Loe ametlikku kirjeldust

IRIS Sup'i valimine on riigi poolt tunnustatud koolituse tagatis, mis on kohandatud töömaailma nõuetele ja on mõeldud neile, kes soovivad rahvusvahelises kontekstis professionaalselt harjutada või areneda.

IRIS Sup 'koolis IRIS

Loodud IRIS 2002 IRIS Sup 'on privaatne tehnilise kõrgkooli registreeritud Pariisi Rectorat mille eesmärk on koolitada õpilasi ja spetsialistid eri ametitest rahvusvahelises kontekstis.

See annab I astme väärtpaberid on registreeritud riiklikus kataloog kutse kinnitamine (RNCP) järjekorras 23. veebruari 2017 avaldatud ametlikus väljaandes 3. märts 2017.

geopoliitika ja kutsetegevuse

IRIS Sup koolitus "pakkumine õpilast:

  • teadmisi vaja mõista rahvusvahelistes küsimustes ning arendada oma suutlikkust analüüsida ja ettepanekud aidata otsuse organisatsioonid;
  • professionaalne tööriistade suur osakaal antud õppimise kaudu simulatsiooni ja tellides töösituatsioonis alates 1. aasta;
  • küps ja arendada oma karjääri plaanid jooksul pühendatud töötoad.

Rich tutvustusi mitmekesisuse

Iris Sup ", mitte kloonid. Student või professionaalne, prantsuse või välismaa iga kaasas oma reisi kogemus, eesmärgid ja rikastab kogu aasta, sest õpetused mitmekesisust päritolu õpilased ja sidusrühmadega.

IRIS Sup "igal aastal umbes 20% õpilastest, kes esindavad kolmkümmend rahvustest.

Inglise keele valdamine on vajalik mis tahes rahvusvaheline tegevus, mõned kursused õpetatakse inglise keeles.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

Seire ja kasvatamisele

IRIS Sup 'on enam kui 260 klassi õpilase struktuur, mille anonüümsus puudub. Aasta alguses allkirjastab iga õpilane sisekorralduse, mis reguleerib tema suhteid õpetajate ja pedagoogilise meeskonnaga. Käimasolev kohalolek on kohustuslik ja töö tuleb teha kindlaksmääratud tähtaegade jooksul. Dialoog administratsiooniga on pidev: kas on olemas haldus- või pedagoogiline küsimus, siis leiab iga õpilane alati vestluspartneri.

IRIS Sup 'õpilastel on tööruum, kus neile on kättesaadavad prantsuse ja rahvusvahelise ajakirjanduse pealkirjad, samuti CAIRNi portaalis olevad 200 ajakirja. Mitmed kontoripaketi, interneti ja Wifi-ga arvutijaamad on avatud juurdepääs.

Open koolituskursusi kutse maailma

- Soodsad organisatsiooni vaheldumisi õpinguid / praktikat: praktikume või töökohta 3 päeva nädalas, paralleelselt kursused oktoobrist maini ja täiskohaga juunist detsembrini.

- Kokkupuude spetsialistid: kõikide sidusrühmade tegelevad ettevõtted, ühendused, rahvusvaheliste organisatsioonide või avalikku teenistust. Nende kursuste Minna ja teoreetilise panuse, praktiliste rakenduste ja kogemusi iga päev ülesandeid rahvusvahelises keskkonnas.

- Association tegevuse IRIS: paralleelselt nende kursuse üliõpilased IRIS Sup "saavad osaleda konverentsidel ja koostööd tegevuse IRIS.

- Vilistlasvõrgustik: 2008. aastal loodud IRIS Alumni Assotsiatsiooni eesmärk on ühendada võrgustik, millel on nüüd rohkem kui 1800 lõpetajat!

- Ametialaste ja rahvusvaheliste kogemuste büroo (EPI): praktikantide ja vahelduvate lepingute eest vastutav isik avaldab õpilastele pakutavad reklaamid, mida ta saab ka isikupärastatud nõuannete eest. IRIS Supi õpilasi hindavad nüüd sajad eraettevõtted ja avalik-õiguslikud organisatsioonid. Rahvusvaheliste suhete juht arendab välismaal pakkumisi, rahvusvahelist liikuvust ja järgib rahvusvahelisi üliõpilasi.

56145_IMG_4787.JPG

Vali lõpetamist

IRIS Sup "pakub geopoliitilise koosseise kohaldada viib kaks pealkirjad tase 1 riigi poolt tunnustatud: Rahvusvaheline strateegia Analyst (ASI) ja humanitaarabi Manager (CBM). Ligipääs salve 3 kursust kestab kaks aastat. Omanikud salve 4 võib kohaldada otse 2. aasta.

1. aasta IRIS Sup' (salv 4)

Privaatne kraadi alusuuringud rahvusvaheliste suhete (IR 1) sanktsioonid 1. aasta IRIS Sup. Peab salve 3 ilma töökogemus, tänavu võib ka võimaldada õpilastele suurema teaduslik kraad saada tugeva vundamendi poliitiliste, majanduslike ja diplomaatiliste enne valides eriala teisel aastal.

Loomulikult 2. aasta (salv 5)

Rahvusvaheline strateegia Analüütik [UPS]

3 kursust arendada oma analüütilisi oskusi, tegevuse ja otsuse toetuse rahvusvahelises keskkonnas:

- geopoliitika ja tulevik *

- Kaitse-, julgeoleku- ja kriisiohjamine *

- Geoeconomics ja riskijuhtimine

Humanitaarjuht [MH] *

Õppekava arendada analüütilisi võimeid sekkumise raames kohapeal, kontrolli projektitsükli juhtimise (PCM) ja programmeerimine, koos kolme kursust (strateegilist, operatiivset, propageerimise ja edastamine mõju). Oskused on õppinud töötades projektide koostöös valitsusväliste organisatsioonide või ühingute.

* Kursused pakutakse ka eemalt.

Ühisjooni kõikides koolitus

Valik (abikõlblikkuse faili hooldus lubamise), rütm uuringud geopoliitiline mix ja kutsetegevuse, professionaalne kõlarid oma valdkonnas, on ühised omadused.

koolituse valideerimise kord kohandatud iga muidugi lähedaste pidevat hindamist (käimist, esitlusi, loengumaterjalid, harjutused, simulatsioonid, jne) eksamid (veebruaris ja mai lõpus); teostust mälu ja suukaudse; Praktika aruande (september).

Kursused viib Tier 1 väärtpaberite (BAC 5) registreeritud riiklikus kataloog kutse kinnitamine *. Partnerluse valideerimise meistrid 2 paralleelselt.

56144_IMG_4730.JPG

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IRIS Sup'

Mõned mõju struktuurimuutused ja muutusi ei saa juhtuda ilma strateegiaid propageerimise ja mõju. Maailmas, kus pehme jõu muutub üha olulisemaks, on oluline teada selle v ... [+]

IRIS Sup "pakub geopoliitilise koosseise kohaldada viib kaks 1. taseme kvalifikatsiooni tunnustatud riigi poolt (registreeritud RNCP järjekorras 23. veebruari 2017 avaldati Euroopa Liidu Teatajas 3. märts 2017), BAC 5:" Analüütik rahvusvahelise strateegia "ja" humanitaarabi Manager ".

Lõppev koolitus pealkirjas humanitaar- Manager (salv 5) ühendab teadmisi strateegiline ja geopoliitiline analüüs IRIS ja kogemusi organisatsioonide ja tunnustatud mängijate rahvusvahelise solidaarsuse. Moodustamine iseloomustab core rühmitades teadmisi ja oskusi keskmes humanitaar- ärijuht ja kolm kursust:

tegutsemisviisistrateegilise muidugipropageerimise ja sidekanaleid mõju

Seda koolitust pakutakse ka eemalt.... [-]

Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Loomulikult Geoeconomics ja riskijuhtimine, bin tase 5, on kaks eesmärki :. Et koolitada spetsialiste võimeline aru saama rahvusvahelises keskkonnas majandusliku rahvusva ... [+]

Pealkirjas "International strateegia analüütik" eesmärk on arendada analüütilisi, tegevuse ja otsuse toetuse rahvusvahelises keskkonnas.

Et kinnitada selle tiitli 3 kursust on võimalik, vastab toidud ja erinevad maailmad:

Kaitse ja julgeoleku ja kriisiohjamiseGéoconomie ja riskijuhtimineGeopoliitika ja tulevastele

Muidugi "Geoeconomics ja riskijuhtimine" on tarnitud koostöös Grenoble Ecole de Management and stoll, Euroopa strateegiline luure juht. karistus samuti poolt koolitustunnistuse Geoeconomics ja ühise strateegilise luure IRIS / ESC Grenoble.

eesmärgid

Loomulikult Geoeconomics ja riskijuhtimine, bin tase 5, on kaks eesmärki:

Et koolitada spetsialiste võimeline aru saama rahvusvahelises keskkonnas majandusliku rahvusvaheliste suhete üle ainult "äri" küsimused (majanduslik sõda, kultuuri ja juhtimise, säästev areng, vastavus ja hoolsuse jne), et hinnata riske, võib ette tulla raskusi, et toetada nende haldamine või ettevõtte ja selle töötajad oma rahvusvahelist tegevust;Laske omandamine vajalikud vahendid ja instrumendid (seire, luure, turvalisus), et otsuste tegemisel muutuvas ja keerukas rahvusvahelises kontekstis.Tagada originaalsus lõpetajate profiilid arendades dual-oskusi (geoeconomy, ooterežiimis või täitmisele, järgides esialgse muidugi), et võimendada professionaalsust ja tööalast konkurentsivõimet.... [-]
Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Loomulikult geopoliitika ja ettenägelikkust, BAC 5 eesmärgid. kinnitada õpilase teadmisi ja arusaamist probleemidest rahvusvahelises suhtlemises; . operatsionaliseerida o ... [+]

Pealkirjas "International strateegia analüütik" eesmärk on arendada analüütilisi, tegevuse ja otsuse toetuse rahvusvahelises keskkonnas.

Et kinnitada selle tiitli 3 kursust on võimalik, vastab toidud ja erinevad maailmad:

Kaitse ja julgeoleku ja kriisiohjamiseGéoconomie ja riskijuhtimineGeopoliitika ja tulevastele

Muidugi "geopoliitika ja tulevane" on tarnitud koostöös Grenoble Ecole de Management. karistus samuti poolt koolitustunnistuse geopoliitika ja tulevane ühine IRIS / ESC Grenoble.

eesmärgid

Loomulikult geopoliitika ja ettenägelikkust, BAC 5 eesmärk on:

kinnitada õpilase teadmisi ja arusaamist probleemidest rahvusvahelises suhtlemises;operatsionaliseerida oma suutlikkust analüüsida kaasaegse strateegilise küsimusi;pakkuda tööriistu ja professionaalne tehnika kasutatud professionaalne seade seotud rahvusvahelise tegevuse ja küsimusi.... [-]
Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Kaitse-, julgeoleku- ja kriisiohjamise kursus, 5. tase, on suunatud:. Anda õpilastele teadmisi ja võtmeid, et mõista strateegilist keskkonda, kaitseküsimusi ja uusi julge ... [+]

Pealkirjas "International strateegia analüütik" eesmärk on arendada analüütilisi, tegevuse ja otsuse toetuse rahvusvahelises keskkonnas.

Et kinnitada selle tiitli 3 kursust on võimalik, vastab toidud ja erinevad maailmad:

Kaitse ja julgeoleku ja kriisiohjamiseGéoconomie ja riskijuhtimineGeopoliitika ja tulevastele

Muidugi "Kaitse, turvalisus ja kriisiohjamise" on tarnitud koostöös Grenoble Ecole de Management. Koolitus ka karistada tunnistuse kaitse-, julgeoleku- ja ühise kriisiohjamise IRIS / ESC Grenoble.

eesmärgid

Loomulikult kaitse-, julgeoleku- ja kriisiohje tasandil BAC 5 eesmärk on:

Anda üliõpilastele teadmisi ja arusaamist peamisi strateegilise keskkonna kaitsmise küsimustes ja uute julgeolekuküsimuste;Anda töömeetodite ja otsuste tegemise vahend kriisireguleerimises.... [-]
Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Seda programmi õpetatakse prantsuse keeles ... [+]

Seda programmi õpetatakse prantsuse keeles

Lugege ametlikku prantsuse kirjeldust ja kasutage siin: Diplôme de niveau Bac 4 en Relations Internationales

[-]
Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Interventsiooni kontekstides muutunud keerulisemaks ja arenevad kiiresti. See kursus võimaldab õpilastel arendada analüütilise ja kontseptuaalse elastsust, annab laiema v ... [+]

IRIS Sup "pakub geopoliitilise koosseise kohaldada viib kaks 1. taseme kvalifikatsiooni tunnustatud riigi poolt (registreeritud RNCP järjekorras 23. veebruari 2017 avaldati Euroopa Liidu Teatajas 3. märts 2017), BAC 5:" Analüütik rahvusvahelise strateegia "ja" humanitaarabi Manager ".

Lõppev koolitus pealkirjas humanitaar- Manager (salv 5) ühendab teadmisi strateegiline ja geopoliitiline analüüs IRIS ja kogemusi organisatsioonide ja tunnustatud mängijate rahvusvahelise solidaarsuse. Moodustamine iseloomustab core rühmitades teadmisi ja oskusi keskmes humanitaar- ärijuht ja kolm kursust:

tegutsemisviisistrateegilise muidugipropageerimise ja sidekanaleid mõju

Seda koolitust pakutakse ka eemalt.... [-]

Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IRIS Sup'

Kriisiolukorrad mitmekordistuvad ja lokaliseeruvad, viies hädaolukorra ja hädaolukorra järgse reageerimisega tegelevad isikud läbi juurdepääsu, riskijuhtimise ja abi tõhu ... [+]

IRIS Sup "pakub geopoliitilise koosseise kohaldada viib kaks 1. taseme kvalifikatsiooni tunnustatud riigi poolt (registreeritud RNCP järjekorras 23. veebruari 2017 avaldati Euroopa Liidu Teatajas 3. märts 2017), BAC 5:" Analüütik rahvusvahelise strateegia "ja" humanitaarabi Manager ".

Lõppev koolitus pealkirjas humanitaar- Manager (salv 5) ühendab teadmisi strateegiline ja geopoliitiline analüüs IRIS ja kogemusi organisatsioonide ja tunnustatud mängijate rahvusvahelise solidaarsuse. Moodustamine iseloomustab core rühmitades teadmisi ja oskusi keskmes humanitaar- ärijuht ja kolm kursust:

tegutsemisviisistrateegilise muidugipropageerimise ja sidekanaleid mõju

Seda koolitust pakutakse ka eemalt.... [-]

Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

[Diplôme bac+5] Géopolitique et prospective, reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+4] Relations internationales - Reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Géoéconomie et gestion des risques - Reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Titre Manager Humanitaire, reconnu par l'Etat

IRIS Sup' - L'école des relations internationales de l'Institut IRIS

IRIS Sup' - School of International Affairs

IRIS SUP'
Address
2 bis rue Mercoeur
75011 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Koduleht