IAE Grenoble

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Grenoble Alpesi (UGA) ülikooli juhtimiskoolina on Grenoble IAE missiooniks koolitada ja arendada nii spetsialiseerunud juhte kui ka kahe kompetentsiga juhte. Oma ülesande täitmiseks kasutab IAE praktilisi teadmisi ja maailmatasemel juhtimisteadlasi.

Grenoble IAE arendab talenti:

 • Bakalaureuseõppe (3. aasta) ja magistriõppe (M1
 • Täiskoormusega õppeprogrammides, tööõppe programmides ja kommenteeritud koolitusprogrammides;
 • Turunduse, juhtimise, rahanduse, infosüsteemi halduse, innovatsiooni juhtimise ja tehnoloogia alal.

Uuendused ja edusammud juhtimispraktikas on IAE visiooni keskmes

Grenoble IAE lähenemisviis põhineb pideval rakendusuuringul , millele lisandub järeleandmatu soov suhelda ärimaailmaga . Selle juhtimisteaduste uurijate rikkalik energia, tugevad partnerlussuhted insenerikoolidega, ettevõtluse toetamiseks toetatavad praktilised algatused ja (ärgem unustagem) kõrgelt kvalifitseeritud lõpetajaid, keda see aasta-aastalt valmistab - kõik need tegurid aitavad kaasa tõhustatud innovatsiooni kõigi ökosüsteemi osaliste jaoks. Nii finantsperspektiivist kui ka majanduse, ühiskondliku heaolu ja innovatsiooni seisukohast on Grenoble IAE rahvusvahelise tunnustuse levitamise kaudu juba märkimisväärselt mõjutanud selle ökosüsteemi. Ülemaailmselt tuntud ökosüsteemi keskmes on IAE visioon olla innovatsiooni juht ja juhtimispraktika edusammude kandja .

60 aastat edu

Asub seal, kus teadusuuringud lõikuvad äriinnovatsiooni, omab Grenoble IAE ainulaadset positsiooni Prantsusmaa ärikoolide võrgus. Sellest privilegeeritud olukorrast on kool ehitanud oma maine oma kraadiõppekavadele, sealhulgas magistrile strateegilise ostmise juhtimises (DESMA), kvantitatiivse turunduse magistrile (le Quanti) ning magistrile rahanduses, raamatupidamises ja auditeerimises (CCA). ).128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

Miks valida Grenoble IAE?

Valige õppimiseks Grenoble IAE-s ja saate kasutada kõiki kvaliteedijuhtimise kooli kõiki funktsioone, sealhulgas mugavaid võimalusi, isikupärastatud tuge ja professionaalset võrgustikutööd. Samal ajal on teil juurdepääs suure avaliku ülikooli paljudele teenustele erakordses ülikoolilinnakus. Saate mõlemast maailmast parima!

Praktiline pedagoogiline lähenemisviis kooskõlas ettevõtetega

Grenoble IAE viib oma programmid vastavusse ettevõtete vajadustega, pöörates erilist rõhku rakenduslikule õppele . Tänu äriühendustele, suurele liitunud professorite kogumile ja vilistlaste võrgustikule hoiab IAE pidevaid suhteid juhtivate ettevõtetega uurimisrühmade, parenduskomiteede, ülikoolide ja ettevõtete õppetoolide, tööstusseminaride kaudu (näiteks läbirääkimistel, ettevõtluses või ostmisel) ), praktikafoorumid ja konverentsid: Grenoble IAE-s toimub stimuleeriv tegevus aastaringselt!

Isikupärane lähenemine uuringule

Kuna tööalane konkurentsivõime on missiooni keskmes, pakub Grenoble IAE personaliseeritud professionaalset tuge . Õpilaste nõustamine ja suunamine õpilaste võimaluste maksimeerimiseks on kooli pedagoogilise meeskonna üks peamisi probleeme. Tänu oma multidistsiplinaarsele lähenemisele ja sidemele töömaailmaga ühendab Grenoble IAE mitmesuguseid pädevusi, soodustades ettevõtlust ja innovatsiooni.

Tugev rahvusvaheline keskendumine

Grenoble IAE-l on pikaajaline koostöökoostöö kogu maailma ärikoolidega; eriti Brasiilias, Hiinas, Indoneesias ja Venemaal . Igal aastal õpib Grenoble IAE-s rohkem kui 500 õpilast 70 erinevast riigist . Lisaks saavad Grenoble IAE üliõpilased kasutada ära ühe paljudest rahvusvahelistest vahetusprogrammidest, et veeta semester või aasta õppides või praktika lõpetades väljaspool Prantsusmaad. Või otsustage hakata siinsamas Grenobleis rahvusvaheliselt keskenduma, registreerudes ühte neljast täielikult inglise keeles pakutavast M2-programmist.

Külalislahke keskkond ja fantastilised võimalused

Grenoble IAE tervitab teid moodsate ja täielikult varustatud hoonetega , nii Grenoble'is kui ka Valence'is. Erakorraline ülikoolilinnaku üliõpilaselu võimaldab säilinud looduskeskkonnas õpilastel harrastada mitmesuguseid spordialasid - ja mõnel juhul isegi maailmatasemel . IAE-s on mitmeid tudengiklubisid, et elavdada ja rikastada igapäevast tudengielu. Nende hulka kuuluvad AIESEC, Junior Enterprise ja humanitaarprojekte edendavad klubid .

IAE kaubamärk - oluline võrk!

Grenoble IAE kuulub võrgustikku IAE FRANCE, University Schools of Management. Selles 35 kooli võrgus on üle 30 bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi. juhtimisprogrammid ja ühendab 49 500 õppurit. IAE France on oluline professionaalide võrk ja kvaliteedi märk.

Võtmeisikud

 • 60 rahvust
 • Õppejõududesse panustavad 350 spetsialisti
 • 110 rahvusvahelist partnerit
 • 800 lõpetajat aastas; enam kui 23 000 alates 1956. aastast
 • 2000 õpilast
 • 250 praktikakohta ja võileivakursust aastas
 • 1700 ettevõtte kontakti
 • 93% tööhõive määr 8 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist

Asukohad

Saint-Martin-d'Hères

Address
Avenue Centrale,525
38040 Saint-Martin-d'Hères, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Valents

Address
51 rue Barthélémy de Laffemas
26901 Valents, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: