Loe ametlikku kirjeldust

Integreerimine liige institutsioon IONIS Haridus Group on esimese rühmaga liituda erakõrgharidusel Prantsusmaal.

See on kasulik, mis ületab struktuurne tegelikkust, see on meeleseisund jagatud ühisele visioonile ja tugevad väärtused:

Omistatud tähtsust inimese ja ülevõtmiste tavasid, mitte ainult assimilatsiooni teadmisi, sest kool on koht kindlustada oma isikupära. Kõige olulisem rõhku õppimisele muudatusi muutuste analüüs kapten uutes olukordades. Alaline ava International, ettevõtluse dünaamika, innovatsiooni ja loovust, algatusvõimet ja ettevõtlikkust.

IONIS Group kehastab praegune õpetamise, sest ta kuulab maailmad ja transformatsioone, mis ümbritsevad seda. Paremini mõista pered, õpilased, noored ja paremini integreerida arenguid ühiskonnas, näib, nagu kohustus IONIS Haridus Group peab kasutama jääda endiselt asjakohased ja tõhusad.

Ühe võrgu

Loodud 35 aastat tagasi Marc Sellam, IONIS Haridus Group on praegu suurim rühm erakõrghariduse Prantsusmaal. Kakskümmend koolid ja üksuste * koguda 12 linnas Prantsusmaal üle 23,500 äritudengid, turunduse ja kommunikatsiooni, juhtimise, IT, lennundus, energeetika, transport, bioloogia ja looming ...

Rühm on andnud IONIS eesmärgiks on koolitada New Intelligence Enterprise. Tugev ava International, kõrge tundlikkus innovatsiooni ja ettevõtlust, tõeline "kultuuri kohanemisvõime ja muuta," need on peamised väärtused õpetanud, et tulevikus lõpetajad grupi koolid . Need muutuvad võtmeisikute majanduses homme liitumist vilistlased võrgustike meie institutsioonide, mis kokku moodustavad rohkem kui 65000 liiget.

Sünergia koolid tugevdab kasutuselevõtu digitaalvõrgu kiudoptiliste ainulaadne kõrghariduse Prantsusmaa: IONIS digitaalne süsteem (Internet 1.5Gbps, 1Gbps kiu seost sites).

Hea tundlikkus innovatsiooni eelistamine ettevõtlust, tõeline "kultuuri kohanemisvõime ja muuda" on peamine väärtuste õpetas tulevastele koolilõpetajatele ja IONIS Haridus nimel, et need kes saavad võtmeisikute majanduses ja tuleviku maailmas.

Need on samba oma kutsumuse kujul New Intelligence Enterprise.

Arvud ja faktid

1 Digital Campus Prantsusmaal pühendatud IKT ja Interneti. Ligi 6000 üliõpilast. Saidi avatud 7/7, 24/24, mis aitavad õpilastel elada oma projekte oma tempos. Ühe klastri mis koondab kooli inseneri ja digitaalse teadmised, teaduslaborid, inkubaatorid ja alustavatel. 4 kooli: epita, Epitech, Web @ cademie, Ionis School of Technology & Management meltyNetwork, start-up asutasid Alexander Malsh (Epitech Promo 2009), asepresident digitaalne Riiginõukogu. Inkubaatorid: Creative Valley, partnerluse ja Epitech Push'Pull ja StartUp42 epita poolt start-up kiirendi. Kümme rakendusuuringud laborid ja põhivabaduste kõigis digitaalse ja arvuti. Üle 60 õpilase ühendused osalenud paljudes valdkondades: sport, mängud, Jaapani animatsiooni, kultuuri, teaduse, ettevõtluse, robootika, foto, video ... Unikaalne seadmed Prantsusmaal IONIS digitaalne süsteem a 1Gbps kiu omanik 1,5 Gbps ribalaius, mis ühendab 12 linna Prantsusmaal, kus IONIS Haridus Group tegutseb.

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

IONISx : la formation professionnelle 100% en ligne