ESCP Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1819. aastal asutatud ESCP Business School on ESCP Business School juhtide ja ettevõtjate põlvkondi. Oma kuue linnalinnakuga Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis võimaldab ESCP Business School tõeliselt euroopalik identiteet pakkuda ainulaadset mitmekultuurilist haridusstiili ärivaldkonnas ja globaalset vaadet rahvusvahelise juhtimise küsimustes. Igal aastal tervitab ESCP Business School üle 6500 üliõpilase ja 5000 juhti enam kui 120 erinevast riigist, pakkudes neile terviklikku juhtimiskursuste ja eriprogrammide pakkumist (bakalaureuse-, magistri-, juhtimis-, doktorikraadi- ja juhtimisalane haridus). ESCP Business School on mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD MBA EFMD EMBA - jälgige meid Twitteris @ ESCPeurope

Kuigi ESCP Business School bränd arenes välja peaaegu 200-aastase ajaloo jooksul, jäi ta alati oma esimesele kolmele tähele truuks. Alustades 1819. aastal nimega Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie ja varsti pärast ümbernimetamist Ecole Supérieure de Commerce, arenes see viiekümne aasta pärast 1869. aastal ESCP-ks. Pärast liitmist oma õdedekooliga, Euroopa Juhtimiskooliga (EAP) 1999 kutsuti kooli umbes kümne aasta jooksul ESCP-EAP-ks. 2009. aastal muutus kooli nimi ESCP Europeks, viidates selgesõnaliselt selle Euroopa pärandile ja positsioonile. 2019. aastal sai kool ESCP Business School .

ESCP Business School rahvusvaheline ulatus on olnud nähtav juba varases nooruses. Juba 1824. aasta klass arvestas 30% 15 erinevast rahvusest rahvusvahelistest õpilastest, nende seas seitse hispaanlast, viis brasiillast, viis hollandlast, neli sakslast ja kaks ameeriklast. Keeleõpe oli oluline osa esimesest õppekavast, mis sisaldas lisaks prantsuse keele grammatikale ka inglise, saksa ja hispaania keele kursusi. Alates 1825. aastast õpetati ESCP Business School kokku kümme keelt ja õpilased pidid õppima neist vähemalt kolme.

Umbes poolteist sajandit hiljem oli ESCP Business School taas teerajaja mitme ülikoolilinnakus tegutseva ärikooli loomisel. Kooli Euroopa kutsumusele vastamiseks avati 1973. aastal ülikoolilinnakud Saksamaal ja Ühendkuningriigis, millele järgnesid Hispaania 1988. aastal, Itaalia 2004. aastal ja Varssavi 2015. aastal. Üha globaliseeruvama maailma kontekstis on ambitsioon ESCP Business School on koolitada tõeliselt Euroopa juhte, edendades seost humanistlike väärtuste ja juhtimishariduse vahel. ESCP Business School saab tõeline maailmale avatud Euroopa kool.

Missioon ja väärtused

ESCP Business School ühendab ja kujundab ärimaailma, edendades kultuurideülest juhtimisalast teadmist ja praktikat.

Juhtimise õpetamine interdistsiplinaarsest perspektiivist akadeemilise tipptaseme kõrgeimal tasemel, me arendame kultuuriliselt intelligentseid, mitmekeelseid juhte, kes on avatud, kohanemisvõimelised ja vastutustundlikud.

Juhtide ja ettevõtjatena on ESCP Business School lõpetanud töötajad valmis juhtima ja innustama globaliseerunud maailmas.

Võtme faktid

 • 6 ESCP Business School ülikoolilinnakut Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis
 • Mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Euroopa kõrgema astme standardit
 • Maailma esimene ärikool (est. 1819)
 • Üle 150 teadustegevusega professorit, kes esindavad rohkem kui 20 rahvust meie 6 ülikoolilinnakonnas
 • 90 partnerprofessorit, 40 külalisprofessorit, üle 800 praktiku ja eksperdi
 • Rohkem kui 130 akadeemilist liitu Euroopas ja maailmas
 • Täielik portfell: bakalaureuse-, magistri-, magistri-, doktorikraad ja Executive Education
 • 5000 üliõpilast kraadiõppes, mis esindavad 100 erinevat rahvust
 • 5000 kõrgetasemelist osalejat koolitustel ja kommenteeritud koolitustel
 • 55 000 aktiivset vilistlast üle 150 maailma riigis
 • Euroopa valitsemine, mis esindab kooli sügavat Euroopa identiteeti
 • Reguleeritakse regulaarselt maailma parimate ärikoolide seas

Ülikoolid

ESCP Business School omanäoline piiriülese mitme ülikoolilinnaku ärikooli mudel kehastab meie Euroopa identiteedi keskpunkti. Oma kuue linnalinnakuga suuremates Euroopa linnades aitab ESCP Business School aktiivselt kaasa Euroopa juhtimiskultuuri arendamisele ja võimaldab koolil pakkuda ainulaadset tüüpi kultuuridevahelist ettevõtlusõpet:

 • BERLIN
 • LONDON
 • MADRID
 • PARIIS
 • TORINO
 • WARSAW

Asukohad

Pariis

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Paris
79, avenue de la République

75543 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
+33 1 49 23 20 00

London

ESCP Europe - London Campus

Address
ESCP Europe Campus London
527 Finchley Road


NW3 7BG London, Inglismaa, Suurbritannia

Berliin

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Berlin
Heubnerweg 8-10

14059 Berliin, Berliin, Saksamaa
Telefon
+49 30 320070

Torino

ESCP-EUROPE Torino

Address
ESCP Europe Torino Campus
Corso Unione Sovieticà, 218 bis

10134 Torino, Piemonte, Itaalia
Telefon
+39 011 670 5894

Varssavi

Address
ESCP Europe Warsaw Campus
c/o Kozminski University
57/59 Jagiellonska St.

03-301 Varssavi, Masoovia vojevoodkond, Poola

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Programmid