École de Management de Normandie / Normandy Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Normandia Business School (Ecole de Management de Normandie)

Viimase 25 aasta jooksul on kaubanduskoja Caen ja Le Havre on ühendanud oma jõupingutused, et luua ühine struktuur kõrghariduse kasuks nende linnades ja piirkondades.

Täna, see pingutus on sünnitanud Ecole de Management de Normandie, ühtse ja tugevdatud ärikool valmis vastama nii riiklike ja rahvusvaheliste vajadusi ettevõtted.

Ecole de Management de Normandie (Normandia Business School), kelle juured ulatuvad 1871. püüab olla ärikool valik, mis annab eelnev kogemus ja täiendõppe kvaliteeti, õpilasekeskne õpikeskkond.

Selle üld ja spetsialiseeritud programmid on kavandatud luua tasavägine nõudmiste vahel piirkondlike ja riiklike ettevõtete sidusrühmade ja isiklikke püüdlusi nii üliõpilased ja õppejõud, et õpetada vastutab maailma kodanikud.

Nende eesmärkide saavutamiseks, kool rakendab õpetamise lähenemine põhineb tegevuse õppimine ja sisukas mentorluse suhted õppejõud, spetsialistid ja toetada kogukondade. Academic sisend, toetab missiooni asjakohase uurimis-, kinnitab portfelli programmide töötatud vastavalt riiklikele ja rahvusvahelistele standarditele.

Igal aastal rohkem kui 1700 õpib äri. Kool on ka vilistlaste üle 8000.

Struktuur School

Ecole de Management de Normandie struktuuri nüüd ei mittetulunduslik ühendus. See suur areng on näitena tõi ühinemise lõpetamist kolme eelmise institutsioonide ja tõhustatud koostöö poolt ehitatud kaks kaubanduskoda.

See tohutu areng on kandnud olulist kinnisvara investeeringute: veel 2 000 m² on avatud Caen.

Kvaliteet

Mitu aastat tagasi, kooli algatas liteedikavas kohtuda hindamise kord magistrikraadi akrediteeritud Prantsuse haridusministeerium ja EQUIS Giidiga arengu protsessi.

Täna, Master of Ecole de Management de Normandie on tunnustatud Prantsuse riik.

2006. aasta mais School kuulutati saada EQUIS akrediteering ja kandideerimine kava on nüüd suunatud vastastikuse hindamise audit.

Ecole de Management de Normandie on liige "konverentsi des Grandes Ecoles".

Kõik MSc ja MS kraadi pakutud School on akrediteeritud "konverentsi des Grandes Ecoles" ja "Märk" sertifitseerimine on antud üks täiendõppe programmide mõeldud Normandia pangandussektoris (Management and Commercial Development).

NN "Grandes Ecoles" on omased Prantsuse kõrghariduse valdkonnas: nad on väga selektiivne ja on piiratud kursusel. Nende eesmärk on toota kõrge profiiliga lõpetanute inseneri, äri, kunst, kujutav kunst ja sotsiaalteadused.

Asukohad

Caen

EM Normandie - Normandy Business School

Address
9, rue Claude Bloch
14000 Caen, Normandia, Prantsusmaa
Telefon
+33 2 31 46 78 78

Le Havre

EM Normandie - Normandy Business School

Address
30, rue de Richelieu
76087 Le Havre, Normandia, Prantsusmaa
Telefon
+33 2 32 92 59 99

Pariis

EM Normandie - Normandy Business School

Address
64, rue du Ranelagh
75016 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
+33 (0)1 75 00 00 76

Rouen

Address
Rouen, Normandia, Prantsusmaa

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited