Loe ametlikku kirjeldust

ESIGELEC pakub koolitusi insener üliõpilastele, telekommunikatsiooni, elektroonika, infotehnoloogia, info võrgustike, manussüsteemid, automaatika ja robootika, elektrotehnika transpordi, mehhatroonika, energia ja säästva arengu, biomeditsiinitehnika, äri inseneri ja finantskorraldus.

Meie programmid põhinevad õpilaste projektide praktilise töö laboris, projekti juhtimise kursused, võõrkeelte ja praktikume, ja teeb ettepaneku rahvusvahelises keskkonnas koos tugevad sidemed tööstuse, pakkudes õpilastele võimalust arendada oma isiklikku / professionaalseid oskusi ning olla valmis tegema !

Õpilased võivad olla lubatud pärast keskkooli (5-aastane insener programmi õpetatakse prantsuse) või pärast ettevalmistavat koolitust / esimest Õppekava 2 aastat ülikoolis (3-aastane inseneri programmi õpetatakse prantsuse) või pärast bakalaureusekraadi (2-aasta insener programmi õpetatakse prantsuse või Masters / MSc programmi õpetatakse inglise keeles.

Erinevad põhjused valida ESIGELEC:

Kool loodi rohkem kui 110 aastat tagasi (1901), millel on pikk kogemus kõrgharidus, Akrediteerimine Prantsuse Board of Engineering kraadi (CTI) oma inseneri kraadi. Akrediteerimine Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse ja teaduse oma magistrikraadi. Akrediteerimine Prantsuse konverents Top Management and Engineering Koolid (Üldtasakaalu) oma MSc. Diplomid. Kool toetab Kaubandus- ja Tööstuskoja Rouen (CCIR) ja hallatakse kui mittetulundusühing mida ametiasutus nõukogu, kuhu kuulusid: Vilistlaskogu (SIGELEC), kohalikud avalik-õiguslikud asutused (Kaubandus-Tööstuskoja Rouen, Regionaalne Nõukogu, Suur-Rouen - CREA), ettevõtted (Aircelle, EDF, France Telecom, Synchronic, Thales Air Systems, Valeo ja UIMM) ja kõrgharidusega (Roueni ülikool, Institute "Mines Telecom"). Kool seas parimad koolid inseneri Prantsusmaal, millel 5-aastase inseneri programm:

  • Edetabel 2014 "L'ETUDIANT" ja "L'EXPRESS":
    1. Tööstuse Networks 4. Rahvusvaheliste Outlook 2. employement IT

Edetabel 2013 «SMBG»: 1. elektroonika, elektrotehnika ja optika Kooli ette Master / MSc. programmid täielikult õpetatakse inglise keeles: Master in Sciences and Technology -Electronic Embedded Systems ja Master in Sciences and Technology -Information Systems (koostöös Insa Roueni Prantsusmaa), ja 2 MSc. programmide "Control ja Embedded Instrumentation" ja "Automotive Embedded Systems" (koostöös Manipal Ülikooli India). Võimalus jälgida doktoriõppes on Research Institute in Electronic ja Embedded Systems (IRSEEM) Väga tugev rahvusvaheline keskkond: rohkem kui 35% rahvusvaheliste üliõpilaste programme koolis; 85 partnerülikooli 40 erinevas riigis; kohustuslik periood väljaspool Prantsusmaad 3 kuud minimaalne kohalike õpilaste inseneri programmi õpetatakse prantsuse, palju valikuid: praktikakohti ettevõtetes, suvekooli, täis semestri või aasta partner ülikooli välismaal kaks kraadi programmid, ... 19 kaks kraadi programmid üliõpilastele inseneri programm: 3 Manager-Engineer topelt-kraadi programmid (koostöös NEOMA BS, Audencia TELECOM Management School), 3 teadur-Engineer topelt-kraadi programmid (koostöös Roueni ülikool ), 13 topelt-kraadi programmid välismaal (USA, Iirimaa, Saksamaa, Kanada, Suurbritannia, Soome, Hiina). Paljud õpilased klubid Oluline võrgustik õpilastele Prantsusmaal ja abraod (üle 9000, kuna kool loodi 1901. aastal). Kaasaegne, suur ja hästi varustatud hoonete metsamaaks, lihtsa ligipääsu ajalooline, dünaamiline ja elav kesklinnas Rouen ja asub vaid 1 tund ja pool kaugusel kesklinnast Pariisi.

Peamised näitajad

Rohkem kui 9000 lõpetajate alates selle loomisest aastal 1901 Rohkem üle 1650 üliõpilastele Rohkem kui 35% rahvusvaheliste üliõpilaste programme ESIGELEC 407 akadeemilise ja administratiivse inimest, sealhulgas 335 õppejõud (62 alalist õpetajat, 45 külalisprofessoreid partner ülikoolides välismaal, 83 eksperti tööstuse, 145 professorid ülikoolides või sõltumatu / keeleõpetajad) ja 72 haldus- inimesed 5 osakonda: Infotehnoloogia, Elektroonika ja telekommunikatsioon, elektrotehnika ja energeetika, Embedded Systems ja aparatuuri, humanitaar- keeled ja juhtimine Uurimisasutus manussüsteemide (IRSEEM) 85 ülikooli partnerlusi 40 erinevas riigis Võrgustiku 3000 ettevõtte partnerid Umbes 51% lõpetajatest töö leidnud enne õpingute lõpetamist ja 95% kõigist õpilastest leida tööd vähem kui 6 kuud (2012). 53% neist leitud töökohti sellistes valdkondades nagu Paris ja 10% välismaal Campus on 12 000 ruutmeetrit, mis on saanud auhinna "Auguste Perret" oma kena arhitektuur. Ekstra pinda 5000 ruutmeetrit pühendatud teadusuuringute, innovatsiooni ja tehnosiiret (Campus for Integration of Embedded Systems - CISE) avati 2012. aastal.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ESIGELEC Graduate School of Engineering

Elektroonika ja sardsüsteemide, - projekteerimise, arendamise ja tootmise elektroonilised süsteemid ja seadmed, mida kasutatakse lennunduses, ruumi ja autotööstus, - Paa ... [+]

Kursuse ülesehitus

Magistriprogrammi koosneb: Õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi minimaalne ja spetsialiseerumine Electronic / Instrumentation / Elektrotehnika / Automation:

Semester 2 - Academic (ülikooli) Semester 3 - Academic (ülikooli) Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Õpilaste 3-aastase bakalaureuse kraadi või kellel on 4-aastase bakalaureuse kraadi teises inseneriteaduse stream:

Semester 1 - Academic (ülikooli) Semester 2 - Academic (ülikooli) Semester 3 - Academic (ülikooli) Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Esimesed kolm akadeemilist semestrit * pakutakse ajavahemikus september 2016 kuni jaanuar 2018. Loengud, harjutused, lab töö, praktiline töö, projektid, konverentsid ja / või seminare moodustavad akadeemilise semestrit. Hindamine, vormis testid, viktoriinid, eksamid jms viiakse läbi regulaarselt. Õppejõud on alates ESIGELEC ja / või INSA Rouen, alates partner ettevõtetele ja partner ülikoolides Prantsusmaal või välismaal.... [-]

Prantsusmaa Rouen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIGELEC Graduate School of Engineering

Arvuti teadused, cloud computing, Web areng, infosüsteemid, Äriinfo, programmeerimine, andmebaasid, kultuuridevaheline teadlikkus, Project and Management moodulid. ... [+]

Magistriprogrammi koosneb:

Õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi minimaalne ja spetsialiseerumine Infotehnoloogia / Computer Science / Information Science / Side Engineering ja millel on antud otsene sissepääsuks teisel poolel teel ESIGELEC:

Semester 2 - Academic (ülikooli) Semester 3 - Academic (ülikooli) Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Õpilaste 3-aastase bakalaureuse kraadi või kellel on 4-aastase bakalaureuse kraadi teises inseneriteaduse stream:

Semester 1 - Academic (ülikooli) Semester 2 - Academic (ülikooli) Semester 3 - Academic (ülikooli) Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Esimesed kolm akadeemilist semestrit * pakutakse ajavahemikus veebruarist 2016 kuni juuli 2017. Loengud, harjutused, lab töö, praktiline töö, projektid, konverentsid ja / või seminare moodustavad akadeemilise semestrit. Hindamine, vormis testid, viktoriinid, eksamid jms viiakse läbi regulaarselt. Õppejõud on alates ESIGELEC ja / või INSA Rouen, alates partner ettevõtetele ja partner ülikoolides Prantsusmaal või välismaal.... [-]

Prantsusmaa Rouen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Presentation ESIGELEC IRSEEM

Présentation de l'IRSEEM, institut de recherche de l'ESIGELEC