ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tutvu ISA Lillega

Oleme Prantsuse põllumajanduskõrgkool ja biotehnoloogia, pakkudes bakalaureuseõppe kursusi ja magistriõppe programme peamiste äriühingutega põllumajandusteaduses, toiduaineteaduses, keskkonnateaduses ja majanduses.

1963. aastal loodud ISA Lille'i ülikool on osa Lille'i katoliiklikust ülikoolist, mis on Prantsusmaa suurim erakõrgkool, 26 000 täistööajaga üliõpilast ja 2500 rahvusvahelist üliõpilast.

ISA Lille on tunnustatud ja akrediteeritud komisjoni des Titres d'Ingénieur (Prantsuse insenerikomiteede komitee) ja Prantsuse haridusministeeriumide poolt.

Lisaks akadeemilistele programmidele ja teadustegevusele pakub ISA Lille konsultatsioonitegevust nii kohalikele ettevõtetele kui ka ülemaailmsetele juhtidele põllumajanduse, toiduainetööstuse ja keskkonna sektoris Prantsusmaal ja välismaal.

ISA Lille numbritega

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Meie missioon

Ehitada jätkusuutlikuma maailma valgem tulevik

ISA Lille strateegilise plaani eesmärk on julgustada ettevõtlust hariduse, innovatsiooni, teadusuuringute ja rahvusvahelistumise kaudu.

Haridus

Meie akadeemilised programmid põhinevad tugevate teaduslike ja tehniliste oskuste omandamisel ning isiklikul arengul. Teaduskursused, individuaalne mentorlus, professionaalne keelekümblus kogu meie programmis aitavad meie õpilastel ehitada oma tee, hoides ärimaailma ja ühiskonna tegelikkust perspektiivis.

Teadusuuringud ja konsultatsioonid

Kõik meie uurimisüksused kuuluvad suurematesse piirkondlikesse, riiklikesse ja rahvusvahelistesse uurimisvõrkudesse: ülikoolid, instituudid ja meie äripartnerite R

Rahvusvaheline

Ülemaailmse hariduse puudumine ei ole rahvusvaheline. Rahvusvahelisus on ISA Lille missioonide keskmes: meie programmides, üliõpilaste ja õppejõudude liikuvuse kaudu, läbi meie akadeemilise ja professionaalse partnerluse ja palju muud.

Rahvusvahelised partnerlused

Lisaks paljudele riiklikele ja rahvusvahelistele akadeemilistele võrgustikele on ISA Lille'il üle 200 rahvusvahelise partnerluse põllumajandus- ja bioteaduste ülikoolidega kogu maailmas.

Meie akadeemilised partnerid110700_partners-networks.png

Asukohad

Lille

Address
48 boulevard Vauban
59046 Lille, Hauts-de-France, Prantsusmaa