GOBELINS - L'école de l'image

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Juba ligi 50 aastat, Gobelinsi, l'École de l'image on ülemaailmne viide valdkonnas digitaalse side, interaktiivne disain ja meelelahutus. Tuntud kui üks parimaid koole maailmas, Gobelinsi pakub kursusi Photography, Animated Filmmaking, 3D animatsioon, Motion Design ja videomängude.

Gobelinsi, l'École de l'image on välja töötanud erinevaid programme ja rahvusvahelised teenused, et rahuldada vajadusi rahvusvahelistele üliõpilastele, professionaalidele, koolides, ettevõtetes, festivale ja isegi kultuuri teenuseid saatkonnad.

Animated filmitegemine

4 aastat täistööajaga: See kursus võimaldab õpilastel omandada nii traditsioonilisi ja digitaalse animatsiooni võtteid (2D ja 3D) järgmised professionaalsed meetodeid animastuudiole tingimused, mis võimaldavad õpilastel jäädvustada iga samm film disain ja tootmine, samuti järk-järgult varustades neid kõiki oskusi eeldatavasti võimelised töötama pikka funktsioon.

3D animatsioon

1 aasta täistööajaga: Täpsem programm 3D iseloomu animatsioon, mis sisaldab konverentside rahvusvahelise animatsiooni ja video mängu eksperdid, tootmise individuaalne demo reel ja 3-kuu internatuuri koos väljaõppe aruande kirjutada. See kursus annab võimaluse töötada professionaalse taseme oskusi juhtimine, tegutsemine ja liikumine.

FOTOD

3 aastat täistööajaga: võimaldab õpilastel omandada kõrgetasemeline loominguline ja tehnilisi oskusi, õpetatakse koos ekspertidega erinevad tavad, nii et õpilased professionaalse kvaliteediga tulemusi. Koolitus viidi läbi erinevates formaatides: tavapärane lugu, konverentside, põhiaineid ja töötoad temaatiliselt reklaami, toidu fotograafia, mood, ilu ja arhitektuuriga.

Motion Design

1 aasta täistööajaga: laiendada õpilaste oskusi ala üha ihalda spetsialistid: liikumine disain. See väli võimaldab kujundada ja luua side kohandatud mobiil toetab ja uute side- ruumid, korraldada sõnumid ühendades kolm telge, Motion Design: animeeritud pilte, tüpograafia liikumist ja helikujundus.

VIDEOMÄNG

1 aasta Spetsiaalsed Master 's aste: "interaktiivse digitaalse kogemused" programmi, mis on kavandatud koos CNAM / ENJMIN, on esimene omataoline Prantsusmaa. Tugevus on see programm on, et see valmistab kõrgetasemelise insenerid, graafilised disainerid ja IT-spetsialistid, et saada eksperdid disain ja loomine mängud mobiiltelefonidele, tabletid, sotsiaalsed võrgustikud, terminalide ja seadmete.

Asukohad

Pariis

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa