INEAD

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade: Remote School

Mis kaugõpe, te võtate kontrolli oma õppimise aktiveerimiseks rooli oma karjääri edu. Teie tempo. Vahemaa on muutmas info teadmisi!

Teadmiste omandamine on nüüd võimalik igal ajal, et kõige rohkem. Meie peamine ülesanne on aidata teil mõtlemine ja hoone oma teadmisi. Teie tulevik on keskmes meie mured!

INEAD pakub oma meeskonda kahekordistada kuni juhendajaid ja treenerid, kognitiivne pedagoogika ja truuks Sokratese meetod Sokratese!

INEAD spetsialist E-õppe koolitus

Spetsialist kaugus kõrghariduse alates 2008. aastast, INEAD pakub 52 kursust e-õppe kursused 9:

Inimressursid

Marketing, side, Sündmused Pank, finants, kindlustus Keskkonna-, säästva arengu Juhtimine ja ärijuhtimise Logistika Arvutid, Web Design Turism, hotellid Sotsiaalne, Meditsiini-, tervishoiu

Meie erinevus on meie juhendamise ja isiklikku juhendamist me tagada meie 1200 üliõpilast aastas. Ka meie õpilased saavad õppida kui nad tahavad, kui nad tahavad ja oma tempos.

õpetamise meetod

Olete keskmes õppimist. Teie tempo on meie, me austame ja me kohaneda. Pakume paberivaba hariduse toel meie meeskonda. Oleme keskendunud oma oskusi ja struktureerimise suhtlemist juhendajad ja treenerid.

Meie õpetamise meetod põhineb nelja telje:

Lähedus meie kaugõppe Inimkonna online optimeerida oma koolitus Õiged vahendid, et teenida oma praktikakohta Haridussüsteem platvorm

Instituudi kvaliteet poliitika

Elukutse Eductive Group, mis kuulub INEAD, on töötada professionaalse tulevikus oma õpilastele. See sisaldab gümnaasiumi, millest igaüks keskendub või mitmele sektorile, kuid millel on ühine valuuta: koolitus - töökoht - töökoht.

INEAD on piloot koolis rühma kaugõppe; see on muutunud põhijõududest Prantsusmaa kaugõppe. See eesmärk eeldab muuhulgas rakendamise kvaliteedi poliitika.

Peale tõusu info- ja kommunikatsioonitehnoloogia rakendada ja koolitus, uute klientide ootustele, muutuva koolikonteksti ... vaja integreerida ja mõnikord ennetada neid muutusi õpetamismeetodeid Instituudi.

Tuginedes kvaliteetse lähenemisviisi ning seeläbi esile kuulamine ja klientide rahulolu Instituut kavatseb jääda truuks oma väärtustele.

Kvaliteedi poliitika, tahtsime algatada INEAD eesmärk on pakkuda võimalusi oma töötajate ja klientide. See hõlmab nelja valdkonda:

Tõhustatud tööalast: Pakkuda koolitust, millele antakse ette raske turulepääsu noorte tööhõive edendamiseks kutsealase integratsiooni. Säästev tööalast: Pakkuda koolitust, et edendada analüütilised oskused, kriitiline mõtlemine, vaid ka kodaniku tunnet, isikliku kasvu, avatus Euroopale ja maailmale ... õpilase garners tulus vara kogu oma karjääri. Pedagoogika edu: Kasuta instructional disaini ja tehnoloogiat, et saavutada parimaid võimalikke tulemusi, mis põhineb keha õppejõudude arendamine meeskonnatöö individuaalset tuge õpilaste tööriistad interaktiivse teabe ja kommunikatsiooni. Kultuur kõrged ja kvaliteet: Arendada töötajate vahel pidev paranemine lähenemine mõistetav, jagatud ja aktsepteerivad kõik.

koolitus tagab kvaliteedi

EDUCTIVE GROUP : INEAD kuulub Eductive nimel, grupi õpetamise kõrgem riigi tasandil koosneb kahekümne koolides.

RNCP SERTIFITSEERIMILOGO : INEAD vabastamine väärtpaberituru serditud registreeritud riiklikus kataloog Professional sertifikaate (RNCP) vastutusel riikliku komisjoni Kutsekoolis sertifitseerimine, ise alluvuses töö-.

Osakonnas HARIDUS :

INEAD kuulub õpetamise ja halduskontrolli Haridus- vastavalt artikli L. 442-2 Haridus kood.

Rahandus- ja halduskomisjon KONTROLL tööministeeriumi : INEAD on registreeritud koolitusasutus koos piirkonna direktoraat töö-, tööhõive ja kutseõpe (DRTEFP). Vara on allutatud järelevalve tööministeeriumi artiklite L6361-1 ja L6361-2 tööseadustiku.

FEDE LIIGE :

INEAD kuulub Euroopa föderatsiooni koolid (FEDE). Asutatud aastal 1963, FEDE täna esindab 75 Euroopa diplomid rohkem kui 14.000 üliõpilast üle 350 kooli Prantsusmaal ja Europe.Tous Vabar diplomid põhinevad Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem ja Euroopa ainepunktide kogumise ainepunktide ülekandmise süsteemi (ECTS).

Akrediteeringu FEDE IACBE :

IACBE (International Assamblee Collegiate Business Education) akrediteeritavaid koolitusprogramme, mis vastavad teatud nõude kriteeriumitele. Akrediteeritud koolitusprogramme peaks püüdma omandada spetsiifilisi erialaseid oskusi töökohal. Kõik DEES FEDE antud diplomid akrediteeritud IACBE.

Asukohad

Prantsusmaa Online

INEAD

Address
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
Prantsusmaa Online, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega