Loe ametlikku kirjeldust

Groupe ESC Troyes'i šampanjas

Prantsusmaa kõige noorem Grande Ecole on Groupe ESC Troyes'i vara, mis alates 1992. aastast loomisest on püüdnud jõuliselt julgelt käituda ja katsetada nii palju kui võimalik.

Alates sellest, kui me hakkasime, on entusiasm ja julgust olnud kõik, mida me teeme. Meie eesmärgiks on see igapäevane õpetamine meie õpilastele. Mõõdukas koolis moodustavad meie institutsiooni sihtasutused interdistsiplinaarsed ja multikultuursed aspektid - õpilased on osa sellest tõelisest dünaamikast, et oma teed maailmas saada. Oleme struktureerinud meie rühma, mis kasvab jätkuvalt, avanedes rahvusvahelisele kogukonnale, kus on spetsiaalsed meeskonnad rahvusvaheliste üliõpilaste vastuvõtmiseks ja juhtimiseks. Ükskõik, kust te pärit olete, võite olla kindel, et valides ühe programme Groupe ESC Troyes'ist, valite palju enamat kui lihtsalt kool: see on elu valik, mis võimaldab teil areneda, minna edasi ja suutma tulevikku kujutades.

Oleme struktureerinud meie rühma, mis kasvab jätkuvalt, avanedes rahvusvahelisele kogukonnale, kus on spetsiaalsed meeskonnad rahvusvaheliste üliõpilaste vastuvõtmiseks ja juhtimiseks. Ükskõik, kust te pärit olete, võite olla kindel, et valides ühe programme Groupe ESC Troyes'ist, valite palju enamat kui lihtsalt kool: see on elu valik, mis võimaldab teil areneda, minna edasi ja suutma tulevikku kujutades.

Hetkel töötab grupp 4 suuremat kooli:

-Koolitus rahvusvahelise äri

-Graduate School of Management (2-aastane magistriõpe koos peamiste turunduse

- turismi, vaba aja veetmise kool

Disainikool (3-aastane bakalaureusekraad 2-aastase magistri kraadi)

Praegu on 1880 üliõpilast (2004. aastal 440) 380 rahvusvahelist vahetust õppinud õpilast. Selle (tõeliselt elava) rahvusvahelise võrgustiku (üliõpilaste ja õpetajate / teadustöö vahetamine) koosneb 196 partnerülikoolist.

Troyes'i linn

Troyes et Champagne on selle mütoloogilise ja piduliku piirkonna südames, 90-minutilise Pariisi kesklinnast, Troyes'i elanikud hoidsid vanade šampanja messide vaimu: maitset külalislahkuse, söögiisu ja paljude avastuste pärast . Truue tänapäeval on suurepärane kultuuriline, ülikoolide ja kommertstegevus. Õpilane elab linnast ja selle legendaarse arhitektuuri. Paljud kultuurisündmused, näitused ja üritused näitavad teile, kuidas hinnata šampanja elu!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes Champagne loodi 1992. aastal, seega noorim Prantsuse Business School. Tal kõik riiklikud akrediteeringuid (täielik tunnustus National ministeeriumi kõrg ... [+]

2-aastane MAGISTRIKRAAD

Graduate School of Management

Nagu Graduate School of Management, meie missioon on mitte ainult õpetada suure potentsiaaliga profiilid, vaid ka vastutavad juhid. Väljaspool tehnilisi oskusi kooli võib kanda oma õpilastele, meie töötajad on ka siin kaasas ja aitab õpilastel saada väärikas, austav ja lugupeetud juhid. Tänu kohandatud õppekava, õpiaeg välismaal üliõpilane Liidu elu ja coaching meie õppejõud, siis järk-järgult ehitada tugev professionaalne projekt ise ja saada noorte lõpetaja hiilgav tulevik.

Kool on akrediteeritud Prantsuse "konverentsi des Grandes Ecoles" ja kuulub EFMD ja AACSB International

Saab uurida nii prantsuse või inglise keeles läbi meie kahte suunda õpetatakse prantsuse ja inglise või täielikult õpetatakse inglise keeles.... [-]

Prantsusmaa Troyes
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes Champagne loodi 1992. aastal, seega noorim Prantsuse Business School. Tal kõik riiklikud akrediteeringuid (täielik tunnustus National ministeeriumi kõrg ... [+]

Master in Global Design

Vana-Abbey «Abbaye Saint-Martin-Es-Aires» pärinevad XVI sajandist, võõrustab School of Design (Ecole Supérieure de Design). Siit asukoha täis ajalugu ärimaailmas, üliõpilased parandada oma õpioskusi tegelevad ettevõtted on reaalne juhtudel. Et võimaldada õpilastel kogeda oma loomingulist kirge täis, ja luua häid tulevikuväljavaateid, pedagoogiline lähenemine põhineb kuulates ootustele spetsialistide projektide juhtimise ja võistlusi. Peal, et õpilased läbi internatuuri kuue kuu miinimum, et saada reaalne lähenemine ärimaailmas, mis teeb kõik vahe lõpus oma õpinguid.

Tänu professionaalselt orienteeritud õppekava, magistrikraadi Global Design pakub õpilastele hariduse, nii et nad võivad muutuda disainerid ja kunstilised juhid vastavalt oma erialateadmisi. See on ideaalne valik vahel Design and Management. See on kõrgetasemeline kursus hõlmab palju disaini erialadel ja ka keskendudes sealhulgas Design Management. Mis semestri välisülikoolis ja tugev professionaalne kohustus ühendades disain ja juhtimine oskusi magistrikraad, School of Design õpetab teile palju rohkem kui lihtsalt Design. Need programmid nõuavad piisav madalikule prantsuse ja inglise keeles.... [-]

Prantsusmaa Troyes
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

Troyes, Grand Est, BP 710 - 10002 FR