IESEG School of Management Lille - Paris

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu

Meie päritolu pärineb aastast 1964 Lillest, kus loodi ajalooline ülikoolilinnak. 2008. aastal avasime Pariisis teise ülikoolilinnaku La Défense Grande Arche'is. Pärast seda oleme saavutanud kümne parima Prantsuse ettevõtluskooli edetabeli ning maineka tunnustuse Grande École'iks saamise eest - see on üks auväärsemaid ja akadeemiliselt rangemaid kõrgharidusprogramme maailmas. IÉSEG-i kultuur sünnib kirest edusammude ja võimete vastu, mis tähendab, et kogu oma energia on suunatud iga õpilase tegeliku potentsiaali väljaselgitamisele. Oleme uhked oma tavatu lähenemisviisi üle äriharidusele ja võimele juurutada põhiväärtusi - saavutus, vastutus, ausus, solidaarsus, kaasatus - võimed, mis on olnud meie kooli keskmes juba algusest peale.

Haridus

IÉSEGi õpilastel on juurdepääs 5-aastasele Grande École programmile: 3-aastane bakalaureuse programm, mis hõlmab juhtimise põhialuseid, millele järgneb 2-aastane magistrikraad juhtimisprogrammis, mille käigus õpilased süvendavad oma juhtimisteadmisi ja valivad eriala. Prantsuse haridusministeeriumi kinnitatud diplomiga on antud ka magistrikraad (magistrikraad).
Lisaks pakub IÉSEG 3-aastast bakalaureust rahvusvahelises äris, 10-aastast üheaastast magistrikraadi ja täielikult inglise keeles õpetatavat rahvusvahelist MBA-d.

Teadusuuringud

IÉSEGi teaduskeskuses viivad meie professorid läbi auhinnatud teadustööd ja avaldavad neid parimate rahvusvaheliste teadusajakirjade väljaannetes. Peamised valdkonnad on majandus, rahandus, turundus, läbirääkimine, infosüsteemide juhtimine, strateegia, operatsioonide juhtimine ja interdistsiplinaarne tervisejuhtimise valdkond. IÉSEGil on ka ainulaadne seos Euroopa suurima teadusorganisatsiooniga CNRS, mis tugevdab meie interdistsiplinaarset lähenemist tänapäevastele äriprobleemidele.

Karjääri väljavaated

Meie karjääriteenused on terviklik tugisüsteem, mida IÉSEG pakub IÉSEG-i õpilaste kutseprojekti ehitamiseks. Seda on paljudes vormides ja arendatakse kogu programmi vältel.

Karjääriteenused tuginevad jätkuvalt tudengi isiklikule ja ametialasele läbimõtlemisele, et võimaldada neil omada vajalikke tööriistu, et tõhusalt siseneda professionaalsesse maailma. Töötubasid juhivad sertifitseeritud karjääritreenerid, personali- ja värbamisspetsialistid.

Akrediteerimine

IÉSEGi ja selle programme tunnustavad Prantsusmaal Prantsuse kõrghariduse, teadusuuringute ja innovatsiooni ministeerium ja Conférence des Grandes Ecoles. See tunnustus on kooli tipptaseme tagaja.

IÉSEG omab rahvusvaheliste akrediteeringute „kolmekordne kroon”: EQUIS, AACSB ja AMBA ning kuulub maailma parimate ärikoolide piiratud ringi (alla 1%). Need akrediteeringud kinnitavad IÉSEGi tipptaset vastavalt väga rangetele rahvusvahelistele standarditele.

  • EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem)
  • AACSB (Ettevõtete Advant Collegiate Schools of Business)
  • AMBA (MBA)
  • Conférence des Grandes Écoles

Asukohad

Lille

Address
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

59000 Lille, Hauts-de-France, Prantsusmaa

Pariis

Address
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

92044 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Akrediteeringud