Loe ametlikku kirjeldust

KOOL kõik võimalused

Nagu inseneri kooli poolt ametlikult tunnustatud ning teevad pädevad poolt TTK (Prantsuse Engineering akrediteerimise asutuse) sees EISTI on kutsumus on koolitada tulevasi insenere matemaatika ja Computering.

Beyond hoone karjääri teiega, algatades paljutõotav Kas see on valdkonna rahastamiseks või suur ja mitmekesine majandusharu uute tehnoloogiate EISTI viib oma õpilastel üle 50 erineva töökoha väga erinevates tegevusvaldkondades.

Pidevas muteerub maailma, kus tehnoloogia on asendatud suure kiirusega, siis EISTI on otsustanud jääda keskmes ettevõtete vajadustele ning tehnoloogia arengu ja koolitada oma õpetuse, et aidata oma õpilastel jõuda kõige atraktiivsem ja uuenduslike töökohta.

Praktika, rahvusvaheline liikuvus, topeltkraadide: avada oma meelt, et maailma

Kell EISTI perioodid praktika ja töökogemuse on lahutamatu osa oma koolituse ja võrgu, mis toob kooli koos ettevõtted on "kiire" ja alati aktiivne.

Mitmekultuuriline mõtlemise ja rahvusvahelise liikuvuse on võtmepositsioon õppekavade, mida me pakume. Üle 40 partnerlused on seotud ettevõtetega, kogu maailmas.

EISTI on ka koolis topelt diplomi mainekama ülikooli ja juhtimise koolides. Täiendavad koosseisude ja avatus on lai teadmisi on mõned kooli põhiväärtused ja nad realiseeruvad läbi meie partnerlust. Sest eriala üliõpilane, siis on veel üks võimalus lisada täiendavat lisaväärtust oma CV.

Eistian kogemus: ainult EISTI

Student elu siin on rikas ja täis entusiasmi, tempo üliõpilaste ühiskonna sündmusi ja segunemist erinevat liiki. On kaks ülikoolilinnakud mis kuuluvad kooli, Cergy ja Pau, igaüks liitub jõud, et luua kollektiivse atmosfääri tööd ja heaolu.

Akadeemilist koos tugeva humanism on alati toonud Eistian kultuuri ja vaimu elule. Kool on valitud 4 põhiväärtused charter: Professionaalsus, avatus, solidaarsus ja eetika. Nad teevad EISTI ainulaadne institutsioon ja hea koht õppimiseks trumpe paljutõotav ise.

Üliõpilaselu

Õpib EISTI tähendab ka elavad elu top insener koolis, kus õpilased on ühised väärtused ja tegevusi. Olles eistian on ka olemise viis ja tegutseb iga päev, järgides meie harta neli väärtust: Professionaalsus - Avatus - solidaarsuse eetika. Igaüks võib toetuda oma koolikaaslasi, õpetajaid ja töötajaid nii meie ülikoolilinnakud. Kuna inimkapitali on meile oluline, nüüd rohkem kui kunagi varem. Raske töö ja tahtejõud alati ülimuslikud.

Student elu siin on rikas ja täis animatsioon, tempo poolt rütmi mitmekesised tegevused, et kolmkümmend või nii üliõpilasseltsidega on pakkuda. Peab olema see endale luua nende seas; ja kui see nii ei ole ... miks mitte luua oma?

Pidulik ja soodne segunemist erinevatel aastatel on nii elav ja soe. See on koht, kus võlakirju võib olla võltsitud, ja kestavad kaugelt aastat EISTI. Ajal oma aastate juures EISTI, me tahame, peate olema võimalik väljendada oma andeid, arendada uusi kirgi, avada teiste toituvad rahuldust kogemusi, läbida hetki ... Ühesõnaga: Elab isiklik ja kollektiivne tase.

See heaolu on ka osa sellest, mis muudab eistians edukas.

Cergy ja Pau, töökeskkondade on nii meeldiv ja funktsionaalne ja erinevaid kaasaegseid vahendeid kaasa optimaalse töökorralduse oma uuringud: sülearvutid, virtuaalse kooli, videokonverentsi ja rohkem. EISTI ülikoolilinnakud peegeldavad meie väärtusi: need on kodune, dünaamiline, sõbralik ja ka hästi integreeritud oma linna ülikoolides.

Meie ülikoolid

Meie õpilased on oodatud ülikooli oma valiku, kas Cergy või Pau.

Cergy ülikoolis (95)

Ehitatud 1989. aastal EISTI campus on kolm erinevat hoonet (Cauchy, Condorcet ja Turingi) lisades kuni kogupindala 8400 m². Täielikult varustatud kaasaegsete seadmetega (sh 3 videokonverentsi valmis amphitheatres ja videoprojektorid igas klassis) ja asub üliõpilaselamu, see on saavutatav läbi RER A. Soodsalt asuvad 2. suurim õpilaste Rummu Ile de France, campus on vahetus läheduses prefektuuri park, Cergy-Pontoise Ülikoolis, ESSEC ja Trois-Fontaines kaubanduskeskus. Cergy on energiline tudeng linna mitme olulise vara: meeldivat, roheline elukeskkond, mitu spordi- ja kultuuritegevuse saadaval (veespordikeskus, teater, kino ja rohkem).

Õpilased jõuavad pealinna 35 minutiga kaudu RER A (alates «Cergy-Préfecture» jaam).

Pau ülikoolis (64)

Pau ülikooli kasu kõik peamised varad suurlinna piirkonnas ja läheduse Hispaania, Mountain ja mere ääres.

See pakub hoone ulatudes ligi 5000m² südames linna peal üliõpilaskülas. See campus pakub meeldivat, kaasaegne ja helendav töökeskkond, nii keskkonnasõbralik (HQE) ja varustatud uusima tehnoloogia (amphitheatres täis HD videokonverentsi vahendid, optiliste kiudude, juurdepääsu kontroll ja rohkem), ja eriti sõbralik õpilastele. Ta on uhke taimestik täidetud aatrium, ühendatud amphitheatres ja klassiruumid, üliõpilaste saalis ja kohvikus, audio juhendajaid võõrkeeli ja lõõgastumiseks.

Eistiens kasu elukvaliteedi sportlik linna rikas ajalugu, vahel ookeani ja mägede.

VÄÄRTUSED EDUKAS

Meie harta koosneb neljast tugevad väärtused, mis võimaldab iga inimene on EISTI areneda ajal oma aega siin, ja pärast seda. Harta ja kõik see tähistab jätab jälje meie õpilased, eelkõige näidates ajal nende ametialase tee ja arengut. Meie endised õpilased sageli teevad hartale, ja nende võrgustikud on tundlik see. Olles Eistien on olemise viis, tegutsedes ja mõelda iga päev. Iga uue kooliaasta harta esitatakse kõigile koolis selleks, et kooli filosoofia muutunud täiesti integreeritud oma mõtteviisi, tegutsedes ning olles.

PROFESSIONALISM

 • Väärtustades rühmatöö
 • Koondamine individuaalne talent ja kollektiivse edu
 • Tagada usaldus ettevõtete

AVATUSE

 • Ülejäänud uudishimulik teiste elu
 • Lähen teised selleks, et rikastada oma teadmisi ja jagada enda koos nendega
 • Daring jagada
 • Küsitlemine iseendaga
 • Olles tõend alandlikkust;
 • Ignoreerimine kasutu eeldused
 • Vältides ülbus ja enesega rahulolu

SOLIDAARSUS

 • Solidaarne meie vanemate kui ka nooremate kui meie
 • Making teiste aitamine loomulik refleks
 • Kuulates lugupidavalt teiste
 • Hoides solidaarsus erinevate kooli-aastane

EETIKA

 • Austades tööd oma õpetajatega ja kolleegidega
 • Läbiviimine oodatud tööd
 • Ei loobu, kellel on raskusi peaga
 • Olles seotud kellegi internatuuri: tõsine, range, algatusvõimeline
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Magistrikraadi kvantitatiivseid rahandusminister ja riskijuhtimine põhineb tunnustatud tipptaset meie inseneri kooli kvantitatiivne rahastamiseks, ja teeb suuri kasutamis ... [+]

Magistrikraadi kvantitatiivseid rahandusminister ja riskijuhtimine põhineb tunnustatud tipptaset meie inseneri kooli kvantitatiivne rahastamiseks, ja teeb suuri kasutamist koostöövõrgustik ülikoolid Paris-Dauphine ja Cergy-Pontoise. Master on peamiselt kavatse pöörduda rahvusvaheliste üliõpilaste, "vaba liikunud" või need meie partner ülikoolides või suure potentsiaaliga välisriigi insenerid, kes otsivad rahvusvahelise karjääri valdkonnas rahandus.

See programm viib magistrikraadi ja diplomiga akrediteeritud Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse ja teaduse.

eesmärk

See magistrikraadi hõlmab kogu ahelat kvantitatiivne rahastamiseks, teoreetiliste aspektide kohaldamise professionaalne seade. Ketti võib kirjeldada järgmiselt:... [-]

Prantsusmaa Cergy Pau
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Master in Business Analytics: Arhitektuur, Andmete Exploration ja optimeerimine ", akrediteeritud Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse ja teaduse, toetub tunnustatud tipp ... [+]

Master in Business Analytics: Arhitektuur, Andmete Exploration ja optimeerimine, akrediteeritud Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse ja teaduse, toetub tunnustatud tipptaset meie inseneri kooli ärianalüüsi ja kasvanud alates spetsialiseerumise Decision Support, Business Intelligence ja Business Analytics . Master on peamiselt kavatse pöörduda rahvusvaheliste üliõpilaste, "vaba liikunud" või need meie partner ülikoolides või suure potentsiaaliga välisriigi insenerid, kes otsivad rahvusvahelise karjääri valdkonnas Business Analytics.

See programm viib magistrikraadi ja diplomiga akrediteeritud Prantsuse kõrgharidus ja teadus.

Eesmärgid

Business Intelligence ja nüüd Ärianalüüs on muutunud põhielemendid kõik ettevõtted.... [-]

Prantsusmaa Cergy Pau
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles