Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Koolitusele: Kontserni äritegevuse südame Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Grupp, mis on loodud Michel Rolland, esineb Alpes Maritimes alates 1983. Kutsekoolis ja koolituskeskus, suutsime kuulata nõudmisi ja ootusi iga ja meil kohaneda, pakkudes erinevaid tegevusi. Üle 32-aastane kogemus, Graduate School of Business and Management side ja pakub kursusi kõigile kasutajatele.

Kooliharidus:

Kolmanda taseme Esccom valmistume küpsustunnistuse Business Higher National Diploma (BTS) kraadides Bac 3 ja BAC 5 ja kutsenimetuse. Pakume koolitust järgmistes valdkondades: müük, turundus, sekretariaadi-, IT, raamatupidamine, juhtimine, maksustamise, juhtimise ja inimressursse.

Me valmistab teid Euroopa diplomite kelle Dees (BAC 3) turunduse ja juhtimise humanitaar-ja Euroopa Master Management ja Enterprise Resource Strategies. Need kraadid on kõrge lisandväärtusega Euroopas ja ettevõtete seas. Kumb suund valida, meie mure on oma erialast ja akadeemilist edu. Parim ESCCOM, igaüks naudib toetust, juhendamist õpetajate meeskond on professionaalne maailmas, kuid ka võttes tõestatud õpetamise kogemus. Meie üliõpilased ja praktikandid nautida mugavat tuba, mis on varustatud võimsate IT-seadmetega.

Meie teadmised võimaldab meil pakkuda rohkem ja rohkem otsest seost ettevõtete, mis lihtsustab otsing praktiseerimist. Kaks koolituskeskused on olemas osakond: ESCCOM Nice ja Cannes ESCCOM.

Ja ärge unustage meie kolmas keskus: Esccom Académie Culinaire kus me koolitada tulevasi spetsialiste hotellide ja restoranide ning valmistama diplomeid nagu Higher National Diploma (BTS). Pakume intensiivne kutsekoolitust mugav ja lähedal osa reaalsust läbi meie koolitus restoran. See on võimas tehniline platvorm ja restoran kasutajasõbralik rakendus. Esccom Kulinaaria Akadeemia, saate läbida kursusi kook, Food and Service. Culinary Akadeemia asub Nizza.

Lisainformatsiooni saamiseks külastage järgmist linki: www.esccom-restauration.com

Asukohad

Agde

Address
22 Rue El Nouzah
0600 Agde, Occitanie, Prantsusmaa

Agde

E.S.C.COM.

Address
5 Rue Migno
06400 Agde, Occitanie, Prantsusmaa
Telefon
+33 4 93 68 42 11

Cannes-et-Clairan

Address
Cannes-et-Clairan, Occitanie, Prantsusmaa

Tore

Address
Tore, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa

Programmid