ILERI

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kooli on kahte tüüpi, need, kes valmistuvad karjääriks, ja need, kes loovad saatuse. Rahvusvaheliste suhete uuringute instituut on koht, kus ei esine mitte ainult erakordseid karjäärivõimalusi, vaid just see koht, kus noored inimesed oma elu ILERI : ILERI otsustavad nad saada maailma kaasatud kodanikeks.

ILERI on koht, kus humanistlikud väärtused on õitsenud alates 1948. aastast ning sellisena annab instituut oma lõpetajatele kõige väärtuslikuma viaticumi: austust teiste suhtes ja soovi nendega tegeleda ühendada nendega, mõista oma kultuuri, ehitada koos nendega, korraldada maailma, luua rikkust, võidelda vihkamise, võitluse ja sõdade vastu. Ja loomulikult peab ILERI olema parim akadeemiline tase, et pakkuda kõige usaldusväärsemaid teadmisi nendest, kes lahkuvad ja osalevad rahvusvahelistes institutsioonides, ettevõtetes, valitsusvälistes organisatsioonides , maailma ajal. Selle maineka õppejõud on vaieldamatu tagatis kooli õpetamise kvaliteedile.

Päeva lõpus kontrollivad ILERI õpilased kiiresti selle maja eripära: me ei jäta seda kunagi. See on kulunud iseenesest kogu oma elu jooksul kui naine ja mees.115128_45956501_2135753859788656_7642633697501380608_n.jpg

18 punkti tipptaseme eest

ILERI üliõpilaseks ILERI on omandada vajalikud oskused, mis arenevad rahvusvahelistes ringkondades.

Alates 1948. aastast on ILERI koolitanud üliõpilasi rahvusvaheliste organisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, rahvusvaheliste ettevõtete, Euroopa institutsioonide, prantsuse avaliku teenistuse, diplomaatia, kohalike omavalitsuste, mõttekodade, ajakirjanduse, lobitööettevõtted, riigi riskikonsultatsioonifirmad ja rahvusvahelised värbamisfirmad.

See terviklik ja tasakaalustatud õppekava annab õpilastele tugeva ja jätkusuutliku hariduse.

Unikaalne kool

Valik sissepääsu juures: ILERI on inimese suur kool, mis koosneb hiilgavatest, uudishimulikest, kirglikest ja pühendunud üliõpilastest, keda juhendab võrdlusõpetaja aastas.

Nõutav ja terviklik programm: rahvusvaheline õigus, poliitikateadus, geopoliitika, rahvusvaheline majandus, kolm võõrkeelt. Kursused prantsuse ja inglise keeles.

Teaduskond: koosneb teadlastest ja tunnustatud spetsialistidest, kes on pühendunud ILERI .

Rakenduse ja üldkultuuriülesed projektid: kriitilise vaimu arendamine, rõhuasetus teadustegevusele ja arutelu kultuurile rühmade projektide kaudu.

Äärmiselt rikas ja aktiivne kogukondlik elu rohkem kui kümne ühinguga: kaitse, humanitaar-, kliima-, arutelu-, ÜRO simulatsioon, UNICEF, Trust Africa, BDE, Aasia jne.

Üldkultuur: vabatahtlikud temaatilised seminarid, kaardistamistöökoda, kultuurivisiidid.

Konverentsid: iganädalane, avalikkusele avatud IR-spetsialistide ja veebisaadetega.

Vahetus Master 2-s: õpipoisi leping, professionaalsuse leping või vahelduv praktika.

Establishment riigi poolt tunnustatud: CROUS stipendiumite ja teeneid stipendiumit ILERI .

Praktika Prantsusmaal ja välismaal: töötamise ettevalmistamine kogu koolituse vältel, millele järgneb nõustaja ja praktikateenistuse toetamine.

Erasmuse harta: ligi 30 mainekat rahvusvahelist vahetust, mis valiti rahvusvaheliste suhete valdkonnas.

9000 vana võrgustik: regulaarsed iseloomustused, spetsiaalne platvormile juurdepääs, kataloog, praktika, töökohad.

Ressursikeskus: rohkem kui 1600 raamatut, erialaajakirja, juurdepääsu CAIRNi dokumentaalandmebaasile magistrikraadis ja spetsiaalsete dokumentaalide toetust.

Ajalugu ja väärtused: ILERI üliõpilased on põlvkondade kaudu väitnud ja edasi andnud.

Kolm kohustuslikku võõrkeelt: 11 keele õpetamisest ja e-õppe platvormist.

Prestiižsed partnerlused: MAE, DRM, DGSI, CESA, CESM jne.

Magistrikraadi diplomid: rahvusvaheline julgeolek ja kaitse, majanduslik luure või RNCP tiitli tase 1: rahvusvaheline koostöö välismaalt.

Professionaalne integratsioon: 50% kuue kuu jooksul, 80% ühel aastal, esimese aasta keskmine palk on 30K €.

Asukohad

Puteaux

Address
Jardins Boieldieu,20bis
92071 Puteaux, Île-de-France, Prantsusmaa