IRIS Sup'

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IRIS Sup'i valimine on riigi poolt tunnustatud koolituse tagatis, mis on kohandatud töömaailma nõuetele ja on mõeldud neile, kes soovivad rahvusvahelises kontekstis professionaalselt harjutada või areneda.

IRIS Sup 'koolis IRIS

Loodud IRIS 2002 IRIS Sup 'on privaatne tehnilise kõrgkooli registreeritud Pariisi Rectorat mille eesmärk on koolitada õpilasi ja spetsialistid eri ametitest rahvusvahelises kontekstis.

See annab I astme väärtpaberid on registreeritud riiklikus kataloog kutse kinnitamine (RNCP) järjekorras 23. veebruari 2017 avaldatud ametlikus väljaandes 3. märts 2017.

geopoliitika ja kutsetegevuse

IRIS Sup koolitus "pakkumine õpilast:

  • teadmisi vaja mõista rahvusvahelistes küsimustes ning arendada oma suutlikkust analüüsida ja ettepanekud aidata otsuse organisatsioonid;
  • professionaalne tööriistade suur osakaal antud õppimise kaudu simulatsiooni ja tellides töösituatsioonis alates 1. aasta;
  • küps ja arendada oma karjääri plaanid jooksul pühendatud töötoad.

Rich tutvustusi mitmekesisuse

Iris Sup ", mitte kloonid. Student või professionaalne, prantsuse või välismaa iga kaasas oma reisi kogemus, eesmärgid ja rikastab kogu aasta, sest õpetused mitmekesisust päritolu õpilased ja sidusrühmadega.

IRIS Sup "igal aastal umbes 20% õpilastest, kes esindavad kolmkümmend rahvustest.

Inglise keele valdamine on vajalik mis tahes rahvusvaheline tegevus, mõned kursused õpetatakse inglise keeles.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

Seire ja kasvatamisele

IRIS Sup 'on enam kui 260 klassi õpilase struktuur, mille anonüümsus puudub. Aasta alguses allkirjastab iga õpilane sisekorralduse, mis reguleerib tema suhteid õpetajate ja pedagoogilise meeskonnaga. Käimasolev kohalolek on kohustuslik ja töö tuleb teha kindlaksmääratud tähtaegade jooksul. Dialoog administratsiooniga on pidev: kas on olemas haldus- või pedagoogiline küsimus, siis leiab iga õpilane alati vestluspartneri.

IRIS Sup 'õpilastel on tööruum, kus neile on kättesaadavad prantsuse ja rahvusvahelise ajakirjanduse pealkirjad, samuti CAIRNi portaalis olevad 200 ajakirja. Mitmed kontoripaketi, interneti ja Wifi-ga arvutijaamad on avatud juurdepääs.

Open koolituskursusi kutse maailma

- Soodsad organisatsiooni vaheldumisi õpinguid / praktikat: praktikume või töökohta 3 päeva nädalas, paralleelselt kursused oktoobrist maini ja täiskohaga juunist detsembrini.

- Kokkupuude spetsialistid: kõikide sidusrühmade tegelevad ettevõtted, ühendused, rahvusvaheliste organisatsioonide või avalikku teenistust. Nende kursuste Minna ja teoreetilise panuse, praktiliste rakenduste ja kogemusi iga päev ülesandeid rahvusvahelises keskkonnas.

- Association tegevuse IRIS: paralleelselt nende kursuse üliõpilased IRIS Sup "saavad osaleda konverentsidel ja koostööd tegevuse IRIS.

- Vilistlasvõrgustik: 2008. aastal loodud IRIS Alumni Assotsiatsiooni eesmärk on ühendada võrgustik, millel on nüüd rohkem kui 1800 lõpetajat!

- Ametialaste ja rahvusvaheliste kogemuste büroo (EPI): praktikantide ja vahelduvate lepingute eest vastutav isik avaldab õpilastele pakutavad reklaamid, mida ta saab ka isikupärastatud nõuannete eest. IRIS Supi õpilasi hindavad nüüd sajad eraettevõtted ja avalik-õiguslikud organisatsioonid. Rahvusvaheliste suhete juht arendab välismaal pakkumisi, rahvusvahelist liikuvust ja järgib rahvusvahelisi üliõpilasi.

56145_IMG_4787.JPG

Vali lõpetamist

IRIS Sup "pakub geopoliitilise koosseise kohaldada viib kaks pealkirjad tase 1 riigi poolt tunnustatud: Rahvusvaheline strateegia Analyst (ASI) ja humanitaarabi Manager (CBM). Ligipääs salve 3 kursust kestab kaks aastat. Omanikud salve 4 võib kohaldada otse 2. aasta.

1. aasta IRIS Sup' (salv 4)

Privaatne kraadi alusuuringud rahvusvaheliste suhete (IR 1) sanktsioonid 1. aasta IRIS Sup. Peab salve 3 ilma töökogemus, tänavu võib ka võimaldada õpilastele suurema teaduslik kraad saada tugeva vundamendi poliitiliste, majanduslike ja diplomaatiliste enne valides eriala teisel aastal.

Loomulikult 2. aasta (salv 5)

Rahvusvaheline strateegia Analüütik [UPS]

3 kursust arendada oma analüütilisi oskusi, tegevuse ja otsuse toetuse rahvusvahelises keskkonnas:

- geopoliitika ja tulevik *

- Kaitse-, julgeoleku- ja kriisiohjamine *

- Geoeconomics ja riskijuhtimine

Humanitaarjuht [MH] *

Õppekava arendada analüütilisi võimeid sekkumise raames kohapeal, kontrolli projektitsükli juhtimise (PCM) ja programmeerimine, koos kolme kursust (strateegilist, operatiivset, propageerimise ja edastamine mõju). Oskused on õppinud töötades projektide koostöös valitsusväliste organisatsioonide või ühingute.

* Kursused pakutakse ka eemalt.

Ühisjooni kõikides koolitus

Valik (abikõlblikkuse faili hooldus lubamise), rütm uuringud geopoliitiline mix ja kutsetegevuse, professionaalne kõlarid oma valdkonnas, on ühised omadused.

koolituse valideerimise kord kohandatud iga muidugi lähedaste pidevat hindamist (käimist, esitlusi, loengumaterjalid, harjutused, simulatsioonid, jne) eksamid (veebruaris ja mai lõpus); teostust mälu ja suukaudse; Praktika aruande (september).

Kursused viib Tier 1 väärtpaberite (BAC 5) registreeritud riiklikus kataloog kutse kinnitamine *. Partnerluse valideerimise meistrid 2 paralleelselt.

56144_IMG_4730.JPG

Asukohad

Pariis

IRIS SUP'

Address
2 bis rue Mercoeur
75011 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa