ENAC

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ENAC asutati 1949. aastal Pariisi Orly ja kolis Toulouse 1968. aastal. See ühendatakse SEFA (Service d'Exploitation de la Formation AERONAUTIQUE) 1. jaanuaril 2011. aastal. Aine "Ecole Nationale de l'Aviation Civile» (ENAC) on ainulaadne näide: see on ainus lennunduse orienteeritud ülikoolis Prantsusmaal ja Euroopas pakkudes laia ja täielikku paneel lennundus suunatud koolitusprogramme ja tegevusi, mis teenindavad lennukitööstus maailma ja eriti lennutranspordi sektoris.

ENAC ülikooli koosneb:

2000 üliõpilast 25 erinevaid koolitusi: insener, meister, PhD, õhutranspordi piloot, lennujuhi, jne 7500 praktikandid igal aastal 400 täiendõppe programmide või täiendkoolitust, 10 teaduslaborid, Rahvusvaheline tegevus: ENAC tervitab sadu rahvusvaheliste üliõpilaste ja praktikantide 5 kontinendil igal aastal Haridus võistkond erakordne hulk professionaalseid oskusi ja teadmisi, Kõrgetasemelist koolitust materjali, mis on seotud tema multidistsiplinaarne tegevus: ATC simulaatorid, lennusimulaatorid, 130 lennukit, laborid elektroonika, telekommunikatsioon, GNSS, UAV, andmetöötlus, aerodünaamika, keeled jne ...

Läbi kõigi nende tegevuste ENAC ülikooli on pühendunud nõuetele lennunduse valdkonnas, kus nii era- ja avaliku sektori tegelevad, kas Prantsusmaal või välismaal. Enam kui 60 aastat, 20000 vilistlased, ENAC on omandanud tunnustamist, Prantsusmaal ja välismaal, kõikide osapoolte kuuluvaid erinevaid tegevusi. Täna, tänu tunnustas oskusi oma õpetajad, uurijad, üliõpilased, praktikandid ja kogu oma personali ENAC ülikooli tahab tugevdada oma mõju kogu maailmas, on alati pühendunud oma valdkonna tipptasemel: lennundus.

Asukohad

Toulouse

Ecole Nationale de l'Aviation Civile - ENAC

Address
Ecole Nationale de l’Aviation Civile
Campus Toulouse:
7 avenue Edouard-Belin BP 54005 -

31055 Toulouse, Occitanie, Prantsusmaa
Telefon
+33 5 62 17 40 00