Loe ametlikku kirjeldust

Koolitusele: Kontserni äritegevuse südame Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Grupp, mis on loodud Michel Rolland, esineb Alpes Maritimes alates 1983. Kutsekoolis ja koolituskeskus, suutsime kuulata nõudmisi ja ootusi iga ja meil kohaneda, pakkudes erinevaid tegevusi. Üle 32-aastane kogemus, Graduate School of Business and Management side ja pakub kursusi kõigile kasutajatele.

Kooliharidus:

Kolmanda taseme Esccom valmistume küpsustunnistuse Business Higher National Diploma (BTS) kraadides Bac 3 ja BAC 5 ja kutsenimetuse. Pakume koolitust järgmistes valdkondades: müük, turundus, sekretariaadi-, IT, raamatupidamine, juhtimine, maksustamise, juhtimise ja inimressursse.

Me valmistab teid Euroopa diplomite kelle Dees (BAC 3) turunduse ja juhtimise humanitaar-ja Euroopa Master Management ja Enterprise Resource Strategies. Need kraadid on kõrge lisandväärtusega Euroopas ja ettevõtete seas. Kumb suund valida, meie mure on oma erialast ja akadeemilist edu. Parim ESCCOM, igaüks naudib toetust, juhendamist õpetajate meeskond on professionaalne maailmas, kuid ka võttes tõestatud õpetamise kogemus. Meie üliõpilased ja praktikandid nautida mugavat tuba, mis on varustatud võimsate IT-seadmetega.

Meie teadmised võimaldab meil pakkuda rohkem ja rohkem otsest seost ettevõtete, mis lihtsustab otsing praktiseerimist. Kaks koolituskeskused on olemas osakond: ESCCOM Nice ja Cannes ESCCOM.

Ja ärge unustage meie kolmas keskus: Esccom Académie Culinaire kus me koolitada tulevasi spetsialiste hotellide ja restoranide ning valmistama diplomeid nagu Higher National Diploma (BTS). Pakume intensiivne kutsekoolitust mugav ja lähedal osa reaalsust läbi meie koolitus restoran. See on võimas tehniline platvorm ja restoran kasutajasõbralik rakendus. Esccom Kulinaaria Akadeemia, saate läbida kursusi kook, Food and Service. Culinary Akadeemia asub Nizza.

Lisainformatsiooni saamiseks külastage järgmist linki: www.esccom-restauration.com

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

See Master eesmärk on koolitada tulevasi juhid, kes töötab erinevate majandus- funktsionaalsed tegevusvaldkondades. See on Euroopa Diplom Euroopa Föderatsiooni koolid (FE ... [+]

See on Euroopa Diplom Euroopa Föderatsiooni koolid (FEDE) annab BAC + 5 taset.

VIIDATUD TÖÖKOHAD

Euroopa Master MSE valmistab ette õpilasi juhtivatel kohtadel ja äri strateegiaid valdkondades inimressursside juhtimine, juhtimise, turunduse, kaubandus, rahvusvaheline keskkond, erinevate sektorite keskmise ja suured organisatsioonid.

Lõpueksam: teil on mõned testid lõpus esimesel aastal ja ülejäänud katsed lõpus teisel aastal. Samal ajal on teil TOEIC lõpus teisel aastal.

Nõuded kandidaatidele:

Tugev motivatsioon Maitse Inimkontaktide Algatus Visadus Dünaamika Saadavust

Level ja sisseastumistingimusi?

Tase 3 + (DEES, bakalaureusekraad või samaväärne - Sissepääs esitada avaldus ja intervjuu ... [-]
Prantsusmaa Nice Cannes-et-Clairan Agde
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

ESCCOM à Nice

ESCCOM Académie Culinaire à Nice

Harlem Shake Deesma 2K13 ESCCOM