Loe ametlikku kirjeldust

FERRIERES School of Prantsuse Excellence

Parim õppida Ferrières'i School alustab karjääri sektori pidev kasv ja mis pakub lugematul hulgal erialaseid võimalusi üle kogu maailma. Ainult 15,5 miili kaugusel linna südames tuled Paris, võrdselt lähedal nii Pariisi suured rahvusvahelised lennujaamad (Orly ja Roissy Charles de Gaulle), Ferrières'i on kergesti ligipääsetavad Pariisi kesklinnas ühistranspordiga. Kell Ferrières'i, me usume, et edu tuleneb tugeva teoreetilise ja praktilise koolituse koos isikliku arengu.

Eesmärgid Ferrières'i "on arendada juhte tippkeskuste kes on pädevad, mitmekülgne ja mahub tippjuhi ning määratleda tulevase tööstussektori vajadused.

Selleks, et tagada oskusi ja teadmisi, õpetas täita praeguste ja tulevaste vajaduste Hospitality, Gastronoomia ja Luxury tööstusharudes, oleme välja töötanud programmi tihedas koostöös meie maineka partner ettevõtetele, samuti nõustajate top ärikoolides.

Multi-tööstuse LÄHENEMINE:

Ajendatuna põhiväärtused traditsioon ja innovatsioon, alandlikkust, töö ja avatud visioon, missioon Ferrières'i on kolm eesmärki:

Harida tulevikus spetsialistid üle maailma kaudu erinevaid programme, mis sobivad tööstuse nõuetele kokakunsti, Hospitality ja Luxury: bakalaureuse-, magistri- ja Kulinaaria saateaja Aidata kaasa selle edendamine ja -praktika üle kolme mõõdet: toidukultuuri Hospitality haldamine, Luxury ja Event plannng. Tugevdada mõju ja atraktiivsust Prantsusmaa nendes valdkondades tipptaseme.

FERRIERES KÕRGEKVALITEEDILISED ÖKOSÜSTEEMIL:

Ferrières'i "terviklik ökosüsteem annab üliõpilastele erandlik töökogemust ja kohe pannakse nad" tipptase "tänu suurele hulgale mitmed restoranid, toitlustaja ja 4 * hotellis. Need asutused, mis ei ole taotluse, kuid kutseliste üksuste, haldab meeskond kogenud Hospitality spetsialistid ja ärimehed, mõned neist laureaadid «Meilleur ouvrier de France» auhinna. Nad pakuvad high-end kööki ja maailmatasemel teenust nõudlik klientuur.

Kuna nende võimekust suurendada, õpilased on järk-järgult sisselastud erinevatel ametikohtadel köögid, söögituba, ostmine, sommeljee osakond, baar, front office, külaliste suhted, majapidamine, müük, broneerimine, hooldus, turundus, rahandus, e-turunduse ja ürituste planeerimise. See praktiline kogemus vastab akadeemilise õppe.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

MSc

Ferrieres Paris

Ferrières'i "MA 2. Programm keskendub diferentseerumine ja ekspertiis, 5 erialade, sealhulgas MSc Hospitality Management. ... [+]

Ferrières'i School MSc täielikult esitatud inglise keeles, vastab praegustele ja tulevastele vajadustele Hospitality, Gastronoomia ja Luxury tööstusharudes. MSc Ferrières'i eesmärk on valmistada praeguse või tulevase spetsialistide juhtivatel valdkonnas International Hospitality Management.

MSc Ferrières'i on täiskohaga Cours e õpetanud üle 2 aasta jooksul jagatud õpetas kursustel, väitekirja ja internatuuri.

Kestus: 2 aastat Autorid: 120 ECTS Keel: inglise Sisselaskeavad: September Tööle asumise aeg: Late september 2017 Antud tunnistus pärast 2 aastat Master of Science in International Hospitality Management Praktika: Me suunata meie õpilased saavad praktikakohtade parim Hospitality institutsioonid. Asukoht: Ferrières'i-en-Brie, Paris ala ... [-]
Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles