Loe ametlikku kirjeldust

IDRAC Business School valimine on ainulaadne võimalus õppida ja mõista tulevasi isiklikke ja professionaalseid väljakutseid.

IDRAC Business School valimiseks tuleb tegeleda ettevõtte reaalsusega, mis võimaldab teil kinnitada, kõrgetasemelisi kutseoskusi ja paljastada oma ambitsioone.

IDRAC Business School valimine on:

 • Akadeemiline tipptase.
 • Meie teadusuuringute panus ärimudeli ümber mõtlemisse.
 • Haridusinnovatsioon jätkub.
 • Lai valik rahvusvahelisi kursusi.
 • Elukvaliteet meie ülikoolilinnakutes.
 • Toetus tööhõivele ja ettevalmistusele vaheldumisi.

Tehke meie õpilased, naised ja mehed, kes võtavad oma tuleviku oma kätesse, toetama neid tööhõive edendamise pedagoogika kaudu siin on IDRAC Business School meeskondade pühendumus.

IDRAC Business School , kohalik ärikool

IDRAC Business School pakub haridusalast pakkumist, mis eeldab ja reageerib maailmamajanduse, kaasaegsuse ja põlvkondade muutuste väljakutsetele.

Territoriaalne võrgustik võimaldab püsivat ristumist akadeemilise, majandusliku ja rahvusvahelise keskkonna vahel.

IDRAC Business School on korraldatud inimlikul ülikoolilinnakus. Nad on suurepärased elupaigad.

Igale oma programmile, igale oma karjäärile

IDRAC Business School pakub ärikooliprogramme Bacilt Bac 5-le (saadaval ka VAE): BTS, bakalaureuseõpe, programm Grande Ecole, MBA spetsialiseerunud, MSc.

IDRAC Business School toob tõelise kooli vaimu oma algväärtuste ümber ja peab individuaalset tegevust kollektiivse tulemuslikkuse osana.

Missioonid ja väärtused

IDRAC Business School on traditsioonilisele elitaarsele mudelile alternatiiviks pakutud ärikool, mis põhineb sügaval humanistlikul veendumusel ja püüab alati hinnata oma õpilaste ja õppijate tugevaid ja isiklikke omadusi.

Prantsusmaal ja IDRAC Business School paiknevate piirkondade südames asuv IDRAC Business School kaasab oma pedagoogikasse ja teadusuuringutesse kohalikud majandustegevuses osalejad, kes pakuvad mitmeid koolitusi Post-Bacilt Bac 5-le ja täiendõppele.

Seega vastab IDRAC Business School ettevõtete vajadustele nii ametialaste kui ka juhtimisoskuste osas ning aitab kaasa majandusarengule, nähes ette kaubanduse ja sidusrühmade suundumusi ja arenguid.

IDRAC Business School väärtused

Altruismi kuulamise ja arendamisega kaasneb IDRAC Business School nende arengus. Vahetades koolide struktuure ja tihendab vastutuse võtmist ning annab tähenduse oma avalikkuse ja töötajate pühendumusele. IDRAC Business School on asutatud territooriumide südames, Prantsusmaal ja IDRAC Business School ning on ülikoolilinnakool, kuhu on kaasatud kohalikud majandustegevuses osalejad oma pedagoogikasse ja teadusuuringutesse. Kool vastab ettevõtte vajadustele kutse- ja juhtimisoskuste osas ning aitab kaasa majandusarengule, nähes ette rahvusvahelise kaubanduse suundumusi ja arenguid.

IDRAC Business School ülesanne on avastada ja paljastada individuaalset ja kollektiivset potentsiaali.

Kool paneb indiviidi oma lähenemise keskmesse ja püüab teda ennast ületada. See austab mitmekesisust ja annab kõigile võimaluse hinnata oma isikupära.

Töötajad jagavad siiraid inimlikke väärtusi ja ühist soovi edendada ettevõtlust ja professionaalsust. Kool pakub struktureerivat raamistikku iga õppija arendamiseks. Ta valmistab oma publikule ette käitumuslike omaduste, initsiatiivi, riski maitse ja suhete ehitamise võime. IDRAC Business School võimaldab omandada kohe tegutsevaid professionaalseid oskusi, mis võimaldavad õpilastel kohaneda keerukate multikultuursete keskkondadega ja arendada nende tööalast konkurentsivõimet.

IDRAC Business School õpetamise lähenemisviis keskendub tegeliku elu stsenaariumidele. Nad stimuleerivad ennustamis- ja enesekindlust. Kool usub, et õppimisvastutus nõuab mitmesuguseid kogemusi ja tegevuses osalemist. Vahetamine on pedagoogiline dünaamika selle efektiivsuse suhtes, mida kool on näidanud alates selle loomisest.

Teadusuuringud IDRAC Business School

IDRAC Business School uuringud aitavad kaasa õppijate stimuleerimisele, võimaldades katsetada nende otsuseid konkreetsete projektide kohta. Samuti on see kasulik ärijuhtide otsuste ja nende tulemuste jaoks. Selle õpetaja-uurija aitab kaasa innovatsiooni ja loovuse majandusliku väärtuse kindlaksmääramisele kaubandusliku valideerimise kaudu ja osaleb uue juhtimise tekkimises, mida maailmavaade areneb.

Just see tasakaal muudab IDRAC Business School tugevaks ja usaldusväärseks.

113963_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Tähtsündmused

IDRAC Business School on mures meie maailma majanduslike ja sotsiaalsete probleemide pärast ning pakub õpilastele uut mõtteviisi ja tegutsemist.

IDRAC Business School keskendub iga õpilase ärioskuste omandamisele, arendamisele ja kriitilisele mõtlemisele. IDRAC Business School haridusprojekt keskendub neljale eelarvamusele:

 • mõistete mõistmine.
 • oskuste arendamine.
 • ettevõtte avamine.
 • individuaalset tuge.

Mitmekesine koolitus LACilt BACile 5

IDRAC Business School pakub programme, mis on kinnitatud ärimaailma tegelikkusele. Eeldades, et igal õpilasel on ainulaadne isiksus ja projekt, on kursused erinevad:

 • BTS "International Trade", "Operational Commercial Management", "Läbirääkimised ja kliendisuhete digiteerimine", "VKEde haldamine"
 • BACHELOR "Turunduse ja äri arendamise juhataja", "Müügi - ja turundustegevuse juht", "Tehniline müük"
 • Grande École programm
 • Spetsialiseeritud MBA programmid
 • Täiendõpe

Kogu Prantsusmaa kohalolek

IDRAC Business School ülikoolilinnakud võimaldavad õpilastel leida koolid kuuekümnendiku peamistes majanduskeskustes kogu Prantsusmaa territooriumil.

Lähedus ettevõtetega

Oma 50-aastase ärisuhte tugevuse tõttu on IDRAC Business School omandanud teatava tunnustuse laialdaselt tegutsevatelt ettevõtetelt ja asutustelt.

Ligi 6000 noort inimest aastas praktika- või võileibakursusel on kõik ettevõtted, mis kõikides tööhõive valdkondades võivad mõõta oma koolituse ja ettevõttes oodatavate oskuste vahelist sobivust.

Koolis on 25 000 professionaalset partnerit.

Rahvusvaheline IDRAC Business School

7 seotud ülikoolilinnakut

IDRAC Business School on esindatud kõikjal Prantsusmaal. Oma seitsmega seotud ülikoolilinnakudega Barcelonas, Brno, Cork, Dublin, New York, Peking ja Santander pakub kool üliõpilastele võimalust jätkata täielikku keelekümblust järgides intensiivset võõrkeelte programmi.

100% inglise keele kursused Prantsusmaal

Teades, et kõik õpilased ei saa aastaid lahkuda, võimaldab IDRAC Business School neile, kes Prantsusmaal viibivad, võtta poolaastal kursusi 100% inglise keeles!

Akadeemiline viibimine välismaal

IDRAC Business School on täna 100 ülikooli partner 40 riigis 5 kontinendil!

Iga ülikoolilinnak on valitud akadeemilise taseme, linna ja keele põhjal.

Põllu kogemused

Üliõpilased saavad internatuuri osana internetti minna. IDRAC Business School pakub praktika järelkontrolli.

Unustamatu viibimine, et uskuda meie õpilaste tunnistusi.

HEPi hariduse liige

Kollektiivne HEP HARIDUS on 35 kooli ja koolituskeskuse vabatahtlik liit, mis jagunevad 3 ühisväärtuse - humanismi, ettevõtluse, professionaalsuse - HEPi ümber.

HEP HARIDUS usub julgustamis- ja saatepedagoogikasse. See kaitseb sõjalist hariduse visiooni, mille eesmärk on muuta meie õppijad, naised ja mehed edukaks ja võtta oma tulevik oma kätesse.

HEP HARIDUS pakub oma liikmete kaudu õpetust ja kohustusi ja teenuseid, mis vastavad kolmele väärtusele - humanism, ettevõtlus, professionaalsus - HEP

2016. aasta talvel käivitatud HEP EDUCATION pakkumisi ja teenuseid rakendatakse järk-järgult alates 2017. õppeaasta algusest.

Programmide õpetamise keel:
 • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IDRAC Business School

Kindlasti strateegilise lähenemise kaudu võimaldab neljas aasta perspektiivis juhtkonna peamised otsused vastavalt oma elutsüklile, mille jooksul tema organisatsioon tege ... [+]

Grande Ecole programm annab magistrikraadiga Visé BAC 5 diplomi.

Kõrghariduse ja teadusuuringute ministeeriumi poolt antud magistriõppe kõrgeim tase on akadeemiliste ja erialaste oskuste väga kõrge taseme tagamine.

Mis on kapteni aste?

Magistrikraad on kõrgkoolide ja teadusministeeriumi poolt Bac 5 tasemel teatavatele kursustele antud tunnustus koolides, mis vastavad mitmetele tipptaseme kriteeriumidele (koolituse kvaliteet, rahvusvaheline avatus jne).

Tänu meie Grande Ecole programmile on teil võimalik omandada kraadi juhtimises koos magistrikraadiga. Selle tunnustamise üheks peamiseks eeliseks on see, et see hõlbustab oluliselt teie välisriigi diplomite tunnustamist. Kui soovite rahvusvahelist karjääri jätkata, on see kindel pluss!... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IDRAC Business School

Tänapäeval pakub digitaalne turundus digitaalset meediat (nutitelefonid, tahvelarvutid, arvutid jne) ettevõtetele ja tootemarkidele vahendit majanduskasvu saavutamiseks, ... [+]

Pedagoogika oma oskuste omandamise teenistusesOskuste plokid

Spetsialiseerunud MBA programmid on korraldatud ümber oskuste plokid pühendatud peamised erialad juhtimise ja majandusasjades.

Kursuste moodulid on korraldatud vastavalt pedagoogilisele progresseerumisele, mis on määratletud omandamise oskuste eesmärkidest.

Töötada välja kaubandus- ja turundusstrateegia

Määratlege ettevõtte positsioneerimine, võimalike turgude kindlakstegemine, ettevõtte tulemuste hindamine ja äritegevuse eesmärkide kindlaksmääramine.

Rakendada ja hallata kaubandus- ja turundusstrateegiat

Ehitada ja viia läbi kaubanduspoliitikat, arendada kaubanduslikke tegevuskavasid, hinnata strateegia finantsmõju.... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IDRAC Business School

Programmi eesmärk on koolitada müügitöötajaid, kes töötavad ettevõtte rahvusvahelises arengus: äriarendajad, eksporditsoonide juhid või ekspordijuhid; müüvad inimesi, kes ... [+]

Pedagoogika oma oskuste omandamise teenistusesOskuste plokid

Spetsialiseerunud MBA programmid on korraldatud ümber oskuste plokid pühendatud peamised erialad juhtimise ja majandusasjades.

Kursuste moodulid on korraldatud vastavalt pedagoogilisele progresseerumisele, mis on määratletud omandamise oskuste eesmärkidest.

Arendada turundus- ja turundusstrateegiat

Määratlege ettevõtte positsioneerimine, võimalike turgude kindlakstegemine, ettevõtte tulemuste hindamine ja äritegevuse eesmärkide kindlaksmääramine.

Rakendada ja hallata müügi- ja turundusstrateegiat

Ehitada ja viia läbi kaubanduspoliitikat, arendada kaubanduslikke tegevuskavasid, hinnata strateegia finantsmõju.... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IDRAC Business School

Programmi eesmärk on suutma hallata ettevõtte ülesvoolu ressursse. Töötada välja strateegiad, mis on kohandatud rahvusvahelise tegevuse keskkonnaga. Hakka asjatundjana ta ... [+]

Pedagoogika oma oskuste omandamise teenistusesOskuste plokid

Spetsialiseerunud MBA programmid on korraldatud ümber oskuste plokid pühendatud peamised erialad juhtimise ja majandusasjades.

Kursuste moodulid on korraldatud vastavalt pedagoogilisele progresseerumisele, mis on määratletud omandamise oskuste eesmärkidest.

Töötada välja kaubandus- ja turundusstrateegia

Määratlege ettevõtte positsioneerimine, võimalike turgude kindlakstegemine, ettevõtte tulemuste hindamine ja äritegevuse eesmärkide kindlaksmääramine.

Rakendada ja hallata kaubandus- ja turundusstrateegiat

Ehitada ja viia läbi kaubanduspoliitikat, arendada kaubanduslikke tegevuskavasid, hinnata strateegia finantsmõju.... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IDRAC Business School

Programmi eesmärk on omandada oluline oskusteave, mis tagab ettevõtte ärilise arengu ja haldab jõulist müügipersonali. ... [+]

Pedagoogika oma oskuste omandamise teenistusesOskuste plokid

Spetsialiseerunud MBA programmid on korraldatud ümber oskuste plokid pühendatud peamised erialad juhtimise ja majandusasjades.

Kursuste moodulid on korraldatud vastavalt pedagoogilisele progresseerumisele, mis on määratletud omandamise oskuste eesmärkidest.

Arendada turundus- ja turundusstrateegiat

Määratlege ettevõtte positsioneerimine, võimalike turgude kindlakstegemine, ettevõtte tulemuste hindamine ja äritegevuse eesmärkide kindlaksmääramine.

Rakendada ja hallata müügi- ja turundusstrateegiat

Ehitada ja viia läbi kaubanduspoliitikat, arendada kaubanduslikke tegevuskavasid, hinnata strateegia finantsmõju.... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

50 ans et toujours remarquable !

30 secondes pour découvrir nos programmes | IDRAC Business School

Address
Rue du Sergent Michel Berthet,47
69009 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa
Address
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Address
114 Rue Lucien Faure Adresse 2
33300 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Prantsusmaa
Address
Parc Euromédecine 499, rue de la croix verte
34196 Montpellier, Occitanie, Prantsusmaa
Address
16, boulevard Général de Gaulle
44200 Nantes, Pays de la Loire, Prantsusmaa
Address
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa
Address
20 bis jardin Boieldieu La Défense Cedex
92071 Paris, Île-de-France, Prantsusmaa
Address
Parc d'activité de Basso Cambo 12, rue Michel Labrousse
31100 Toulouse, Occitanie, Prantsusmaa
Address
5 Boulevard du Port d'Aval, 80000 Amiens, France
80000 Amiens, Hauts-de-France, Prantsusmaa