Loe ametlikku kirjeldust

AMIRi kohta

AMIRi magistriprogramm keskendub toorainete väärtusahelale, pöörates erilist tähelepanu ringlussevõtule. Kaks peamist eesmärki on järgmised:

  • Õpetage õpilasi muutuma kõrgelt kvalifitseeritud Euroopa spetsialistideks, kellel on kogemusi eri liiki materjalide kohta. Need teadmised võimaldavad neil arendada laiaulatuslikult ja ulatuslikult uusi materjale ringlussevõtu meetodeid. Lisaks sisaldab AMIR-programm klasside ülekantavaid oskusi, nagu innovatsioon, eetika, intellektuaalomand, olelustsükli hindamine, jätkusuutlikkus ja täiustatud uurimisstrateegiad.
  • Arendada sidusa ettevõtluse mõtteviisi kaasatud ettevõtete, inkubaatorite ja innovatsiooniteenuste ning suurte tootmisharudevaheliste abivahendite ja teadmistega.

Tugevused

  • AMIRi lõpetajad on rahvusvahelised ettevõtjad ja uuendajad, kes suudavad töötada kõikjal Euroopas ja mujal.
  • Kõrghariduse haridus ja teadustöö keskkond.
  • Praktilised teadmised arenenud uurimislaboritega.
  • Kvaliteetne praktika.
  • Kohustuslik rahvusvaheline ja valdkondadevaheline liikuvus.
  • Toetab Euroopa Innovatsiooninstituut110553_pexels-photo-1055712.jpeg
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EIT RawMaterials Academy - AMIR

EIT-märgisega programmina integreerib AMIR Master oma õppekavasse ettevõtluse ja innovatsiooni kõrgetasemelise koolituse, andes õpilastele oskused, mida nad vajavad, et s ... [+]

Väljakutse

Materjalid on moodsa globaalse majanduse aluseks ja on olulised üleminekuks rohelisele ringmajandusele, mis eraldab vähem CO2. Nende materjalide 25 materjali on EL määratlenud kriitiliseks, mis tähendab, et nad ühendavad suure tähtsusega ELi majanduse ja nende varustamisega seotud suure riskiga. Teadaolevate esmaste toormaterjalide kättesaadavus on muutunud keerulisemaks, samal ajal kui tööstusjäätmete ja kasutuselt kõrvaldatud toodete kogused kasvavad kiiresti. Need jäätmevood sisaldavad sekundaarset toorainet, millest paljud on kriitilised ja mida on võimalik taaskasutada, mitmekesistada tarneid ja aidata kaasa materjalide nõudluse kasvule.

Suureneva heaoluga kasvava ülemaailmse elanikkonna toorainevarustuse tugevdamiseks võib suureneda ringlussevõtu määr. Selleks toimuvad nõudluse all kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on arenenud tehnilised teadmised ringlussevõtu kohta, arusaam kogu tooraine väärtusahelast ja oskustest, mis on vajalikud teadmiste muutmiseks lahendusteks ja äritegevuseks. AMIR Master programm loodi selleks, et täita seda vajadust, õpetades tulevasi rahvusvahelisi spetsialiste, kes arendavad uusi materjale ringlussevõtu võimalusi.... [-]

Prantsusmaa Bordeaux Portugal Lisbon Saksamaa Darmstadt Belgia Liège Hispaania Madrid Ungari Egyetemváros  + 8 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles