Loe ametlikku kirjeldust

Alates 2001. aastast, meie hotell tervitab kandidaadid uuringud kõrghariduse Commerce, Side, Turism, Human Resource Management, Mood ja mood turundus. See hõlmab ka ettevalmistuskursustel parameedikute abi, tervis, sotsiaaltöö, inseneri koolid, poliitilise ja administratiivse teadused, üha valikuline.

Meie plaan on selge ja ambitsioonikas: treenida noorte täiskasvanute ja vastutustundlikud kodanikud maailma, et anda neile usku neil jõuda oma täieliku potentsiaali, tasakaalu ja tehnika üldteadmised kvaliteetne.

Meie õpetus baseerub teadmisi meeskond kogenud sidusrühmade ja spetsialistidega, motiveeritud ja pühendunud toetada meie õpilased, et paremini valmistada neid ette võistluste ja eksamite, samal ajal kui nende osakaal tegelikkusega elukutseid, millega nad on mõeldud.

Täiesti integreeritud Bordeaux elu südames "Campus Chartrons", meie hotell pakub oma õpilastele erakordne, dünaamiline ja sõbralik. piirkondlike mängija tunnustatud FORMASUP CAMPUS on suuresti investeeritud ühendus ja majandusliku terviklikkuse Aquitaine.

Kaasamine meie meeskondade motivatsiooni meie kandidaadid, dünaamilisust vana nendega on edukad FORMASUP ülikooli. Ja see on meie edu!

Enamik Formasup ülikoolis

Programmid üle 5 aasta katkestanud tase I jaotise kinnitatud riigi poolt Marketing, side, turism, Human Resources.

Mitmed võistlused ettevalmistamise programme Grandes Ecoles.

Interaktiivne õpetamise juhivad kogenud spetsialistid oma tegevusvaldkondades

Coaching ja haridusasutuste järelevalve kohandatud kogenud õpetajate referentide

Kooli elu tarkvara eemalt otsingumootoriga igal ajal (Extranet)

Aasta katkestanud animeeritud ärikonverentside tunnustatud spetsialistid.

Lava ja Alternation teenus, mis toetab teil saavutada oma erialase eesmärke.

Ava Rahvusvahelise edendada rahvusvahelist kaubandust: õppereise, praktikume välismaal, Leonardo stipendiumi ...

Areng keeles / hinnangu taset: TOEIC, DELE & EUBAT ...

Rikas ja elavat kogukonda elu: päeval ja õhtul integratsiooni Gala uusaasta, lõpetamist, üliõpilane office "BDE Let'Sup", "Chartrons ülikoolis" õpilane ühendused "Sup Turism" "Sup HRM" ja Vilistlaskogu "Alumni Formasup" ...

CPHI: Kõrgem ettevalmistamine Konkurents

Teadmisi Pécsi esimene võrgustik ettevalmistusklassides Health Studies, kus 18 kooli Prantsusmaal;

Diferentseeritud käsku iga kaasas lähemale oma karjääri plaanid ja võimalused;

Individualiseeritud edusamme jälgida iga (aruanne kaardid, lastevanemate koosolekute / õpetajad saavad nõu valides võistlused ja väravad igakuised koosolekud kontroll);

Regulaarne hindamine omandatud (1-2 korda nädalas, koolidevahelise valge riikliku konkursi võrgu PECS);

Kogenud õpetamine meeskond ja murtud kõige valivamad post salve konkurentsi;

Pidev jälgima konkurentsi (programmid, teste kord);

Segatud õpetamine meeskond, mis ühendab akadeemilise õpetajad, professionaalsed nõustajad ja juhendajad;

Uudsed partnerlust ühendused (solidaarsus juhendamine ZUP CO);

Vilistlaste võrgustik, mis annavad tunnistust nende kogemustest konkurentsi;

Tervitades ruumides, südames õpilane Chartrons linnaosa Bordeaux ja kätte trammi (joon B stop "Chartrons").

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Formasup Campus

Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C ... [+]

Objectif professionnel Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C3 Institute sous l’intitulé «Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise».

Il permet d’acquérir l’ensemble des compétences du manager opérationnel nécessaires au développement et à l’amélioration des performances de l’entreprise. Deux années pour professionnaliser le métier de dirigeant, apprendre à développer des stratégies, maitriser l’avenir de l’entreprise en création ou préparer efficacement la transmission.

Le Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise assure le développement général d’une entreprise et de ses activités, produits et prestations de services. Il définit les orientations stratégiques.... [-]

Prantsusmaa Bordeaux
September 2020
Prantsuse
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Formasup Campus

Kinnitada pealkiri kinnitatud riigi tasandil Ma Manager Inimressursi arendamise ja sotsiaalsete suhete pakub juurdepääsu strateegilisi positsioone VKE või suure grupi nii ... [+]

Kinnitada pealkiri kinnitatud riigi tasandil Ma Manager Inimressursi arendamise ja sotsiaalsete suhete pakub juurdepääsu strateegilisi positsioone VKE või suure grupi nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

Organisatsioon HR kipub täita missioone, tööd: - Arenduskeskuse haldusjaotuse, kes vastutab täitmise palgaarvestuse tegevuse personalijuhtimise, juhtimine sotsiaalse deklaratsioonid, aja juhtimine ja kutseõpe.

Arengu nõustamisteenused juhtkomitee ja asjatundlikku tuge neile, kes osalevad HR funktsiooni.

Luua struktureeritud konsolideerimisgrupi toetust kohaliku personalijuhtide poliitika kasutuselevõttu oma elanikkonnast juhid ja töötajad.

Nõustamisteenused täitevkomiteele ja HR funktsiooni osalejaid spetsialiseerunud: - Tööõiguses ja sotsiaalne õigus - Ekspertiisid sisemine side ja tööandja bränding - Näitlejad valgustatud ettevõtete sotsiaalse vastutuse... [-]

Prantsusmaa Bordeaux
September 2020
Prantsuse
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Formasup Campus

Master DMOE, Major Kaubandus: Fashion & Design on tõendatud I tase, riigi poolt tunnustatud ja registreeritud RNCP all C3 Instituut asutus pealkirja all "tegevjuht Et ... [+]

Master DMOE, Major Kaubandus: Fashion & Design on tõendatud I tase, riigi poolt tunnustatud ja registreeritud RNCP all C3 Instituut asutus pealkirja all "tegevjuht Ettevõtte juht."

See võimaldab omandada põhilisi operatiivjuhina arendada ja parandada ettevõtte tulemuslikkust. Kaks aastat professionaalsemaks ettevõtte juht, õppida töötada välja strateegiad, kapten ettevõtte tulevik luues või tõhusalt valmistuda edastamiseks.

Leader tegevjuht Enterprise tagab üldise ettevõtte arengusse ja oma tegevuse, toodete ja teenuste kohta. See määratleb strateegilised suunad.

hariduse sisu CORE DMOE General Development of Business strateegiline positsioneerimine Majandus- ja finantsjuhtimise Déloppement äri- ja kommunikatsiooni poliitika Järelevalve ja juhtimine ... [-]
Prantsusmaa Bordeaux
September 2020
Prantsuse
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Formasup Campus

Leader tegevjuht Enterprise tagab üldise ettevõtte arengusse ja oma tegevuse, toodete ja teenuste kohta. See määratleb strateegilised suunad. ... [+]

PROFESSIONAL EESMÄRK See võimaldab omandada põhilisi operatiivjuhina arendada ja parandada ettevõtte tulemuslikkust. Kaks aastat professionaalsemaks ettevõtte juht, õppida töötada välja strateegiad, kapten ettevõtte tulevik luues või tõhusalt valmistuda edastamiseks.

Leader tegevjuht Enterprise tagab üldise ettevõtte arengusse ja oma tegevuse, toodete ja teenuste kohta. See määratleb strateegilised suunad.

* Pealkiri "Leader Manager tegevuse äri" salvestatud RNCP poolt kinnitatud riigi tasandil ma koostöös C3 Instituut (plug - 310P koodi ELT 2014/11/19).

SISU

CORE

General Development of Business strateegiline positsioneerimine Majandus- ja finantsjuhtimise Déloppement äri- ja kommunikatsiooni poliitika Järelevalve ja juhtimine ... [-]
Prantsusmaa Bordeaux
September 2020
Prantsuse
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Remise des Diplômes FORMASUP Campus 2015

Des Boxers de Bordeaux à Formasup Campus

Harlem shake by Formasup Campus

Wine Not ? Formasup 2014

Belle année 2016 avec Formasup Campus !