Loe ametlikku kirjeldust

INSEEC Chambéry Campus

Alates selle loomisest aastal 1968, INSEEC Chambéry Business School

  • Bakalaureuse- ja magistriõppe programmide INSEEC Chambéry Business School, EGC Savoie ja kell CESNI (Business Studies Center for International Level Sportlased)
  • Osalise tööajaga programmid täiendõppe keskus

INSEEC Chambery osa riiklikust võrgustik lõpetanud ärikoolides Prantsusmaal, on kinnitatud Haridus- anda kraadiõpet in business.

Teel selektiivne riikliku sisseastumiseksami, INSEEC Chambéry Business School värbab õpilased, kes on lõpetanud keskkooli diplomit ja vähemalt kaks aastat kõrgharidust.

INSEEC Chambéry Business School on üks 34 liiget AGERA (Association of Higher Education Institutions Rhône-Alpes Region), ühingu tunnustatakse olulise esindaja piirkondlike ja riiklike institutsioonidega. INSEEC Chambéry Business School töös osaleb paljude AGERA komiteede, eelkõige komisjonile rahvusvahelistes suhetes. (www.agera.asso.fr).

INSEEC Chambéry Business School tagab kvaliteetse hariduse, mis põhineb tema praktikas aktiivne teadus-, mis võimaldab meil:

  • Pidevalt täiendada akadeemilise kvaliteedi meie programmid läbi kvalifikatsiooni meie õppejõudude
  • Kujundada Chambéry Business School Group, eriti välismaal
  • Aidata kõrgemasse of Management Science Research
  • Abi ettevõtted lahendada probleeme haldamine.

Kuna efektiivne majandamine töötaja oskused on muutumas üha olulisemaks varaks ettevõtete ja nende konkurentsivõime, INSEEC Chambéry Business School ja täiendõppe keskus pakkumisi programme, mis vastavad täpselt vajadustele äriringkondade. Nende hulka kuuluvad:

  • Kursused keskenduvad probleemide lahendamine
  • Isikliku haridus (in-firma ja liitrühmas kursused, mentorlus)
  • Paljud programmid viib diplomid ja sertifikaadid kättesaadavaks inimestele

Kogu oma karjääri (sh Management Program ja INSEEC Chambéry Business School õppekava osalise tööajaga muidugi).

Program rahvusvahelise ärijuhtimise aitab õpilastel saada head arusaamist välisturul keskkond ja tehnikaid rahvusvaheline äri. See laiendab nende perspektiivi ja võime mõista erinevaid väljakutseid rahvusvahelises äris, et astuda neid tõhusalt.

Keskendunud analüüs konkreetse turu, nimelt USA, Euroopa, Jaapani, Hiina, Kesk- ja Ida-Euroopa ning Aafrika, see programm õpetab, kuidas hallata ja kaubanduse rahvusvahelises keskkonnas mitmetes valdkondades (poliitiline, õiguslik, finants- ja kultuuriline). Spetsiaalsed kursused ja põhjaliku analüüsi juhtumiuuringuid samuti võimaldab õpilastel arendada äri valdkonnas teadmisi ja hõlmama kõiki teemasid, mis puudutavad rahvusvahelist kaubandust, rahastamise väliskaubanduse, import ja eksport õigusaktide tollialaste õigusaktide ja rahvusvahelise turustamise.

Kuna maailm muutub maailmaturul, vajadust rahvusvahelise kaubanduse pädevuse väikestes ja keskmise suurusega ettevõtted ei ole kunagi olnud vajutades. Tööhõive võimalusi, siis ulatuvad muutumas rahvusvahelise ettevõtjad valdkonnas importivate ja eksportivate või kaubanduse teadlaste ja miks mitte välismaa äri arendajad. On ka rahvusvahelisi karjäärivõimalusi turundus-, müügi-, ostu-, jaotus kaupade, kaubandus konsulteerimist või kui välisriigi projektijuht. On ka võimalusi rahvusvahelistes institutsioonides, nagu WTO, OECD ja APECi. Missioon INSEEC Chambery asub erakordne keskkond Savoie vahel järved ja mäed, on rahuldada üha kasvavaid ootusi nii õpilased kui ka ettevõtetele. Uuenduslike programmide ja teaduskondade, püüame pakkuda oma õpilastele üha enam atraktiivne õpetlik kogemus.

Pidev täiustamine meie akadeemiliste osakondade, on tulemus aktiivsed teadusuuringute, sealhulgas osaluse edendamiseks juhtimise teaduse uuringute ja juhtimisalane probleemi lahendusi ja kvalifitseeritud õppejõud. Õpilased võivad valida bakalaureuse- ja magistriõppe programmides Business and Management orienteeritud õppeaineid. Õpilased omandavad ka väärtuslikke teadmisi ja ülemaailmne juhtimisoskusi läbi praktikume, rahvusvahelisi kogemusi ja uurimistööd ülikoolid üle kogu maailma.

Alates selle loomisest aastal 1968, INSEEC Chambery Graduate School of Business on pidevalt kohanenud muutuvate majanduse pakkuda ulatuslikku ja mitmekesist õppekava see täna. Õpilased võivad valida bakalaureuse- ja magistriõppe programmides Business and Management orienteeritud õppeaineid. Meie koolis on koduks ka äri keskus rahvusvahelisel tasemel sportlased ja Keskuse Executive Education.

Rahvusvaheline mõõde on vaieldamatu ja sisaldab töökogemust välismaal, akadeemiliste vahetuste meie 75 ülikooli partneritega, 30 rahvusvahelist kaks kraadi võimalusi, 120 rahvusvahelist üliõpilast aastas, ECTS ja Põhja-Ameerika krediidi süsteem ja koostöö teadus- ja õppetöö kogemusi välismaiste partneritega.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. Turundus ... [+]

MSc / MBA turundus

Kõigi klasside õpetatakse inglise keeles.

See kursus eesmärk on anda rahvusvahelistele üliõpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tõhusaks toimimiseks globaalses keskkonnas, keskendudes järgmistele teemadele:

Brändi juhtimine, digitaalne strateegia ja juhtivad äri- ja ettevõtte strateegiad ning põhjalikud teadmised juhtimise ja turunduse kohta.Mobiilne turundusalane oskus töötada välja professionaalses töökeskkonnas tegutsemiseks vajalikud praktilised oskused: mitmekultuuriliste meeskondade haldamine erinevatel saitidel, kasutades tõhusaid otsustusvõimalusi. Kogukonna juhtimine, toimetamise strateegia.KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Seda kursust saab otse rakendada digitaalse turunduse ja kommunikatsiooni, ühenduse juhtimise, turunduse, toidu- ja veiniturunduse, brändihalduse ja tarbija käitumise alal töötamiseks.... [-]

Prantsusmaa Chambéry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. Luksemburgi kaubamärgi juhtimine, toit ... [+]

MBA / MSc. Luksemburgi kaubamärgi juhtimine, toit

Kõigi klasside õpetatakse inglise keeles.

Programm pakub multidistsiplinaarset lähenemisviisi: tugeva äritegevuse, strateegilise, turunduse ja kommunikatsiooni alaste teadmiste ühendamine praktilise küljega, tänu aktiivsete spetsialistide panusele ja külastustele.

See pakub vajalikke teadmisi ja kogemusi luksusliku teenindussektori sisenemiseks erinevate akadeemiliste sammaste ja praktiliste kursuste kaudu erinevates tööstusharudes.

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Seda kursust saab otse rakendada Luxury Hospitality'is mitmesugustes teenustes nagu operatsioonid, kaubamärgi juhtimine, e-kaubandus, kulinaaria turism, juhtimise gastronoomia... [-]

Prantsusmaa Chambéry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

INSEEC Chambéry campus

Missioon INSEEC Chambéry ülikooli (Graduate School of Business) on rahuldada kasvavat vajadustele nii õpilased ja ettevõtted globaalse juhtimisoskusi. Läbi uuendusliku ja ... [+]

Magistrikraad International Management on kolm perioodi jooksul 385 tundi näost-näkku koolituse, mis on väärt 60 ECTS või 26 USA krediiti.

Kõik klassid on õpetanud inglise keeles.

See kursus eesmärk on pakkuda rahvusvahelise õpilastele teadmisi ja oskusi vaja tõhusalt töötada globaalses keskkonnas, keskendudes:

International Trade, strateegilise juhtimise ja logistika samuti põhjalikke teadmisi raamatupidamise ja turunduse Human Resources oskusi arendada isiklikku ja praktilisi oskusi tegutsemiseks professionaalne töökeskkond: juhtimise multikultuurses võistkonda eri kohtades kasutades tõhusad otsuste tegemise võimeid. Aktuaalset

See muidugi saab vahetult rakendada tööle Import Export International müügi, turunduse, ost, tarneahela juhtimise ja Personalijuhtimine.... [-]

Prantsusmaa Chambéry Šveits Geneva
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. rahvusvahelises ärijuhtimises M2 on kolmeastmeline kursus 348 tundi näost näkku koolitust, mis on väärt 60 ECTS või 26 USA krediiti. Kõigi klasside õpetatakse ... [+]

MSc / MBA Rahvusvaheline ärijuhtimine on kolmeastmeline kursus 348 tundi näost-näkku koolitus, mis on väärt 60 ECTS või 26 USA krediiti.

Kõigi klasside õpetatakse inglise keeles.

See kursus eesmärk on anda rahvusvahelistele üliõpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tõhusaks toimimiseks globaalses keskkonnas, keskendudes järgmistele teemadele:

Rahvusvahelise kaubanduse, strateegilise juhtimise ja logistika ning põhjalikke teadmisi raamatupidamise ja turunduse kohta.Inimressursi oskused, et arendada professionaalses töökeskkonnas tegutsemiseks vajalikke isiklikke ja praktilisi oskusi: juhtida mitmekultuurilisi meeskondi erinevatel saitidel, kasutades tõhusaid otsustusvõimalusi.KARJÄLETUSVÕIMALUSED... [-]
Prantsusmaa Chambéry Šveits Geneva
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles