Loe ametlikku kirjeldust

National School of Engineers Metzi (ENIM) on määratud, alates septembrist 2010 TECHNOPOLE de Metz hoone. Near Symphony Lake, üliõpilaste ja õppejõudude erandlik töökeskkond, mis ühendab esteetilise välimusega ja eeskujulik funktsionaalsust.

Avatud 1961. aastal koos oma "õde" Tarbes Saint-Etienne ja Brest, ENIM on puu kaks vastastikune testament: selle riigi, mida tahab kujundada tehnilise kõrghariduse ja tööstuse, mis kontekstis tugev majanduskasv, kardab puudus inseneridest. Kuna nende loomisest, ENIM muutub indikaator hariduse kaudu originaalsus nende värbamise meetod ja nende koolituse sisu, vastaks tegelikkusele elukutse. Mingil hetkel ajaloos on loobunud ENIM sellest reeglist. Ülikool on pidevalt kohandada oma õpetusi muutuvas tehnoloogia ja pühendunud uuenduslike protsess, mis võimaldab koolitada insenere "à la carte".

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Magister

Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz - ENIM

Teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni toodete, masinate ja tootmise süsteeme on oluline, et rahuldada tööstus taset ja konkurentsivõimet. See nõuab sageli mehaani ... [+]

Kursuse suur "Design, industrialiseerimine ja innovatsioon"

1 ENIM ASUTUS (Ecole d'ing énieu DE METZ) 2 MASTER konteksti

Teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni toodete, masinate ja tootmise süsteeme on oluline, et rahuldada tööstus taset ja konkurentsivõimet. See nõuab sageli mehaaniliste teadused, materjaliteadus, süsteemide juhtimine teaduse ja süsteemide modelleerimine ja teadmisi süsteemide dünaamika. Nende probleemidega nõuab andmeid ja teadmisi, et uurida ja kapten keerukust kaasaegse tööstusliku süsteemid.

Koolitus on korraldatud üle kaks semestrit:

a) esimesel poolaastal (oktoober-veebruar) on pühendatud teoreetiline teaduslike aluste ja tööriistad, b) teise poolaasta (märts-juuli) on pühendatud uurimisprojekti laboris või ettevõtte magistritöö kirjutamine.... [-]

Prantsusmaa Metz
September 2019
Päevane õpe
2 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

L'Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz vue du ciel

HAPPY We Are From ENIM