EDC Paris Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Valige ettevõtlusvaim, valige EDC Paris Business School .

EDC Paris Business School on Prantsusmaal kümne parima ärikooli seas ja asub ettevõtluse hulgas esimesel kohal, ettevõtluse loomise määr on 3 korda kõrgem kui teiste kõrgkoolide omal, samal ajal kui 80% selle noortest lõpetajatest töötab ettevõtluse arendamise, ettevõttesisese ettevõtluse või uuendus.

130552_study1.jpg

foto viisakalt EDC Paris Business School

Meie ettevõte on Confesrence des Grandes Ecoles (CGE) liige ja EPAS on akrediteeritud EFMD poolt. Selle 5000 ruutmeetri suuruses ülikoolilinnakus La Défense äripiirkonnas on 1450 õpilast 40 erinevast rahvusest.

EDC Paris Business School on olnud ettevõtluse juhtimise etaloniks 70 aastat.

EDC Paris Business School pakub programmi Grande Ecole (riigi akrediteeritud magistritaseme kraad) ja erikursusi (RNCP akrediteeritud riiklik kutsekvalifikatsioonide kataloog); bakalaureusekraad juhtimises ja 6 magistrikraadi eesmärgiga tugevdada esmaseid teadmisi turunduse, rahanduse, juhtimise, digitaaltehnoloogia ja ettevõtluse alal, bakalaureusekraad juhtimises ja kaks magistrikraadi täiendõppes ja rahvusvaheliselt täies mahus -tüüpi vormingud.

Tänu meie partnerfirmade võrgustikule ja 18 500 vilistlase pühendumusele suudame pakkuda igal aastal rohkem kui 3000 praktikakohta ja töökohta.

130553_study3.jpg

foto viisakalt EDC Paris Business School

130551_study2.jpg

foto viisakalt EDC Paris Business School

130554_study4.jpg

foto viisakalt EDC Paris Business School

Asukohad

Pariis

Address
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

92415 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega