IONISx

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

  • IONISx KOOL IONISx

    Pidevas muutumises maailmas tähendab õpetamine uuenduste teadmist. Innovatsioon on osa IONISe grupi DNA-st ja digitaalne haridus kui tänapäeval tunnustatud ja tõestatud õppemeetod pole erand. IONISx on täielikult pühendunud digitaalsele haridusele ja pakub oma platvormi IONISx .com kaudu IONISx mida on kontserni koolid arendanud üle kolmekümne aasta.

360 ° ÕPETAMINE KAARDIL

IONISx platvormi pakutavad võimalused on palju ja mitmekesised, sealhulgas püsivalt juurdepääsetavad kursused, mis võimaldavad teil õppida ja töötada asünkroonselt, ilma piiranguteta. Sisu kujundanud esinejad on professionaalsed ja akadeemilised eksperdid, sealhulgas paljud õppejõud kontserni koolidest. Digitaalne sisu töötatakse välja originaalsete teemade järgi ja täpse nurga alt, et tuua subjektile uus valgustus ja oskusteave.

UUS ÕPPE- JA KOOLITUSTEE

IONISx tähistab hariduse digitaliseerimine tänu IONISx olulist sammu "dematerialiseeritud kooli" suunas. MiMos (mikromoodulite jaoks) koosneb väikestest kuni 30-minutistest õppekapslitest võtmekontseptsiooni õppimiseks. Koosnedes videolõikudest, kokkuvõtlikest lehtedest, lisaallikatest, kujundavatest ja hindavatest harjutustest, hõlmavad need tohutul hulgal teemasid, nii palju arvuti-, tehnilisi, majanduslikke ...

Praeguseks on IONISx juba kavandanud enam kui 2800 MiMo konkreetsete IONISx loomiseks. Neid mooduleid saab vaadata igal ajal ja igal pool, sealhulgas mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. Nad pakuvad õppijatele suurt paindlikkust, vabalt korraldades oma ajakava vastavalt oma vajadustele omas tempos. Keerukas jälgimisliides võimaldab pakkuda iga õppija jaoks isikupärastatud tuge ja järelmeetmeid.

Asukohad

Prantsusmaa Online

Address
Prantsusmaa Online, Prantsusmaa