Loe ametlikku kirjeldust

Direktori eessõna

Ecole Camondo on juba üle 70 aasta koolitanud ja õpetanud disainereid, kes kujundavad ja kujutavad ette sise- ja väliskeskkonda; kes uurivad kasutusalasid ja funktsioone, mida ootab era- ja kollektiivruumidest. Meie kool paistab silma kõrghariduse maastikus nii kodus kui ka välismaal tänu oma sisekujunduse ja objektide disaini õppekavade kõrgele kvaliteedile. Me anname oma õpilastele võtmed dünaamilisele ja kvalifitseeritud professionaalsele praktikale - mis on alati käimas - ja pühendatud oma teadmiste ja oskuste jagamisele. See üllas ja ahvatlev vastutus anname kollektiivselt oma õpilastele elukutse teenistuses järgmisteks aastakümneteks. Sisearhitektuur on rohkem kui kunagi varem!

René-Jacques Mayer, Ecole Camondo juht116305_camondo_school.jpg

Meie ajalugu

Unikaalne olukord Euroopas, 1944. aastal loodud Camondo kool on kultuuriasutuse Les Arts Décoratifsi haru .

Kool, mida toetab muuseum

Võtmepädevuse sünd

Keskne „Arts Décoratifsi” liit (mis muutuks 2004. aastal Les Arts Décoratifiks ) loodi 1882. aastal kollektsiooni, ehitaja ja tööstusettevõtte algatusel, kes soovisid harida haridust. Alates 1944. aastast alustas Camondo kooli esivanemate kunsti- ja tehnikakeskus õpilaste stiilide ajaloos koolitamist; nad lõpetaksid kahe aasta pärast, saades dekoraatori diplomi. Seitsmekümnendad kuulutasid sisearhitektide eriala tunnustamist. CADU arendas oma toetust kaasaegsele loomingule ja algatas 1969. aastal juhtiva tööstusliku loomise keskuse (CCI) loomise.

Selles viljakas kontekstis, mis on soodne intellektuaalsetele, sotsioloogilistele ja tehnoloogilistele hoovustele, keskendus kool oma jõupingutused kaasaegse keele ehitamisele ja laiendas oma õppekava 5 aastale. Kool on jätnud oma hindamatu väärtuse sisearhitekt - disainerite kutseala ajaloost ja DNA-st. Täna on diplom, mille ta annab, sertifitseeritud Ministère de l'Enseignement Supérieur et de la Recherche'i poolt ja seda tunnustab RNCP 1. tasemena.

Alates 1988. aastast asub kool 266 Boulevard Raspaili Pariisis, arhitekt Cuno Brullmanni hoones praeguse Cartieri fondi vastas.

2019. aasta septembris avas Ecole Camondo teise koha Toulonis (arhitekt Devillers

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ecole Camondo

Nii humanist kui universalist, sisearhitekt-objekti disainer töötab erinevates skaalades, alates väikseimast objektist kogu linna. Käsitöölisena ja peatöövõtjana ta taast ... [+]

Meie 5-aastane õppekava sisearhitektina - objektide kujundajana

Nii humanist kui universalist, sisearhitekt-objekti disainer töötab erinevates skaalades, alates väikseimast objektist kogu linna. Käsitöölisena ja peatöövõtjana ta taastab nii palju kui ta kujundab; sisearhitekt-objekti disainer ehitab nõudluse korral enda poolt kavandatava keskkonna tundliku materiaalsuse. IA-OD kutsub kokku teadmised ja oskused ning uurib kultuuri konteksti, millega ta sekkub. Tehnilised ja ühiskondlikud muutused, mis on pidevalt avatud dialoogile, IA-OD teab, kuidas täita enneolematuid programme ja pakkuda uusi funktsioone.

Sisearhitekt-objekti disainer näeb ette ja korraldab täna ja homme eluruume. Ta näeb ette iga ruumi funktsioonide eeldatavat keskkonda, kasutusalasid ja erinevaid kogemusi. Seetõttu mõtleb ta terviklikult sellistes valdkondades:... [-]

Prantsusmaa Pariis
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
École Camondo, 266 boulevard Raspail
75014 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa