ENSAI: National School for Statistics and Information Analysis

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ENSAI koos ENSAE on osa rühmitus National Economics ja statistika koolid (Geenid), mis ühendab teadus-ja õppetöö tegevuse INSEE.

ENSAI on akrediteeritud Prantsuse akrediteerimise nõukogu Engineering Education, TTK (komisjoni des Titres d'ingenieur), anda magistri tasemel inseneri kraadi.

Asutatud aastal 1994, ENSAI on asuva Ker Lann Campus alates 1996. aastast maal just väljaspool Rennes.

ENSAI on võrgu osa maineka kõrgkoolide Prantsusmaal tuntud Grandes écoles või spetsialiseeritud koolilõpetajad. ENSAI hariduse koolitab oma õpilastel saada kvalifitseeritud, kõrgetasemelised juhid informatsiooni töötlemise ja analüüsi. Valmimisel statistilise mehaanika-või INSEE riigiteenistuja statistik programmi, meie õpilased on kolmekordne teadmised statistika, ökonomeetria ja infotehnoloogia, mis on ülemaailmselt tunnustatud kõigis kutsesektoritele.

Statistilised inseneri õpilased saavad statistilise insenerid 3 aasta pärast, kui nad on saanud Diplôme d'ingénieur, magistriõppe tasemel inseneri kraadi võrdub Master of Science (MSc) Statistika (esindaja kokku 5 aastat ja 300 ECTS ainepunkti post-bakalaureusekraadi uuringud). Avaliku teenistuja õpilane internid saavad ametiisik riigiteenistuja statistikute jaoks INSEE pärast 2 aastat; nad on maksnud oma haridustee ENSAI, igakuine netopalk ligikaudu 1700 € (preemiad kaasas).

Meie missioon

Koolitus statistilise insenerid

ENSAI on juhtiv Prantsuse Grande Ecole või Graduate School, loobuda põhjaliku hariduse statistika, majandus-ja infotehnoloogia, mis võimaldab oma lõpetajatele tööle üks paljudest valdkondades statistiliste insener. Pärast kolm aastat kestnud uuringu, meie õpilased lõpetavatele ENSAI statistilise insenerid, mille ulatuses, mis on akrediteeritud CTI.

Koolitus INSEE juhid Prantsuse Instituut Statistika ja Ökonoomika kolmandik meie õpilased Igal aastal tulevad ENSAI tähendab alustavad oma karjääri avalikus teenistuses liikmena INSEE eriüksus riigiteenistuja statistikud. Koolitus kestab kaks aastat ja nad järgivad sama kursuste statistilise insener üliõpilastele selle aja jooksul. Riigiametnikud saavad teatud tingimustel, saada Bac 5 tasandil "Statistika ja Econometry, Public Statistika Major" magistrikraadi tänu integreeritud koolitus, mis võib olla pidev (pärast kahe aasta esialgse koolituse) või edasilükkunud (ajal Esimese kuue aasta oma tööelu).

Key Figures

  • 414 õpilast kõigis 240 statistiline insener üliõpilastele (31 välisüliõpilast), 94 INSEE riigiteenistuja õpilane statistikud ja 80 Masters.
  • 32 tunnistas alusel enne kvalifikatsiooni (DUT, Prantsuse University Technology diplom, mis vastab HND; bakalaureuse-, magistri-, jne).
  • 31 välisriigi statistilise inseneri õpilased - 21 alalist lektorid - 475 professionaalset õpetajat ettevõtete, akadeemiliste ja avaliku teenistuse areenil.
  • 39 haldus- ja tehnilisele personalile - 2 in-house uurimisrühmad (Laboratoires) - 12 õpilast valmistub magistri- ja 5 doktoritööd - 7250 m2 hoonete - 162 arvutit õpilane kasutamine - 165 hektari campus, 98 on välja töötatud (60%)

Ajalugu School

Kuni 1994. aastani koolituseks ENSAI oli filiaalina ENSAE (Paris Graduate School of Economics, statistika ja rahandusministeerium) Pariisis.

Kui geenid (rühmitus National Economics ja statistika koolid) loodi CGSA filiaali ENSAE ümber Ecole Nationale de la Statistique et de l'Analüüsida de l'Information (ENSAI, National School for statistika ja informatsiooni analüüs ). See treenib insenerid kõik väljad statistika ja teabe töötlemist.

ENSAI ja kaks uurimisrühmade Keskuse Research in Economics ja statistika (CREST) ​​kolis Rennes 1996.

Asukohad

Rennes

National School of Statistics and Information Analysis

Address
Ensai campus de ker-lann
Rue blaise pascal
BP 37203

35172 Rennes, Bretagne, Prantsusmaa
Telefon
+33 2 99 05 32 32