Loe ametlikku kirjeldust

  1. aastal asutatud ESLSCA Business School on koolitatud üle 15000 endised õpilased, kes nüüd hõivata vastutavad ametikohad nii Prantsusmaal kui ka välismaal. Nad said palju vara ESLSCA:
  • Üldine koolitus tasandil kapten (HEC sissepääs pärast ettevalmistavat koolitust või pealkirjad pärast BAC + 2 või BAC + 3), mis põhineb range ja uuenduslik õppekava, mille eesmärk on moodustada true " juhid ettevõtjad ".
Õppetunnid viib tõelise kvalifikatsiooni ja erialase kõrgelt ettevõtted, kõige "Finance" alates ESLSCA Business School eriti nautida tugev maine (ESLSCA on suurim arv vilistlased raamatupidajad ja on palju vanemad finantsmaailmas, pangandus, väärtpaberid). Rahvusvaheline: kaks kraadi MBA programm on loodud aastal 1979 on vanimale ESC. Õppemaksu sisaldab kohustuslikku välismaal viibimise (internatuuri või semestri õppe) ja mitmed kursused inglise keeles. Rohkem kui 50 rahvuse esindaja seas ESLSCA Business School üliõpilane, kes kuulub AACSB, EFMD CREPUQ ja Eduniversali. Sünergiat teiste programmidega ESLSCA Grupp: inglise bakalaureuse- ja MBA programmide ja 19 3. kraadi programmid, sealhulgas mitu pead oma niši (Trading ja Trading International Financial Engineering, juhtimise luksus Industries ja Fashion Intelligence Majandus-). Tunnustamine ettevõtted, mis toetavad haridusasutuste projekti ESLSCA Business School, delegaat õpetajad, pakkuda mitmeid praktikume ja teretulnud parimate koolilõpetajate (Uuringu tulemused on palk koolilõpetajad LAIENDUSPESAD ajakirja ( aprill 2010) on endiselt soodne tänavu ESLSCA Business School, mis on paigutatud 28. positsiooni 40 kooli reastatud. Tähtis teadus: ESLSCA Business School on aktiivselt kaasatud teadlaste jõupingutused Euroopa tasandil väärtus juhtimise koolitus. Õpetajad teadlased, doktorandid, õpetajad, juhtkond professorid üle järelevalvet teostama volitatud teadus- (HDR) kaasa avaldades teadustöid, osaleda konverentsidel, avaldades artikleid ja raamatuid oma vastavates valdkondades, sealhulgas Business Intelligence ja Finance.

Tulemused IPSOS tellitud uuring näitab,ESLSCA Business School näidata piisavuse kohta koolitusprojekt äri ootused: oluline on praktika ja vaheldust, professionaalsuse tase muidugi inglise keele valdamine (kakskeelne) ja tarkvara.

Spetsiaalsed MBA

Need kursused on suunatud lõpetajate ja juhid. Eesmärgiks on pakkuda osalejatele tahke teadmisi ja oskusi juhtimise, tugevdatud taotluse muidugi.

International Programs

Alates 1982. aastast, ESLSCA Business School tervitab välisüliõpilaste kaks või kolm aastat õpinguid viib MBA kraad ESLSCA. Mitmed üliõpilasedESLSCA Business School täiendada oma kolmanda aasta USA misjärel nad ühiselt saada MBA kraad ja diplom ESLSCA Business School. Alates 1996. aastast töötabESLSCA Business School MBA programm kestusega üks aasta välisüliõpilastele (muidugi).

bakalaureuse

Kaks bakalaureuse alates ESLSCA Business School BBA: Bachelor in Business Administration (loodud 1998) ja Bachelor in Finance programm on nii kättesaadav bakalaureusekraadi.

Grande Ecole

See kursus on kandidaadid, kes soovivad omandada kõik tehnilised juhtimise ja haldamise, arendada oma isikuomadusi professionaalses mõõde, luua tõeline erialased teadmised, rahvusvahelisel tasandil.

Juhtimiskoolitusprogrammile

Juhtimiskoolitusprogrammile sisseESLSCA Business School on mõeldud juhid kõigi funktsioonide (müük ja turundus, rahandus ja juriidiliste, R & D, jne) ja taustaga (tööstus või teenust, nõustamine, halduse) asjaomaste paremini mõista oma äri ja arendada oma isiklike töötulemuste ja nende meeskonnad .

tasandil diplomi muidugi I 3.tsükkel Professional osalise tööajaga kommenteeritud.

EGE

Ecole de Guerre Economique töötab alates 1997. aastast ning on teerajajaks Euroopa tasandil. EMT osaleb koosolekutel IHEDN (Institute of Higher National Defense Studies) ja organiseeritud seminari Business Intelligence UNESCO 1998.. L'ESLSCA Business School on sõlminud kokkulepped ülikoolid Strasbourgi Montpellier, Poitiers ja Laval (Quebec) majandusküsimuste Intelligence. EMT edastab mitu teadustöid majandus- Intelligence.

IFAM

Liitumine meie programm on edasiste nõuete rahvusvahelisi küsimusi. See on kinnitus, et kapten erinevates olukordades, et teil on vastata. See on püüdlemine kvaliteedi.

Ligipääs on avatud kandidaatidele küpsustunnistuse diplom samaväärse või kes soovivad integreerida 3.tsükkel.

img-branding

umbes

Umbes ESLSCA Business School: tugevust oma 68 aastat kogemusi, oma enesekindla maine Corporate Finance ja turu Audit, ESLSCA Business School lisab palju eeliseid nagu kaasamine International (sealhulgas rakendamise seotud keskused välismaal), haridus- innovatsiooni, teadusuuringute kvaliteeti oma teaduskonna, rahvusvahelise vilistlased võrgustik ...

Uus kaart lisati 2003. aasta septembris loomisega osakonna Intelligence Grande Ecole programm, tulemus oskusteabe väljatöötatud ESLSCA Business School alates 1997. aastast oma kolmanda tsükli "Ecole de Guerre Economique" tunnustatud juhina Prantsuse tasandil ja CARAYON märgata MP oma aruande peaministri EI (juuni 2003).

Palju taotletud üldise koolituse

ESLSCA / IPSOS uuring kinnitas. Ettevõtted soovivad rohkem noori professionaliseeritud ja töökorras. Üliõpilane peab olema läbinud mitmeid praktikume, arvuti kirjaoskajad ning olema vähemalt kakskeelne. Koolitus on kohandatud rakendus. 30% klassides on inglise keeles. Õpilased peavad samuti täitma viibimise kohustusliku semester välismaal kolledžis või äri.

L'ESLSCA Business School on mitu partner ülikoolides üle maailma, kellega tal on ka haridusalaseid vahetusi, seega saabumisel kooli inglise keele õpetajad. Lõpuks tänu tugevale võrgustiku 12000 vilistlased 110 riigis ja väga head suhted äripartneritega, see on üsna lihtne leida internatuuri Prantsusmaal või välismaal seas 3000 tehinguid, mis kool saab aastas.

Pärast saabumist kool, õpilane on sissejuhatav seminar organisatsioonid (CAE) paralleelselt Sissejuhatus Arvuti juhtimise seminar. Ajal CAE, mitu vanemadESLSCA Business SchoolEsindajad kõigi majandussektorite, jagada oma erialaseid ülesandeid ja nende kogemusi. Lõpuks iga õpilase järgmiselt praktikakohti. 2 kuud esimese aasta, 3 kuud lõpus teisel aastal, ja sageli osalise tööajaga ajal oma kolmanda aasta, enne lõpliku internatuuri, kuni aprillist detsembrini, ning tekitaks kaitse väitekirja. Kui need praktikume sageli kaasa tööhõive,ESLSCA Business School Samuti korraldab iga-aastase foorumi koosolekutel Õpilased-ettevõttest. LõpuksESLSCA Business School 3. pakub bakalaureuse programmid: Trading, Financial Engineering, turundus, E.Business, luksus juhtimine, Intelligence ja MBA. Õpilased teises tsüklis kasu ka need kursused ja teadus 3.tsükkel.

Mitmekesine õppekava

Niinimetatud "ühise Core" programm on jaotatud kolme aastat õpinguid. Paralleelselt käesoleva programmi ja eelmise aasta täiendavad lugu võimalusi. Esimesed kaks aastat õpinguid ja moodustavad esimese tsükli ülduuringutele. Kolmandal aastal on teine ​​tsükkel uuringud, mis vastab ajavahemikule eriala seas 6 suurt allpool:

  1. Major Marketing Management International
  2. Major kontrolli ekspertiis
  3. Finance Major Market
  4. Major Corporate Finance
  5. Major Majandus- Intelligence
  6. Suur organisatsioon, juhatuse

Ettevõtlus on ka osa õpetamine


Meeskondade alates 1. aasta üliõpilased peavad esitama äriprojekt või võttes üle olemasoleva ühingu koolis. BDE ESLSCA Business School on tegelikult väga aktiivne. Alluvuses eestkostja õpetaja, õpilased peavad kokku äriplaani, selged eesmärgid ja selle projekti teisel aastal. See alaline treenimine õpilast on võimalik struktuuri koolis, et me säilitame inimese skaalal.

Kõrge jõudlusega vahendeid
Õppejõud Business School ESLSCA peegeldab kvaliteeti õpetamise ja teadustöö nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. Lisaks sellele täiustatud haridus, ESLSCA Business School annab oma õpilastele, et paremini teha oma uurimistöö kaudu Interneti ja kasvatuslikud abinõud.

Olles Pariisis, vara
Suuremad ettevõtted on Pariisis ja kapitali pakub kõiki vahendeid, et parandada oma üldisi teadmisi. Kui ESLSCA Business School on üle 50 eri rahvusest seas oma õpilastele, Paris on ilmselt ka tegur.

img-branding_
Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse
Location address
ESLSCA Business School
1, rue Bougainville

Paris, Île-de-France, 75007 FR
Social Media