IMT Mines Albi

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Riiklikult rahastatud kõrgharidusasutus, mis asus majandus- ja tööstusministeeriumi alluvusse, asutati 1993. aastal École Nationale d'Albi-Carmaux'i ( IMT Mines Albi ) supérieure des mines .

Inseneriõppekõrgkool

IMT Mines Albi pakub prantsuse "Grande École" inseneribüroos suurepärast valikut programme, mis vastavad teie vajadustele, andele ja eesmärkidele. Meie bakalaureuseõppe üliõpilased on lubatud L3 või M1 tasemel ja meie inseneri diplom on tarnitud M2 aasta lõpus. Meie magistrikraad, insener, rahvusvaheline magister (M3) ja Ph.D. programmid pakuvad kõrgetasemelist teaduslikku ja juhtimisalast koolitust, et töötada välja sotsiaalselt vastutustundlikud juhid, kes on valmis dünaamilise ja ebastabiilse maailma väljakutseteks.

Teaduse tipptaseme keskus

IMT Mines Albi omab 3 uurimiskeskust: RAPSODEE uurimiskeskus, mis on pühendunud energia-, keskkonna- ja tahkete tahkete ainete teadusele ja tehnoloogiale. Clément Aderi Instituut, mis keskendub mehaaniliste ja materiaalsete teadustehnoloogiate uurimisele, pöörates erilist tähelepanu lennundus- ja kosmosevaldkonnas. Teaduskeskus tööstuslike tehnoloogiate jaoks, mis on pühendatud tarneahela korraldamisele ja juhtimisele, matemaatiliste tööriistade ja tarkvara arendamiseks mõeldud süsteemide väljatöötamisele. RAPSODEE ja ICA teadusliku tipptaseme ja kvaliteedi tunnustamiseks jagunesid RAPSODEE ja ICA jagatud uurimisüksused CNRS ja Mines Albi ja laborite vahel IMT Mines Albi said prestiižse "Carnot" järjekoha, mis sai Prantsusmaale eliidi uurimisgruppidele, kes viivad tööstusele suunatud uuringuid

Majandusliku ja regionaalse arengu äripartner

IMT Mines Albi arendab jätkuvalt tihedaid sidemeid rahvusvaheliste ja riiklike tööstusharudega ning osaleb regionaalmajanduse arendamises, näiteks käivitades ettevõtte käivitamist jne. Koolitusprotsessi eesmärk on tagada, et kõrgkoolide insenerid suudavad "lüüa maa peal" töökohad erinevates tööstusharudes. Paljud tööstuse insenerid ja juhid regulaarselt õpetavad koolis ja on tihedalt seotud selle juhtimisega.

Strateegia

IMT Mines Albi on kaasaegne ja hästi varustatud akadeemiline institutsioon

  • koolitada kvalifitseeritud insenerid vastavalt prantsuse "Grandes Ecoles" traditsioonile
  • magistriõppe diplomi edastamine
  • doktorikraadi kaasandmine
  • tipptasemel fundamentaal- ja rakendusuuringute läbiviimine
  • edendades oma tegevuse tööstuslikku rakendamist.

IMT Mines Albi kuulub: - 1290. aastal asutatud Toulouse'i ülikoolile, Prantsuse juhtivale haridus- ja teadusinstituudile inseneriteaduse, infotehnoloogia ja juhtimise alal "Institut Mines-Télécom", mis koosneb umbes 120000 üliõpilastest jagatud üliõpilastest väljad. Albi on võluv ja vaikne linn, mis asub Prantsusmaa edelaosas ja mille ajalooline keskus on kuulutatud UNESCO maailmapärandi nimistusse. "Mines Albi" asub tänapäevases ja dünaamilises võrgustikus "Mines", "Télécom" ja "Toulouse" ülikoolides, mis asuvad Prantsusmaal ja Midi-Pyrénées'i piirkonnas, arenevad maailmakuulsate teadusuuringute klastrite keskkonnas mitmesuguseid valdkondi nagu lennundus, vähk ja tervishoid, energeetika, vesi ja keskkond. Ülikoolilinnaku kiirendatud rahvusvahelistumine on saanud üheks peamiseks tulevase arengu eesmärgiks. Olulised rahvusvahelised kogemused on meie õpingute ajal kõigile õpilastele kohustuslikud ja IMT Mines Albi eesmärk on igal aastal külastada umbes 30% üliõpilastest bakalaureuse- ja magistriõppes. Neid üliõpilasi tunnustatakse üliõpilasvahetuse, bakalaureuseõppe või kahekordse diplomi õpilastega koostöölepingute raames, mis on sõlmitud ülikoolidega üle kogu maailma. Praegu on umbes 50% meie doktori- ja post-doktorantidest pärit välismaalt. Me arendame oma teadustöö rahvusvahelist osalust ja tunnustamist, jätkates iga-aastaseid rahvusvahelisi konverentse, suurendades osalemist rahvusvahelistel ja ELi projektidel ning suurendades rahvusvahelisi väljaandeid. Ühiste rahvusvaheliste uurimisrühmade ja laborite arendamine ning külalisprofessionaalide intensiivistamine tugevdab meie positsiooni rahvusvahelisel tasandil. Tänu uutele investeeringutele GALA, MIMAUSA ja VALTHERA tehnoloogilistes ja pilootplatvormides ning ülikoolilinnaku elukvaliteedi ja üldiselt IMT Mines Albi on IMT Mines Albi atraktiivne õppimis- ja uurimisvõimalus.

Asukohad

Albi

Address
Allée des sciences
81000 Albi, Occitanie, Prantsusmaa