IRIS Sup'

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IRIS Sup'i valimine on riigi poolt tunnustatud koolituse tagatis, mis on kohandatud töömaailma nõuetele ja on mõeldud neile, kes soovivad rahvusvahelises kontekstis professionaalselt harjutada või areneda.

IRIS Sup 'koolis IRIS

Loodud IRIS 2002 IRIS Sup 'on privaatne tehnilise kõrgkooli registreeritud Pariisi Rectorat mille eesmärk on koolitada õpilasi ja spetsialistid eri ametitest rahvusvahelises kontekstis.

See annab välja riigi tunnustatud tiitleid, tase 7, mis on registreeritud kutsetunnistuste riiklikus kataloogis (RNCP).

Geopoliitika ja kutsepraktika

IRIS Sup koolitus "pakkumine õpilast:

  • teadmisi vaja mõista rahvusvahelistes küsimustes ning arendada oma suutlikkust analüüsida ja ettepanekud aidata otsuse organisatsioonid;

  • professionaalne tööriistade suur osakaal antud õppimise kaudu simulatsiooni ja tellides töösituatsioonis alates 1. aasta;

  • küps ja arendada oma karjääri plaanid jooksul pühendatud töötoad.

Vali lõpetamist

IRIS Sup pakub väljaõpet rakendusliku geopoliitika alal, mille tulemuseks on kaks riigi tunnustatud 7. taseme tiitlit: rahvusvaheline strateegiaanalüütik (ASI) ja rahvusvahelise programmi juht - humanitaar- ja arengukoostöö (MPI-HD ). Juurdepääs bac + 3-ga, kursused kestavad kaks aastat. Bac + 4 omanikud saavad otse 2. aastal kandideerida.

> Esimene aasta IRIS Sup 'is (bac + 4)

Rahvusvaheliste suhete alusuuringute eradiplom (RI 1) tähistab IRIS Supil esimest aastat. Bac + 3 kohustuslik läbimine ilma erialase kogemuseta võib sel aastal võimaldada ka kõrgema teaduskraadiga tudengitel omandada kindlad alused poliitilistel, majanduslikel ja diplomaatilistel teemadel, enne kui nad spetsialiseeruvad 2. aastale.

> 2. aasta kursused (bac + 5)

Rahvusvaheline strateegiaanalüütik (ASI)
3 kursust, mille eesmärk on arendada oma analüüsi-, tegevus- ja otsustusoskust rahvusvahelises keskkonnas:
- geopoliitika ja perspektiiv
- Geoökonoomika ja riskijuhtimine
- Kaitse-, julgeoleku- ja kriisiohjamine
.

Rahvusvaheline programmijuht - humanitaarabi ja areng (MPI-HD)
Põhiõppekava, mille eesmärk on arendada selle suutlikkust valdkonna sekkumise konteksti analüüsimisel, projektitsükli juhtimise (PCM) ja programmeerimise valdamisel, koos kolme võimalusega (strateegiline, operatiivne, propageerimine).
Oskused omandatakse projektide väljatöötamisel koostöös rahvusvahelise solidaarsuse osalistega (valitsusvälised organisatsioonid, ühendused, sotsiaalsed ettevõtjad).

Kursused pakutakse ka eemalt.

Rich tutvustusi mitmekesisuse

Iris Sup ", mitte kloonid. Student või professionaalne, prantsuse või välismaa iga kaasas oma reisi kogemus, eesmärgid ja rikastab kogu aasta, sest õpetused mitmekesisust päritolu õpilased ja sidusrühmadega.

IRIS Sup "igal aastal umbes 20% õpilastest, kes esindavad kolmkümmend rahvustest.

Inglise keele valdamine on vajalik mis tahes rahvusvaheline tegevus, mõned kursused õpetatakse inglise keeles.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

Seire ja kasvatamisele

IRIS Sup 'on enam kui 260 klassi õpilase struktuur, mille anonüümsus puudub. Aasta alguses allkirjastab iga õpilane sisekorralduse, mis reguleerib tema suhteid õpetajate ja pedagoogilise meeskonnaga. Käimasolev kohalolek on kohustuslik ja töö tuleb teha kindlaksmääratud tähtaegade jooksul. Dialoog administratsiooniga on pidev: kas on olemas haldus- või pedagoogiline küsimus, siis leiab iga õpilane alati vestluspartneri.

IRIS Sup 'õpilastel on tööruum, kus neile on kättesaadavad prantsuse ja rahvusvahelise ajakirjanduse pealkirjad, samuti CAIRNi portaalis olevad 200 ajakirja. Mitmed kontoripaketi, interneti ja Wifi-ga arvutijaamad on avatud juurdepääs.

Open koolituskursusi kutse maailma

- Vahelduva õppe / praktika jaoks soodne organisatsioon: võimalus teha praktikume või töötada 3 päeva nädalas, paralleelselt tundidega oktoobrist maini, seejärel täistööajaga juunist detsembrini.


- Kontakt spetsialistidega: kõik sidusrühmad töötavad ettevõtetes, ühingutes, rahvusvahelistes organisatsioonides või kõrgemas riigiteenistuses. Seega ühendavad nende kursused teoreetilise panuse, praktilised rakendused ja igapäevase kogemuse rahvusvahelisest keskkonnast. Projekte viiakse ellu partnerorganisatsioonidega ja nende jaoks.


- Seotus IRIS-tegevusega: lisaks kursustele saavad IRIS Supi õpilased osaleda konverentsidel ja teha koostööd IRIS-tegevuste alal (vt lk 46).
Vilistlaste võrgustik: 2008. aastal loodud IRISi vilistlaskogu eesmärk on koondada võrgustik, kus täna on üle 2000 lõpetaja!


- Ametialased ja rahvusvahelised kogemused: kõikidesse programmidesse on kaasatud treenerite juhendatavad seminarid, mis kajastavad nende erialast projekti ja meetodeid praktika / töö leidmiseks. Samuti avaldavad praktika- ja tööõppelepingute juhid üliõpilastele teadaandeid, mida nad saavad ka isikupärastatud nõuannete eest. IRIS Supi õpilasi hinnatakse nüüd mitusada eraettevõttes ja avalikus organisatsioonis. Rahvusvaheliste suhete juht töötab välja pakkumisi välismaal, rahvusvahelist mobiilsust ja jälgib välistudengeid.

56145_IMG_4787.JPG

Uuendatud koolitus igal aastal

IRIS Sup'is loeb iga osaleja arvamus: õpilased, õpetajad (kõik spetsialistid), praktikajuhendajad ja erialase töölepingu sõlminud isikud, partnerid, kraadiõppe lõpetanud töötajad. Hindamisküsimustikud, nõuanded arendamine välisekspertidega, hariduskoosolekud, ametlikud ja mitteametlikud kohtumised ja arutelud annavad aastaringselt võimaluse segada vaateid ja arendada pidevalt koolituse sisu. Koolituse kohandamine tööandjate organisatsioonide ootustega on püsiv mure.

Ühisjooni kõikides koolitus

Oma valdkonnas tunnustatud erialakõnelejate valik (sobivus toimikusse, vestlusele lubamine), õpingute tempo, geopoliitiline segu ja kutsepraktikad on erialakõnelejate tunnused.
Igale kursusele kohandatud koolituse valideerimise meetodid on lähedased: pidev kontroll (osalemine, loengud, märkmete lugemine, harjutused, simulatsioonid jne), eksamid (jaanuar ja mai lõpp); väitekiri ja suuline kaitsmine (september-oktoober); praktikaaruanne (september).

56144_IMG_4730.JPG

Asukohad

Pariis

IRIS SUP'

Address
2 bis rue Mercoeur
75011 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa