ESEM France

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ESEM France edendab professionaalsete oskuste omandamist rahvusvaheliste kursuste kaudu, mis võimaldab prantsuse keelt kõnelevatel tudengitel integreerida meditsiini- ja parameditsiinilisi kursusi ilma konkursita prantsuse keeles.


Tänu oma paljudele partneritele võimaldab ESEM France teil integreerida füsioteraapia, hambaarstide, apteekide või mis tahes muu meditsiinilise väljaõppe Prantsusmaal või Euroopas. ESEM France võimaldab teil integreerida tippkeskuse niipea, kui omandate oma bakalaureusekraadi, nii et saate omandada tulevase kutsealaga seotud oskused nii kiiresti kui võimalik.


ESEM France kaitseb edukuse, tipptaseme ja tervishoiuteenuste kättesaadavust ilma konkurentsita, kaitseb vaba juurdepääsu haridusele. Kõik pakutavaid kursusi juhendavad professorid, kes koosnevad arstidest, teaduritest ja praktikantidest, kes soovivad edastada oma õpilastele täiuslikku teadmisi oma tulevase elukutse kohta.


ESEM France soovib integreerida mitu rahvusvahelist ülikoolilinnakud, et edendada oma üliõpilaste kultuurilist rikastumist maailma ülikoolide kogukonnas omandatud oskuste ja oskusteabe omandamise kaudu.

  • Kõigile kursustele sisseastumine toimub 100% toimikus: viimaste omandatud diplomite koopiad, sealhulgas küpsustunnistus, CV, kaaskiri jne.
  • Koolitus: füsioteraapia, hambaarst, apteek, sport ja tervis, naturopaatia
  • Campus: Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Iirimaa
  • Õppemaks: 6000 kuni 10200 eurot aastas (üksikasjalikud hinnad leiate veebisaidilt https://esemfrance.fr)
  • ESEM France : ESEM France võimaldab teil omandada Prantsusmaal ja kõigis Euroopa Liidu riikides tunnustatud Euroopa diplomi

Asukohad

Toulon

Address
842 Avenue du 8 Mai 1945 La Garde
83130 Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa