EPITA Graduate School of Computer Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

umbes epita

Asutatud aastal 1984, epita on tuntud kakskeelne Graduate School of Computer Engineering asub Pariisis. See kuulub IONIS Haridus Group juhtiv erakõrghariduse rühm, mõned 20 kooli ja haridusasutused. Tänu oma unikaalse pedagoogilist lähenemist, epita koolitab oma õpilastel saada tasumata insenerid, kes kiidelda tugeva aluse teaduslike teadmiste ja arenenud oskused digitaalse sektoris. Arvuti insener koolitatud epita on täielik professionaalne profiil: kui arvuti tehnoloogia on kõikjal kõigis ettevõte, digitaalne insener võib töötada valdkonnas inimressursse, turunduse, kommunikatsiooni ja isegi rahastamiseks. Epita on seas viis top arvuti insener koolid Prantsusmaal ja töötanud partnerlussuhted paljude ettevõtetega.

At a Glance

Sündinud 1984, EPITA (Prantsuse Ecole pour l'Informatique et les Techniques Avancées: School of Computer Science & Advanced Techniques) on pidevalt muutumas maine tipptaset rahvusvaheliste ettevõtete hulgas, kes sageli värvata meie õpilased enne õpingute lõppu . At EPITA, arvutustehnika ja infotehnoloogia peetakse põhiõiguste teemadel ja on alati paigutatud kontekstis õpilaste tulevikus juhtiv roll ja sees perspektiivi oma vastutaval ametikohal. Teaduslikud uuringud täiendada seda koolitust laiendada ja täiendada teadusliku kultuuri oluline tulevikus insener.

Püüd Excellence

Võimaldades õpilastel töötada optimaalsed tingimused on EPITA esimene mure. Õppejõud, haldustöötajate, tehniliste vahendite ja uurimisasutuste on kõik suunatud edu EPITA õpilasi, kes on saanud parima tunnustatud spetsialistid oma erialal.

EPITA annab võimaluse olla tihedalt seotud tipptasemel teadus-ning intellektuaalselt mitmekesine õppejõud võimeline mitte ainult üksikute akadeemilise kvaliteedi, vaid ka luua ja rakendada teadmisi osana interdistsiplinaarne uurimisrühm.

Spirit of Innovation Nagu üks Prantsusmaa juhtivaid teaduse ja tehnika koolides EPITA kohustuse tagada, et kõik õpilased on sisukas võimalusi isiklikuks arenguks ja kutsealaste saavutuste kui ka tulevikus.

Sündinud laienemine uute tehnoloogiate EPITA sammu pidanud nende arengut. Kursused, kuigi väga tehniline alguses, on avanud palju isegi kui tehniline keerukus on kasvanud. EPITA võttis hoopis teise suuna ning teiselt poolt vastu võetud enamikus teistes inseneri koolid: kui viimane lubatud arvutiteadus on püüda anda sellele kohale, EPITA tõi teiste teaduste liituda infotehnoloogia ja veel kaotamata oma peamisi pädevusi moodustavad selle tugevus ja identiteeti.

Pidevas kontaktis ärimaailmas EPITA jagab ka oma väärtused: pragmatism, vastutab riskide võtmist, ja uuenduslikkust. Põhiväärtused uuringutes on järgmine: tegevus, vastutus ja tõhusus. Liitumine EPITA teile õpetlik kogemus, kus edu on "must" ja edu "nõue".

Progressive keelekümbluse ärimaailmas Ehitatud tegelikele vajadustele ärimaailma, EPITA Õppekava eesmärk on täita oma ootusi. Alates Improvement komitee ja teaduskomitee, kus tippärijuhte ja kõrge taseme juhid annavad oma panuse, et parandada kooli programmide ja uurimisvaldkond (IBM, Microsoft, France Télécom, Cisco, Syntec ...) klassidesse end sageli õpetanud tunnustatud spetsialistid töötavad tööstuses, äri on olemas kõigil koolis.

Olles nii kaasatud õpetuse sisu ja protsessi, ettevõtted loogiliselt pakkuda ühed kõrgemad palgad Lõpetamisel ja aasta aasta järel, nad reastatakse koolis parimate hulgas (edetabel avaldatud peamisi Prantsuse äri-ja IT ajakirju: ENTREPRENDRE, 01 Informatique, 01 MS, Réseaux et telekommunikatsioonisektori ...). Lõpuks igal aastal, annetavad üle 1.000.000 € tellivad eriprojektid et kooli rakendusuuringute labori ja ühe miljoni euro Junior Enterprise programmi.

Võti Kõik Computer Engineering Karjäär Ikka ja jälle, ettevõtted väidavad, et see, mida nad kõige hindan umbes EPITA on vaim koolis alati tähistatud oma läheduse reaalsus: mitmed projektid, kõrge praktikume ja tihedat kaasamist jooksul ärimaailma. EPITA vilistlased rakendavad oma professionaalsed erialade erinevates valdkondades nagu tarkvara ja riistvara lahendused disain, nõustamine, teadus-ja arendustegevus, võrkude haldamine. Ühesõnaga, oma oskusi särada kõigis aspektides arvuti insener. Nad muutuvad muu hulgas täites töökohad: insenerid, projekti või uuringud juhid, tehnilised direktorid, konsultandid, ettevõtete juhid, tööde juhi või võrgu arhitektid.

At EPITA, püüame parimad üliõpilased, õpilased pühendatud väljakutsetele vastamisel pakume õpilastele, kes on maitse konkreetseid saavutusi, algatusvõime, ja väga mitmekesine keskused huvi. Kolmkümmend viis huviringid ei tõendavad seda. Mõned on eksisteerinud juba aastaid, samas kui teised võivad kesta ainult semestri. See on küsimus, tunne ja paindlikkust. Epita on ka see, mida te teete seda.

Asukohad

Pariis

EPITA

Address
14-16 rue Voltaire
Kremlin Bicêtre Cedex

94276 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa