Ferrieres Paris

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

FERRIERES School of Prantsuse Excellence

Parim õppida Ferrières'i School alustab karjääri sektori pidev kasv ja mis pakub lugematul hulgal erialaseid võimalusi üle kogu maailma. Ainult 15,5 miili kaugusel linna südames tuled Paris, võrdselt lähedal nii Pariisi suured rahvusvahelised lennujaamad (Orly ja Roissy Charles de Gaulle), Ferrières'i on kergesti ligipääsetavad Pariisi kesklinnas ühistranspordiga. Kell Ferrières'i, me usume, et edu tuleneb tugeva teoreetilise ja praktilise koolituse koos isikliku arengu.

Eesmärgid Ferrières'i "on arendada juhte tippkeskuste kes on pädevad, mitmekülgne ja mahub tippjuhi ning määratleda tulevase tööstussektori vajadused.

Selleks, et tagada oskusi ja teadmisi, õpetas täita praeguste ja tulevaste vajaduste Hospitality, Gastronoomia ja Luxury tööstusharudes, oleme välja töötanud programmi tihedas koostöös meie maineka partner ettevõtetele, samuti nõustajate top ärikoolides.

Multi-tööstuse LÄHENEMINE:

Ajendatuna põhiväärtused traditsioon ja innovatsioon, alandlikkust, töö ja avatud visioon, missioon Ferrières'i on kolm eesmärki:

Harida tulevikus spetsialistid üle maailma kaudu erinevaid programme, mis sobivad tööstuse nõuetele kokakunsti, Hospitality ja Luxury: bakalaureuse-, magistri- ja Kulinaaria saateaja Aidata kaasa selle edendamine ja -praktika üle kolme mõõdet: toidukultuuri Hospitality haldamine, Luxury ja Event plannng. Tugevdada mõju ja atraktiivsust Prantsusmaa nendes valdkondades tipptaseme.

FERRIERES KÕRGEKVALITEEDILISED ÖKOSÜSTEEMIL:

Ferrières'i "terviklik ökosüsteem annab üliõpilastele erandlik töökogemust ja kohe pannakse nad" tipptase "tänu suurele hulgale mitmed restoranid, toitlustaja ja 4 * hotellis. Need asutused, mis ei ole taotluse, kuid kutseliste üksuste, haldab meeskond kogenud Hospitality spetsialistid ja ärimehed, mõned neist laureaadid «Meilleur ouvrier de France» auhinna. Nad pakuvad high-end kööki ja maailmatasemel teenust nõudlik klientuur.

Kuna nende võimekust suurendada, õpilased on järk-järgult sisselastud erinevatel ametikohtadel köögid, söögituba, ostmine, sommeljee osakond, baar, front office, külaliste suhted, majapidamine, müük, broneerimine, hooldus, turundus, rahandus, e-turunduse ja ürituste planeerimise. See praktiline kogemus vastab akadeemilise õppe.

Asukohad

Ferrières-en-Brie

Paris Area

Address
Rue du Château - BP49
Ferrières-en-Brie

77164 Ferrières-en-Brie, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
01 81 16 77 77

Pariis

Address
Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa