EPITA School of Engineering and Computer Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

EPITA kohta

1984. aastal asutatud EPITA inseneri- ja arvutiteaduse kool (Ecole pour l'Informatique et les Techniques Avancées) on insenerikool, mis koolitab eksperte, kes kavandavad, arendavad ja parandavad info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate (IKT) tulevikku. Kooli pedagoogika keskendub sellele, et anda õpilastele nii inseneriteaduse alused kui ka arvutiteaduse ja IKT-alane teadmine.

Kakskeelse õppeasutusena pakub EPITA nii prantsuse kui ka inglise keeles õpetatavaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme. Koolil on välja kujunenud strateegiline partnerlus enam kui 80 maineka asutusega 40 riigis ja mitmete kahe kraadi omandamise lepingutega.

EPITA-l on ulatuslik nimekiri korporatiivsetest partnerlustest (Google, Microsoft, Orange, Facebook, IBM, HP ...) ja ta korraldab regulaarselt karjääriüritusi. EPITA lõpetajad on Prantsuse ja rahvusvaheliste ettevõtete poolt väga nõutud. Enam kui 96% üliõpilastest palgatakse enne lõpetamist alaliselt tööle. Praegu töötab üle 7700 vilistlase ligi 2000 ettevõttes + 40 riigis.

EPITA on akrediteeritud Prantsuse kõrgharidus- ja teadusministeeriumi ning CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) poolt. See on CGE (Conférence des grandes écoles) liige.

Lühidalt

  • Arvutiteadusele pühendunud insenerikoolide seas esikohal
  • 2700 õpilast, neist 15% on 40 rahvusest rahvusvahelised üliõpilased
  • 50% rahvusvaheline teaduskond
  • 7700 lõpetajat, kes töötavad 2000 ettevõttes 40 riigis
  • 80 partnerülikooli 40 riigist
  • 40 üliõpilasühendust

Asukohad

Pariis

EPITA

Address
14-16 rue Voltaire
Kremlin Bicêtre Cedex

94276 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa