Loe ametlikku kirjeldust

Oniris on kõrgkooli ja teadus ministeeriumi Food Põllumajandus ja kalandus.

Juurdunud oma territooriumil ja on avatud Euroopa ala, see on väga lai temaatiliste valikut, sealhulgas loomade ja inimeste tervisele, kliiniline, biomeditsiini ja biotehnoloogia tervishoius, toiduteaduse ja tootmistehnika.

Oniris tahab olla aktiivne valdkonna loomade ja inimeste tervist, aidates aktiivselt mõiste "ühe ravimi, üks tervis", ja toitu. Et need kaks põhiteemat, millele lisandub panus läbiva teema keskkond ja säästev areng.

Oniris rongid umbes 1200 õpilast, sealhulgas pakkudes vastavat koolitust: - veterinaarias kutsealade (veterinaar-arst kraadi). Eripära see koolitus patoloogide ja kõrgemate bioloogid on ühendada koolitusel omandatud oskuste kliiniku, eeskätt Euroopa tasandil haigla, mis tulenevad teadusuuringute koolitus - insenerikutseid (inseneri) kahe erialadel: eriala "toit / sööt" eriala "Tervis biotehnoloogia".

Mõlemal erialal, Oniris inseneriharidus on väga tugevalt esindatud tööstuse struktuuri ja väga konkreetsed vahendid professionalizing ja teadustöö tehnoloogia saali peaaegu tööstusliku tingimused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ID4FOOD

Koostöö innovatsiooni pakub uusi vastus probleemid rakendamisel innovatsiooni strateegiate ... [+]

Miks magistrikraadi toidu innovatsiooni?

Taust:

Koostöö innovatsiooni pakub uusi vastus probleemid rakendamisel innovatsiooni strateegiate põllumajandus.

Selles kontekstis toiduainetööstuse vajab transdistsiplinaarse juhid koolitatud avatud ja koostööd innovatsiooni ja featuring peamised arendada strateegiaid, et vastata majandus-, sotsiaal- ja keskkonnaalaste probleemidega maailma täna ja homme.

Eesmärgid:

Master Juhtimine Collaborative Innovatsioon Food toimub viis kõrgkoolide ja teadusasutuste - Audencia - Ecole de Management - Design Nantes Atlantique School - Ecole Superieure d'Põllumajandus d'Angers, - Oniris, National Veterinary School, Food and Food Nantes-Atlantique - Nantes University Master eesmärk on tuua teile kaks hädavajalikud omadused hinnatakse täna: avatus ja spetsialiseerumine.... [-]

Prantsusmaa Nantes
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Id4food