ESIGELEC Graduate School of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ESIGELEC pakub koolitusi insener üliõpilastele, telekommunikatsiooni, elektroonika, infotehnoloogia, info võrgustike, manussüsteemid, automaatika ja robootika, elektrotehnika transpordi, mehhatroonika, energia ja säästva arengu, biomeditsiinitehnika, äri inseneri ja finantskorraldus.

Meie programmid põhinevad õpilaste projektide praktilise töö laboris, projekti juhtimise kursused, võõrkeelte ja praktikume, ja teeb ettepaneku rahvusvahelises keskkonnas koos tugevad sidemed tööstuse, pakkudes õpilastele võimalust arendada oma isiklikku / professionaalseid oskusi ning olla valmis tegema !

Õpilased võivad olla lubatud pärast keskkooli (5-aastane insener programmi õpetatakse prantsuse) või pärast ettevalmistavat koolitust / esimest Õppekava 2 aastat ülikoolis (3-aastane inseneri programmi õpetatakse prantsuse) või pärast bakalaureusekraadi (2-aasta insener programmi õpetatakse prantsuse või Masters / MSc programmi õpetatakse inglise keeles.

Erinevad põhjused valida ESIGELEC:

Kool loodi rohkem kui 110 aastat tagasi (1901), millel on pikk kogemus kõrgharidus, Akrediteerimine Prantsuse Board of Engineering kraadi (CTI) oma inseneri kraadi. Akrediteerimine Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse ja teaduse oma magistrikraadi. Akrediteerimine Prantsuse konverents Top Management and Engineering Koolid (Üldtasakaalu) oma MSc. Diplomid. Kool toetab Kaubandus- ja Tööstuskoja Rouen (CCIR) ja hallatakse kui mittetulundusühing mida ametiasutus nõukogu, kuhu kuulusid: Vilistlaskogu (SIGELEC), kohalikud avalik-õiguslikud asutused (Kaubandus-Tööstuskoja Rouen, Regionaalne Nõukogu, Suur-Rouen - CREA), ettevõtted (Aircelle, EDF, France Telecom, Synchronic, Thales Air Systems, Valeo ja UIMM) ja kõrgharidusega (Roueni ülikool, Institute "Mines Telecom"). Kool seas parimad koolid inseneri Prantsusmaal, millel 5-aastase inseneri programm:

  • Edetabel 2014 "L'ETUDIANT" ja "L'EXPRESS":
    1. Tööstuse Networks 4. Rahvusvaheliste Outlook 2. employement IT

Edetabel 2013 «SMBG»: 1. elektroonika, elektrotehnika ja optika Kooli ette Master / MSc. programmid täielikult õpetatakse inglise keeles: Master in Sciences and Technology -Electronic Embedded Systems ja Master in Sciences and Technology -Information Systems (koostöös Insa Roueni Prantsusmaa), ja 2 MSc. programmide "Control ja Embedded Instrumentation" ja "Automotive Embedded Systems" (koostöös Manipal Ülikooli India). Võimalus jälgida doktoriõppes on Research Institute in Electronic ja Embedded Systems (IRSEEM) Väga tugev rahvusvaheline keskkond: rohkem kui 35% rahvusvaheliste üliõpilaste programme koolis; 85 partnerülikooli 40 erinevas riigis; kohustuslik periood väljaspool Prantsusmaad 3 kuud minimaalne kohalike õpilaste inseneri programmi õpetatakse prantsuse, palju valikuid: praktikakohti ettevõtetes, suvekooli, täis semestri või aasta partner ülikooli välismaal kaks kraadi programmid, ... 19 kaks kraadi programmid üliõpilastele inseneri programm: 3 Manager-Engineer topelt-kraadi programmid (koostöös NEOMA BS, Audencia TELECOM Management School), 3 teadur-Engineer topelt-kraadi programmid (koostöös Roueni ülikool ), 13 topelt-kraadi programmid välismaal (USA, Iirimaa, Saksamaa, Kanada, Suurbritannia, Soome, Hiina). Paljud õpilased klubid Oluline võrgustik õpilastele Prantsusmaal ja abraod (üle 9000, kuna kool loodi 1901. aastal). Kaasaegne, suur ja hästi varustatud hoonete metsamaaks, lihtsa ligipääsu ajalooline, dünaamiline ja elav kesklinnas Rouen ja asub vaid 1 tund ja pool kaugusel kesklinnast Pariisi.

Peamised näitajad

Rohkem kui 9000 lõpetajate alates selle loomisest aastal 1901 Rohkem üle 1650 üliõpilastele Rohkem kui 35% rahvusvaheliste üliõpilaste programme ESIGELEC 407 akadeemilise ja administratiivse inimest, sealhulgas 335 õppejõud (62 alalist õpetajat, 45 külalisprofessoreid partner ülikoolides välismaal, 83 eksperti tööstuse, 145 professorid ülikoolides või sõltumatu / keeleõpetajad) ja 72 haldus- inimesed 5 osakonda: Infotehnoloogia, Elektroonika ja telekommunikatsioon, elektrotehnika ja energeetika, Embedded Systems ja aparatuuri, humanitaar- keeled ja juhtimine Uurimisasutus manussüsteemide (IRSEEM) 85 ülikooli partnerlusi 40 erinevas riigis Võrgustiku 3000 ettevõtte partnerid Umbes 51% lõpetajatest töö leidnud enne õpingute lõpetamist ja 95% kõigist õpilastest leida tööd vähem kui 6 kuud (2012). 53% neist leitud töökohti sellistes valdkondades nagu Paris ja 10% välismaal Campus on 12 000 ruutmeetrit, mis on saanud auhinna "Auguste Perret" oma kena arhitektuur. Ekstra pinda 5000 ruutmeetrit pühendatud teadusuuringute, innovatsiooni ja tehnosiiret (Campus for Integration of Embedded Systems - CISE) avati 2012. aastal.

Asukohad

Rouen

ESIGELEC

Address
Technopôle du Madrillet
Avenue Galilée - BP 10024
76801 Saint-Etienne du Rouvray

Rouen, Normandia, Prantsusmaa