Loe ametlikku kirjeldust

AMIRi kohta

AMIRi magistriprogramm keskendub toorainete väärtusahelale, pöörates erilist tähelepanu ringlussevõtule. Kaks peamist eesmärki on järgmised:

  • Õpetage õpilasi muutuma kõrgelt kvalifitseeritud Euroopa spetsialistideks, kellel on kogemusi eri liiki materjalide kohta. Need teadmised võimaldavad neil arendada laiaulatuslikult ja ulatuslikult uusi materjale ringlussevõtu meetodeid. Lisaks sisaldab AMIR-programm klasside ülekantavaid oskusi, nagu innovatsioon, eetika, intellektuaalomand, olelustsükli hindamine, jätkusuutlikkus ja täiustatud uurimisstrateegiad.
  • Arendada sidusa ettevõtluse mõtteviisi kaasatud ettevõtete, inkubaatorite ja innovatsiooniteenuste ning suurte tootmisharudevaheliste abivahendite ja teadmistega.

Tugevused

  • AMIRi lõpetajad on rahvusvahelised ettevõtjad ja uuendajad, kes suudavad töötada kõikjal Euroopas ja mujal.
  • Kõrghariduse haridus ja teadustöö keskkond.
  • Praktilised teadmised arenenud uurimislaboritega.
  • Kvaliteetne praktika.
  • Kohustuslik rahvusvaheline ja valdkondadevaheline liikuvus.
  • Toetab Euroopa Innovatsiooninstituut110553_pexels-photo-1055712.jpeg
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EIT RawMaterials Academy - AMIR

AMIR-magistriprogramm täiustatud materjalides: uuenduslik ringlussevõtt ühendab sügavad tehnilised teadmised materjalide ringlussevõtu kohta ettevõtluse ja innovatsiooni ... [+]

AMIRi kohta

AMIRi magistriprogramm arenenud materjalides: uuenduslik ringlussevõtt keskendub toorainete väärtusahelale, pöörates erilist tähelepanu ringlussevõtule. Programm ühendab sügavad tehnilised teadmised materjalide ringlussevõtu kohta ettevõtluse ja innovatsiooni kõrgetasemelise koolitusega, andes õpilastele oskused, mida nad vajavad ringlussevõtu sektori mängude vahetamiseks. EIT-märgisega magistriprogrammina on AMIRi välja töötanud ja tarninud toorainete valdkonnas ELi parimate ülikoolide konsortsium. AMIRi õpilased õpivad oma koolituse raames kahes erinevas Euroopa riigis ja saavad EIT RawMaterialsilt mitmesuguseid soodustusi, sealhulgas suvekoolid, võrgustikuüritused ja rahaline toetus. Kõik õpetamine ja hindamine toimub inglise keeles.... [-]

Prantsusmaa Bordeaux Portugal Lisbon Saksamaa Darmstadt Belgia Liège Hispaania Madrid Ungari Miskolc  + 8 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles