekspert).

Lisaks saavad meie programmid edukalt läbinud tudengid ka kraadi DSTI-st, mis tõendavad akadeemilise õppekava läbimist ja annavad magistriõppes 60 ECTS ainepunkti, eeldusel, et nad on eelnevalt omandanud bakalaureusekraadi (või samaväärse).

Kraad on registreeritud Prantsuse riiklikus kutsekvalifikatsioonide registris (RNCP), kus on loetletud kõik Prantsuse riigi poolt tunnustatud diplomid, kraadid ja kutsenimetused. Kvalifikatsiooni tunnustatakse kraadina magistritasemel (Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku - EQF 7. tase). See võimaldaks üliõpilastel jätkata õpinguid doktorantuuris, kui nad seda valivad.

Ettevõtlustaseme sertifikaadid

Lisaks rakendusteaduste magistrikraad andmeteaduses

Rakenduskõrgharidus infoteaduses

 • Amazon AWS pilvandmetöötluse DSTI õppetool
  Ettevalmistus AWSi sertifitseeritud lahenduste arhitektiks - kaastöötajaks, kuna DSTI on AWS Akadeemia liige
 • SASi ökosüsteemi DSTI õppetool
  Ettevalmistus baasprogrammeerimiseks SAS-i abil

Rakenduskõrgkool AI andmetöötluses:

 • Amazon AWS pilvandmetöötluse DSTI õppetool
  Ettevalmistus AWS-i sertifitseeritud lahenduste arhitektiks - kaastöötajaks
 • Cloudera atesteeritud andmeinsener
  Ettevalmistus Cloudera sertifitseeritud andmeinseneriks

Campus France, Prantsuse ametlik kõrghariduse edendamise agentuur, tunnustas ja loetles meie kraadid nende mainekas jaotises "Inglise keeles õpetatavad programmid" koos kõigi Prantsusmaa parimate õppeasutustega, "Matemaatika" ja "Inseneriteadus ja tehnoloogia" sektsioonid:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

Samuti on meil hea meel teatada, et KDnuggets, kes on kümne kõige mõjuvõimsama kaubamärgi suurandmebaasis , tuvastas DSTI ühe maailma parimate teadusprogrammide hulka. Meile sarnase noore kooli jaoks on väga suur saavutus selles kvartalis ja see näitab meie pidevat edenemist. Siin on link: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Samuti tutvustab see meie parimate meistrite meediateaduste ja analüütikute nimekirja Euroopas: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Samuti oleme selle ökosüsteemi (tööstuslikud ja akadeemilised klastrid) liikmed https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Siin on ka meie kooli kohta Amazoni AWS-i arhitektuuri juht Stephan Hadinger .

Asukohad

Biot

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Biot, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa

Pariis

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa