IPSA

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast IPSA , ainulaadse tehnikakooli!

IPSA on tehnikakõrgkool, mis pakub lennundus- ja kosmosesüsteemidele spetsialiseerunud 5-aastase kraadiõppe õppekava. Õpilased omandavad laiad teadmised erinevates teadusvaldkondades ja praktilise lähenemisviisi inseneriteadustele.

IPSA "tehnika kraad"

IPSA väljaantud inseneri kraad on Prantsuse magistri kraad, mille on akrediteerinud CTI *. See paneb valdajale võimaluse käsitleda õhu ja kosmosega seotud küsimusi. Lõpetajad on välja arendanud üldised insenerteadmised ja aeronautika ja kosmose valdkonnas väga spetsiifilised oskused. IPSA koolitus võimaldab ülikoolilõpetajatel töötada ka teistes tehniliselt arenenud valdkondades, mis on sarnased kosmosetööstusega, nagu autotööstus ja meretransport, kus kasutatavad tehnikad ja tehnoloogiad on lennundusvaldkonnas lähedased.

Koolitus

Koolituse eesmärk on tagada teadmiste omandamine, mis on olulised kõrgetasemeliste teadmiste omandamiseks ja valideerida teadmised, mis on vajalikud mitmesuguste kohustuste täitmiseks karjääri jooksul. Lähtudes tasakaalu poolest õpetamise ja projektitoimingute vahel (tüüpiliste tööstusküsimustega seotud), sisaldab IPSA õppekava tugevaid lennundusmaastike mõõtmeid alates koolitusest, mis areneb aastate jooksul. Üliõpilane kujundab koolitust, valides inseneri- tsükli kestel spetsiifilised "tehnoloogilised peamised äriühingud", võimaldades tal individuaalselt kursustel osaleda ja saada teadmisi valitud valdkonnas.

Ettevõtte konverentsid ja rahvusvaheline teadlikkus on selleks, et anda täiendavaid oskusi, mis loovad kriitilist mõtlemist ja õpilase võimet otsuseid teha

* "CTI" (Commission des Titres d'Ingénieur) on Prantsuse sõltumatu asutus, mis vastutab kõrgkoolide hindamise ja akrediteerimise eest inseneriteaduste130000_slide-actu-1.jpg

Üks kolledž, neli ülikoolilinnakut

IPSA ülikoolilinnak Ivry-sur-Seine'is

Instituut pakub õpilastele privilegeeritud keskkonda. IPSA Paris asub IONISi grupi tehnoloogiakampaanias, mis hõlmab ESME Sudria, ETNA ja IPSA .

Multi-college tehnoloogia ülikoolilinnakus Pariisi lähedal:

Pariisi-Suure ülikooli kolledžid jagavad rohkem kui 4000 m2 klassiruumi, arvuti ruume, haldusasutusi ...

Need ruumid koosnevad:

  • Klassiruumid
  • Mehhaanika, elektroonika ja füüsika praktilise töö laborid ja töötoad.
  • 1 uurimislabor
  • 300 võrgustatud tööjaama
  • 1 varustatud kohvik
  • Mitu tuba on pühendatud umbes kahekümnele üliõpilasliidule.

Õpilane elu Pariisi-Lõuna kampuksella.

Campus võimaldab õpilaste IPSA ja ESME Sudria jagada Student Association üritusi. Campus asub kiirtoidurestoranide ja kohvikute lähedal ning mitmesugustes elamispiirkondades asuvates ülikoolides.

IPSA ülikoolilinnak Toulouse'is

IPSA sait Toulouse'is (kus pakutakse ainult esimest kolmeaastast lennundustehnikukoolitust) naudib selle suurepärase lennukikapitali ainulaadset keskkonda.

Mitmekolledž ülikoolilinnak

Toulouse ülikooli, jagavad IPSA , Epitech ja ISEG nimel, annab õpilastele meeldivat elutingimused, koostööl tööruumid ja pühendunud inkubaatoris alustavate ettevõtete võimaldab üliõpilaste ja noorte kraadiõppe arendamise projektide kaitstud keskkonnas.

Toulouse, lennunduspiirkond

Toulouse on kahtlemata ideaalne linn neile, kes on kirglikud lennundusvaldkonnas:

  • Tööstuslikult koos Airbus, Alcatel, Astrium, Thales ja Latécoère jne.
  • Kõrghariduse poolest Prantsusmaa juhtivate aeronavigatsioonikeskuste ja ühe Prantsusmaa suurima ülikoolikeskusega
  • Uuringutes kasutati CNESi, ONERA ja arvukate CNRSi laboratooriume.

IPSA ülikoolilinnakud Lyonis ja Marseille's

Ainult esimesed 2 aastat pakutakse Lyonis ja Marseille's ning kõiki kursusi õpetatakse prantsuse keeles.

Graduate School of Engineering lähedal tööstusele

Üle 50 aasta jooksul on IPSA suhteid ja püsivaid partnerlussuhteid kosmosetööstuse peamiste osalejatega. Need partnerid kohtuvad vabatahtlikult üliõpilastega ja arutavad inseneriteaduse mitmesuguseid aspekte (teaduslikke, tehnilisi, kultuurilisi ja majanduslikke). Tööstuse lähedus võimaldab IPSA oma arengukoostöönõukogu kaudu viia koolitus vastavusse tööstuse vajadustega. Vilistlased, kes töötavad sektori suurtes ettevõtetes, jõuavad tagasi oma kooli, et jagada oma kogemusi IPSA tulevaste inseneridega.

Rahvusvaheline

Implanteeritud rahvusvaheliselt tuntud tööstussektoris on üsna loomulik, et IPSA keskendub inglise keele õppimise algusest ja rahvusvahelise kogemuse saamise vajadusest. Tõepoolest, õpetamine neljandal ja viiendal aastal on ainult inglise keeles.

Lisaks on kolledž loonud ambitsioonika välisriigi õppeprogrammi, mis vastab tõelisele maailmale ja õpilaste ambitsioonidele.

Seepärast on IPSA l 40 partnerülikooli üle maailma, kes saavad üliõpilasi semestris või õppeaastal.

IPSA on ka mitmete ülikoolidega arendanud topeltarvestuskokkuleppeid.

Kirg on peamine motivatsioon

Kui on olemas kool, kus kirg on olemas, on see IPSA . Liiduprojektid näitavad keerukuse tõttu Ipsaliensi kirglikku külge. IPSA korraldab ka mitmesuguseid üritusi, mis võimaldavad õpilastel muul viisil oma kirge elada, näiteks lennule pühendatud nädala, mitmesuguste õhuürituste ja koosolekute, sealhulgas kuulsa kohtumise "La Ferté Alais" kohalolek ...

Asukohad

Pariis

Address
15 Rue Maurice Grandcoing, 94200 Ivry-sur-Seine, France
Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa