HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Heip on rikkalik kogemus üle sajandi ja suur võrgustik vilistlased; teaduskonna erakordse kvaliteediga koosneb juristid, majandusteadlased, geograafid, demograafid ja tuntud isiksused teaduse, diplomaatilise, sõjaväelise. Lisaks võrgustik rahvusvaheliste partneritega võimaldab õpilastel jätkata oma õpingud välisülikoolis.

Tal on privilegeeritud seade kaasaegse ülikooli Pariisi südames, pakkudes õpilastele töökoht.

integreerima HeipKas korraga mahub lugu, osaleda haridusprojekti ja põnev teadus ja ennekõike ehitada professionaalne tulevik.

Integreerimine Heip kool on samal ajal olla osa lugu ja projektis osaleda

Heip on sõltumatu kooli, institutsioon tasuta kõrghariduse seadus 1875 ning reguleerib 1901 õiguse ühendus.

Loodud aastal 1899, see on rikkalik kogemus, nii intellektuaalse ja haridusliku, üle sajandi

Ristteel mitme teadusharu uuring rahvusvaheliste suhete ja poliitiliste nõudmistega teada kõike korraga ajaloo, õigusteaduse, politoloogia ja sotsiaalteadused, majandus ... Selle põhjal rohkem kui sajandi juhtivad eksperdid kõigis nendes valdkondades, vaid ka osalejate poliitilised ja rahvusvahelised maailmas, on otsustanud teha koostööd, et anda oma teadmisi ja kogemusi, et pakkuda unikaalne üliõpilaste koolitamine kirglik poliitilised ja rahvusvahelised küsimused.

Teaduskonna erakordne kvaliteet

Alates selle loomisest, teaduskonna koosneb akadeemilise tegevuse või emeriitprofessor, ajaloolased, juristid, politoloogid, majandusteadlased, geograafid, demograafid, kirjandus, aga ka tuntud persoone diplomaatiliste, poliitiliste, sõjaliste.

Oluline rahvusvaheline võrk

Võrgu rahvusvaheliste partneritega, pidevas arengus, võimaldab õpilastel jätkata oma õpingud välisülikoolis. Igal aastal õpilased lahkuvad semestril suure välismaise avalik-õiguslike ülikoolide Suurbritannia, Venemaa, Itaalia, Hispaania, Türgi ...

Koolil on inimese skaala

Student rühmad ei ületa nelikümmend õpilased; keele tunnid kokku õpilased kõigi tutvustusi; Õpetajad on olemas, lahtised küsimused: Heip ei ole ainult koolis, on see kohtumispaik, koht projekt, kus ta sageli klassi on loodud õpilase taotluse, kus vahetada partnerlust on allkirjastatud, sest õpilane jätaks uue kohtades, kus vastamisi terav probleem, üks erakorraline konverents on korraldatud nii, et me saame teatada, et me ei saa aru ...

privilegeeritud

Heip naudib privilegeeritud seade, Pariisis ise, kaasaegne ja avar ruumides, mis pakub õpilastele hea koht töötamiseks kohvik, raamatukogu, kabinett.

Asukohad

Pariis

Address
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: