IFCAM

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Grupi ülikool

Avatud ülikoolina koolitab IFCAM kõiki kontserni töötajaid ja pakub igal aastal rohkem kui kaks miljonit tundi koolitust. Alates pedagoogilisest kontseptsioonist kuni koosseisude animatsioonini ja uute õppevormide integreerimise kaudu loob ja levib ülikool rikastatud, kogemuslikke, koostöö- ja kohalikke seadmeid.

Meie missioonid

IFCAM on oma teadmistega kontserni IFCAM ja vajalike oskuste osas kontserni ümberkujundamisel oluline osaleja. See toetab projekte, kavandab ja levitab koolitusprogramme, näeb ette ja jagab edasisi arenguid.

Meie veendumused

Mõelge digitaalsele inimesele koolituse ajal.

  • Pange inimesed tagasi seadmetesse, mis olid siiani 100% enesetreeningud.
  • Kaasas õppimise ja oskuste täiendamise eemalt.
  • Digitehnoloogia abil saate näost-näkku treenimist ergutada ja optimeerida.
  • Andke soov, pakkuge õppijatele atraktiivseid seadmeid õppimise arendamiseks ja kinnistamiseks.

Tehke tähelepanuväärne kogemus elades.

  • Kursuste individualiseerimine.
  • Saate kohandamine.
  • Sotsiaalne ja mitmeliigiline lähenemine.
  • Kaastunne!
  • Avanemise dünaamika.

Meie sertifikaadid

IFCAM omab OPQF-i kvalifikatsiooni (kvalifikatsiooniõppe koolitusorganisatsioonide ametiamet), mis tõendab koolitusorganisatsiooni professionaalsust ja tagab osutatavate teenuste kvaliteedi: koolitajate oskused ja kogemused, ressursside piisavus teenustele, viited kliendirahulolu, koolitusorganisatsiooni jätkusuutlikkuse ja kehtivate määruste täitmise kontrollimine.

See kvalifikatsioon näitab, et ülikool on kõrge kvalifikatsiooniga, et täita oma ülesandeid grupi teenistuses, ning kohustab meeskondi pidevalt täiustuma.

Kuna esimene pangandussektoris tegutsev IFCAM ülikool on oma diplomipoliitika sisestanud, on IFCAM kui sertifitseerimisasutusel õigus koolituskursuste lõpus viia läbi oma kraadiõppeprogrammid (magistri- ja bakalaureuseõpe).

119541_pexels-photo-515166.jpegrawpixel.com / Pexels

Ülikool kõigile

IFCAM kavandab, toodab ja juurutab treeningkomplektis võimsaid treenimisseadmeid. Need hõlmavad kõiki pangandus- / kindlustustegevuseks vajalikke teadmisi ja toetavad töötajaid nende oskuste arendamisel, olenemata nende tasemest, töökohast või funktsioonist.

Pakkumine hõlmab kuut peamist panganduse / kindlustuse valdkonda, tagades töötajate järjepideva ja põhjaliku koolituse tehniliste, regulatiivsete, käitumis- ja suhteaspektide osas, samuti täiusliku integreerumise ettevõtte kultuuriga.

Füüsilised ja distantsilised ülikoolilinnakud

Ülikoolil on ülikoolilinn, mis jaguneb kaheks kohaks , üks asub Pariisis rue La Boétie ja teine grupi üksuste keskmes, Silvae Montrouges .

Koolitusalad on ka kaugemal: IFCAM haldab 3 e- IFCAM , kus koolitatakse ka kontserni töötajaid. Koolitus ja selle ressursid muutuvad juurdepääsetavamaks ainulaadse portaali kaudu , mis võimaldab töötajatel oma koolitustegevusi ette näha ja neid jälgida ning olla nende arengus osaleja .

Asukohad

Montrouge

Address
58 Avenue Verdier
92120 Montrouge, Île-de-France, Prantsusmaa

Pariis

Address
16 Rue la Boétie,
75008 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Programmid

See ülikool pakub ka: