ESAIP Graduate School of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Esaip on Graduate School of Engineering pakkudes üldist, laiapõhjaline 3-aastane kursus, alustades Bac 2 tasemel või põhineb 5-aastasele kursusele, alustades Bac tasemel. Esaip pakub kaks Angeeri ja Aix-en-Provence'i diplomi:

  • Arvutiteadus ja võrgud
  • Ohutus, keskkond ja tööstuslik riskijuhtimine.

Engineering Graduate School on volitanud "Commission des Titres d'Ingénieurs", EUR-ACE etikett, Conférence des Grandes Ecolesi liige.

Praeguseks on enam kui 25 aastat Angersis asuv Graduate School of Engineering e saip koolitanud rohkem kui 2000 Noorte arvutikuteadust

Esai vastab kõikidele kõrgeimate Prantsuse ametiasutuste nõutud kvaliteedinõuetele: riiklik tunnustus, komisjon des Titres d'Ingénieurs ja Conférence des Grandes Ecolesi volitused.

Rahvusvahelised suhted on e- arenduse keskmes. Seda kohustust tunnustab EUR-ACE märgis.

E- saip grupp on riiklik võrgustik, kus on 2 "inseneri" ülikooli ja 6 "bakalaureuse-magistri" ülikool. Samuti on see võrgustik üle 80 partnerülikooli kogu maailmas.

esaip 4

Õppimine Angers'is, Prantsusmaal

Prantsusmaal õppimine annab teile võimaluse uurida ainulaadset elukunsti, toitu

18. suurim Prantsuse üliõpilaskond, kus on 270 000 elanikku, on ülikoolilinnas 33 000 üliõpilast, üle 4000 välismaalase (meditsiinikool, paljud ülikoolilinnakud, 6 kõrgkoolide ja juhtimiskoolide "Grandes Écoles").

LaSalle kool

Esaip on La Salle'i kool, mille eesmärk on pakkuda oma programme õpilastele kõikidest elualastest, austades samal ajal iga üksikisikut. Projekti keskmes on koostööprojekt ja projektiõpe.

E- õppe ajal õpib iga üliõpilast oma kutsealase karjääri eest ja võib otsustada luua individuaalse Pathway millel on kahekordsed diplomid - juhtimine või spetsialiseerumine. Isiklik areng on oluline ka üliõpilasklubide või erivajaduste kaudu - kunst, muusika, sport, humanitaarabi jne.

esaip 3

Angers lühidalt ja arvudes

Angersi äärelinnas, linn Loire'i oru südames

  • 155 000 elanikku (aglomeratsiooniga 283 000 inimest) - 18. suurim Prantsuse linn
  • 48% elanikest on nooremad kui 30 aastat
  • 33 000 üliõpilast, kellest 2000 välismaalt
  • 90 minutit Pariisist
  • 90 minuti kaugusel Atlandi rannikust ja Nantes'i lennujaamast

Asukohad

Vihased

ESAIP

Address
GROUPE ESAIP
18, rue du 8 mai 1945
St Barthélemy d'Anjou

49124 Vihased, Pays de la Loire, Prantsusmaa