Loe ametlikku kirjeldust

IESEG School of Management Lille - Paris

Asutatud Lille 1964 ja liige "Lille Katoliiklikus Ülikoolis" ja "konverentsi des Grandes Ecoles", IESEG School of Management on praegu üks top 10 ärikoolides Prantsusmaal, akrediteeritud AACSB, EQUIS ja Amba rahvusvahelise etiketid (sõlmida ainult kuni 1% ärikoolides maailmas). Kooli Master in Management reastatud 17. maailmas 2016 Financial Times "parim juhtimise magistriõppe programmi 5. hulgast Prantsuse ärikoolid.

IESEG missiooniks on koolitada ja valmistada tulevasi juhte ja juhid ärimaailmas nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt, luua osalejate muutus professionaalne keskkond, mis on pidevas muutumises ja parandada.

IESEG on kokku 4800 üliõpilast nii Lille ja Pariisi ülikoolilinnakud ja ümber 2090 välisüliõpilased.

Kui "Grande Ecole" programm on viie-aastane programm, kus õpilased järgima nii bakalaureuse- ja magistriõppe komponent.

IESEG oli esimene ärikool Prantsusmaal on 5 aasta järgset bakalaureusekraadi programm: 3-aastase bakalaureuse programmi, mis hõlmab põhialuste juhtimise, millele järgneb 2 aasta MSc programm, kus õpilased süvendada oma juhtimise teadmisi ja valida spetsialiseerumine.

In magistriprogrammi IESEG on 9 väljad erialade: turundus, rahandus, personalijuhtimise, infosüsteemide haldamine, Operations Management, auditi-Control, International läbirääkimised, International Business Economics ja strateegia, ettevõtluse ja innovatsiooni ning General Management.

Rahvusvaheline meeles seadistatud, üks tugevamaid külgi kooli.

Rahvusvahelise hoiakut, IESEG on esimene kool pakkuma kõiki kursusi magistriprogrammi inglise keeles. 84% alalisest õppejõud on pärit mitte-prantsuse taustaga. Seal on üle 200 juhtimise kursustel inglise keeles.

IESEG on võrk 262+ partnerülikooli üle 66 riigis. 80% IESEG õpilased osaleda meie üliõpilasvahetusprogramm nendes ülikoolides. Teadustöö Kell IESEG teadus-ja õppetöö käivad käsikäes ning see on oluline osa kooli. IESEG koos HEC Paris, vaid prantsuse ärikool kus uurimiskeskuses (IESEG Research) on ka osa CNRS. Summa tähtsaks peetakse teadus- ja vahendid, et seda tegevust, on tagatud kvaliteet ja võimaldab õpilastel olla osa intellektuaalselt stimuleeriv keskkond. Katoliku Ülikooli Lille IESEG on osa Katoliikliku Ülikooli Lille, mille organisatsioon, suurus, infrastruktuuri, ressursse ja kvaliteet on väga sarnane mõned tuntud Briti ülikoolides. Nagu ka Vauban Ülikooli raamatukogu, mis omab 55.000 raamatut ja tellimus üle 600 ajakirjad, majad Digital Network Library (Bibliothèque numérique en Reseau). See annab õpilastele võimaluse dokumentidega tutvumise interneti kaudu. Kuulumine Ülikooli Samuti võimaldab IESEG õpilased on juurdepääs teiste vahendite: akadeemilised vahetused, kohviku ja ülikooli restoranid, ühiselamud, spordikeskus, meditsiinikeskuse jms Üks kool - 2 ülikoolilinnakud - Lille ja Pariisi Esimene ja peamine IESEG campus asub südames Lille, tuntud kui "õpilane-linn" ja dünaamiline. Üle 100.000 üliõpilased, Lille on 2. suurim ülikool linn Prantsusmaal. Pariisi ülikooli: asukohapõhiste on "Grande Arche de la Défense", südames äripiirkonnas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie magistrikraadiga Big Data Analytics for Business: ühe aasta pikkune programm, mis on meie Lille ülikoolilinnakus täiesti õpitud inglise keeles ühes Prantsusm ... [+]

Magistrikraad Big Data Analytics for Business on ainulaadne programm, mis koolitab ettevõtlusespetsialiste (online) turunduse, rahanduse ja tegevuse alal. Lõpetajad saavad otsustajad tugeva aluse äri ja analüütik.

Magistriõppe eelised Big Data Analytics for Business

· Tööstuspõhise õppega tegelemine hackatooni, töökodade ja värbamiskohtumistel tööstuse ekspertidega.

· Muuhulgas juhtivate andmeteaduslike tehnoloogiate (Python, R, SAS, GIT, GITHub, JupyterLab, Jupyter sülearvutid, Hadoop, Hyve, Spark, Kaggle, IBM SPSS statistika, Tableau, Excel) hulgas.

· Partnerlus Capgemini ja SAS-iga koolitussessioonide, külalisteloengute, reaalajas juhtumiuuringute ja ettevõtete visiitide kaudu... [-]

Prantsusmaa Lille
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liitu meie MSc äri analüüsi ja Consulting: üheaastase programmi täielikult õpetatakse inglise keelt ühe parima äri koolide Prantsusmaal meie Pariisi campus. ... [+]

See üheaastane programm, mida täielikult õpetatakse inglise keeles, on pakkuda tulevastele juhtidele ja konsultantidele juhtimis- ja suhtlusoskusi, mis on vajalikud muutustegurite tegemiseks ja globaalses keskkonnas tegutsevate ettevõtete jätkusuutlikuks toimimiseks.

Programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on pakkuda tulevastele juhtidele ja konsultantidele juhtimis- ja suhtlemisoskusi, mis on vajalikud muutustegurite tegemiseks ja globaalses keskkonnas tegutsevate ettevõtete jätkusuutlikuks toimimiseks.

Tuleviku juhte / konsultante koolitatakse omandama vajalikke teadmisi ja oskusi strateegiliste plaanide reaalseks jõudmiseks, mitte ainult keskendudes finantsperspektiivile, vaid ka tulemuslikkuse täiendavate aspektide (HRM, IT, operatsioonide juhtimine, riskid jne) käsitlemisele.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liitu meie Master in Management - Grande Ecole programm: kahe aasta Master of Science reastatud 17. maailmas 2016 Financial Times "parim Master in Management kategooria ... [+]

2-aastane Master in Management programm on osa IESEG tuntud "5-aastase Grande Ecole programm". See programm oli kohal 17. kohta Financial Times nimekiri 90 parima Masters in Management in the world!

Rahvusvahelised õpilased liituvad väga valitud prantsuse üliõpilased, kes on lõpetanud 3 -aastane BBA IESEG.

Üliõpilased, kellel bakalaureuse kraadi ettevõtlusega seotud valdkonnas on õigus taotleda.

programmi eesmärgid

Master in Management koolitab õpilasi saada juhid, kes on tõhusad, strateegilise perspektiivi, ja võib kohanemisvõime mitmekultuurilises keskkonnas.

See pakub suurepärase võimaluse kõigile, kes sooviksid spetsialiseeruda järgmistes valdkondades:... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie magistrikraadiga digitaalse turunduse valdkonnas ... [+]

See üheaastane programm, mis on täielikult õpetanud inglise keeles, annab ainulaadse võimaluse tugevdada nii digitaalse turunduse kui ka CRM-i teadmisi.

"Interneti ja uute kommunikatsiooni- ja kommertsteerimisvormide tekkimine on täielikult muutnud turundustegevust. Täna on internetis kommunikatsioon ja pikaajaliste suhete loomine klientidega turgude prioriteetsete suundadega, et suurendada ettevõtete konkurentsi ja kasumlikkust."

Dr. Véronique Pawels Delassus, Academix Turundusosakonna juhataja

PROGRAMMI EESMÄRGID

Programmi peaeesmärk on valmistada tulevasi juhte ette töötama nendes kahes kiiresti arenevas olukorras

Miks valida MSc DIGITAL MARKETING... [-]

Prantsusmaa Lille
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie MFMiga: üheaastane magistriõpe õpetatakse inglise keeles, keskendudes moejuhtimisele ühes Pariisi ülikooli ülikoolis. ... [+]

IÉSEG MSc in Fashion Management on üheaastane magistriõpe, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, mis on mõeldud andekatele inimestele, kes soovivad spetsialiseeruda Fashion Business'ile ja saavutada rahvusvahelise karjääri moetööstuses.

MFM programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on valmistada ette moeettevõtete tulevasi juhte, kes suudavad toime tulla konkurentsivõimelise globaalse keskkonda ja edendada kogemuste ja parimate tavade vahetamist rahvusvahelisel moel.

Lõpetanute karjäärivõimalusi võib leida kõikides valdkondades, mis on seotud moetööstuse juhtivate rollidega, sealhulgas ostjaga; tootejuht; müük

Miks valida MFM?

· Juhtumiuuringute, ettevõtete külastuste ja külalisesinejate segu moe- ja luksuskaupade tööstusest.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liitu meie magistrikraadiga Finance: ühe aasta programmi täielikult õpetatakse inglise keeles, keskendudes Finance üks Prantsusmaal asuvatest tippklassi ärikoolidest meie ... [+]

See üheaastane programm, mida täielikult õpetatakse inglise keeles, on mõeldud sujuvaks üleminekuks rahandustööstusele teooria ja praktika kombinatsiooni kaudu, suhtlemisega spetsialistidega ja pühendatud seanssidega meie Bloombergi rajatistes.

Programmi eesmärgid

MSc Finance on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad parandada oma arusaamist finantsanalüüsist väga praktilises keskkonnas. Programm on täielikult õpetatav inglise keeles, muutes selle rahvusvahelise taotluse üheks suureks tugevuseks. Kutsetegevuse jälgimise kaudu antakse üliõpilastele ainulaadne võimalus õppida kutseala eetilisi norme. Teooria viiakse praktikas kasutusele finantsturgude laboris, kus õpilased saavad ka kutsetunnistusi.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie magistrikraadiga investeerimispanganduse ja kapitaliturgude valdkonnas: ühe aasta pikkune programm, mis on meie Lille ülikoolilinnakus ühes Prantsusmaal asuv ... [+]

Selle ainulaadse disaini abil saab see programm teie teadmisi kapitaliturgudest uuele tasemele. Akadeemiliste ja tööstuse ekspertide interaktiivsed õppetunnid pakuvad tugevaid tehnilisi oskusi kapitaliturgude vahendite, finantsandmete teenuste ja arvutiprogrammide koostamisel. See programm on suunatud spetsiaalselt hiljutistele finants- või ärijuhtimise lõpetanutele, kes soovivad arendada oma tehnilisi oskusi ja teadmisi rahanduses. Kiiresti arenevas ülemaailmses finantskeskkonnas uurib käesolev programm põhjalikumalt kapitaliturgude eeskirjade ja nõuete järgimist.

MSc põhilised eelised investeerimispanganduses

· Interaktiivsed õppetunnid akadeemiliste ja tööstuse ekspertide poolt... [-]

Prantsusmaa Lille
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie magistrikraadiga rahvusvahelises raamatupidamises, auditeerimises ja juhtimises: üheaastane programm, mis on meie ülikoolilinnakus Pariisis ülikoolilõppes ük ... [+]

See üheaastane programm, mis on täielikult õpetanud inglise keeles, annab õpilastele asjakohase ülevaate kaasaegse ärikeskkonna finantsaruandluse tähtsusest.

Programmi eesmärgid

Rahvusvahelise Raamatupidamise, Auditi ja Juhtimise Magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad saavutada pikaajalist karjääri edu. See põhineb finantsaruandluse ja analüüsi tugeva aluse puhul; juhtimisarvestuse ja otsuste tegemisel; ja finantsnõustamise teenused. Programm annab õpilastele arusaama kaasaegsetest finantsaruandluse funktsioonidest tehnilisest ja institutsioonilisest vaatevinklist, mis võimaldab lõpetajal töötada mitmel eri tööstusharudes. Lõpetajad saavad kasu sisseehitatud kiirendatud ettevalmistusest ülemaailmsetele professionaalsetele raamatupidamisasutustele (nt erandid ACCA kutsekatsetustele, vastavusseviimine CIMA Masters Gateway'iga ja olulise osa IMA teadmiste kogumist).... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liitu meie MIBiga: üheaastase magistriõppe programmi, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, keskendudes Prantsusmaal ühele juhtivale ärikoolile rahvusvahelise äri, k ... [+]

Programmi eesmärgid

Me tugineme meie arusaamale äritavade ja kultuuride kohta, et anda õpilastele põhioskusi, mis on vajalikud organisatsioonide juhtimiseks mis tahes rahvusvahelises kontekstis. Äriühingute jaoks akadeemilise taustaga inimesed saavad oma teadmised teistsuguseks, pakkudes uusi perspektiive. Neil, kes ei ole ettevõtlusalased taustaga, pakub juhatus teoreetilisi põhialuseid ning annab võimaluse oma uusi teadmisi rakendada.

Miks valida MSc rahvusvahelises äris?

· Kompaktne programm rahvusvahelises kontekstis.

· Võimalus kohandada õppekava osa vastavalt vajadustele.

· Ainult MIB-programmil on 37 erinevat rahvust mõlemas ülikoolilinnakus (väga mitmekesine programm)... [-]

Prantsusmaa Lille Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liitu meie MSc rahvusvahelise äri läbirääkimistega: üheaastane programm on täielikult õpetanud inglise keelt ühe parima äri kooli Prantsusmaal meie Pariisi campus. ... [+]

IÉSEGi rahvusvahelise äriülesõppe magistrikraad eesmärk on välja töötada tõhusaid, mitmekülgseid ja eetilisi juhte, kellel on tugev läbirääkimisoskus rahvusvahelises kontekstis töötamiseks. See annab osalejatele võimaluse mõista kõiki läbirääkimisprotsessi elemente ja täielikult osaleda läbirääkimiste interdistsiplinaarsetes analüüsides ülemaailmses keskkonnas.

MSc peamised eelised rahvusvahelise äri läbirääkimistel

· Partnerlus AKAMi (põhikontaktide haldamise assotsiatsioon), et omandada põhikonto haldamise kutsetunnistus koos MSc diplomiga

· Kogu aasta läbirääkimistel ja sellega seotud valdkondades: ärijuhtimine, suhtlemine, juhtimine ja konfliktide lahendamine jne... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

Lille, Hauts-de-France, 59000 FR
Location address
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

Paris, Île-de-France, 92044 FR