Loe ametlikku kirjeldust

Tutvu ISA Lillega

Oleme Prantsuse põllumajanduskõrgkool ja biotehnoloogia, pakkudes bakalaureuseõppe kursusi ja magistriõppe programme peamiste äriühingutega põllumajandusteaduses, toiduaineteaduses, keskkonnateaduses ja majanduses.

1963. aastal loodud ISA Lille'i ülikool on osa Lille'i katoliiklikust ülikoolist, mis on Prantsusmaa suurim erakõrgkool, 26 000 täistööajaga üliõpilast ja 2500 rahvusvahelist üliõpilast.

ISA Lille on tunnustatud ja akrediteeritud komisjoni des Titres d'Ingénieur (Prantsuse insenerikomiteede komitee) ja Prantsuse haridusministeeriumide poolt.

Lisaks akadeemilistele programmidele ja teadustegevusele pakub ISA Lille konsultatsioonitegevust nii kohalikele ettevõtetele kui ka ülemaailmsetele juhtidele põllumajanduse, toiduainetööstuse ja keskkonna sektoris Prantsusmaal ja välismaal.

ISA Lille numbritega

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Meie missioon

Ehitada jätkusuutlikuma maailma valgem tulevik

ISA Lille strateegilise plaani eesmärk on julgustada ettevõtlust hariduse, innovatsiooni, teadusuuringute ja rahvusvahelistumise kaudu.

Haridus

Meie akadeemilised programmid põhinevad tugevate teaduslike ja tehniliste oskuste omandamisel ning isiklikul arengul. Teaduskursused, individuaalne mentorlus, professionaalne keelekümblus kogu meie programmis aitavad meie õpilastel ehitada oma tee, hoides ärimaailma ja ühiskonna tegelikkust perspektiivis.

Teadusuuringud ja konsultatsioonid

Kõik meie uurimisüksused kuuluvad suurematesse piirkondlikesse, riiklikesse ja rahvusvahelistesse uurimisvõrkudesse: ülikoolid, instituudid ja meie äripartnerite R

Rahvusvaheline

Ülemaailmse hariduse puudumine ei ole rahvusvaheline. Rahvusvahelisus on ISA Lille missioonide keskmes: meie programmides, üliõpilaste ja õppejõudude liikuvuse kaudu, läbi meie akadeemilise ja professionaalse partnerluse ja palju muud.

Rahvusvahelised partnerlused

Lisaks paljudele riiklikele ja rahvusvahelistele akadeemilistele võrgustikele on ISA Lille'il üle 200 rahvusvahelise partnerluse põllumajandus- ja bioteaduste ülikoolidega kogu maailmas.

Meie akadeemilised partnerid110700_partners-networks.png

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

MSc

ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

ISA Lille pakub keskkonnateadusele spetsialiseerunud magistrikraadi, mis keskendub reostuse säästvale majandamisele (SMaP). SMaP programm, mida õpetatakse inglise või pra ... [+]

Magistrikraad keskkonnateadustes

ISA Lille pakub keskkonnateaduse magistrikraadi ja inseneriteadusi, keskendudes saaste säästvale majandamisele (SMaP). Inglise või prantsuse keeles õpetatav SMaP programm põhineb rahvusvaheliselt tunnustatud teadmistel, mille ISA Lille on saastunud alade haldamisel omandanud.

Viimase 15 aasta jooksul on ISA Lille oma teadmised üles ehitanud:

rakenduskursused mulla taastamisel, jäätmekäitlus, linnaplaneeriminepinnase saastamise ja rekultiveerimise uurimisalane tegevus (LGCGE National Lab)partnerülikoolide rahvusvaheline võrgustiktööstuspartnerlused

Keskkonnateaduste programm on kavandatud tulevaste juhtide ja teadlaste koolitamiseks.

Kursuse eesmärk... [-]
Prantsusmaa Lille
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Magistrikraad ja inseneriteadus, peamine põllumajandusteaduses Meie põllumajandusteaduse programmi eesmärk on rahuldada ettevõtete, riigiasutuste ja teaduslaborite praegu ... [+]

Magistrikraad põllumajanduse alal

Põllumajandusteaduse põhieesmärk on rahuldada ettevõtete, riigiasutuste ja teaduslaborite praegusi ja tulevasi vajadusi, koolitades tulevasi juhte ja teadlasi, kes saavad kasu Prantsusmaa ja Euroopa teadmistest järgmistes valdkondades:

loomakasvatus, toitumine ja tootminepõllukultuuride süsteemide modelleerimine, kaitse ja haldaminearukas põllumajandus ja uued tehnoloogiad põllumajandusesKursuse eesmärgid

Esiteks on selle programmi põhieesmärk saada üldine ülevaade põllumajandusteadusest. Kursused ulatuvad toiduahela teooriast ja põllukultuuride majandamisest kuni loomade ja taimede tootmise poole. Kuigi seda üldist lähenemist õpetatakse tehniliste ja teaduslike aspektide kaudu, on samuti oluline kaasata majanduslikud, sotsioloogilised ja eetilised aspektid, et mõista jätkusuutlikkust põllumajanduses.... [-]

Prantsusmaa Lille
Oktoober 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Meie magistrikraad ja insenerikraadiprogramm, spetsialiseerumine põllumajandusmajandusele, turundusele ... [+]

Magistrikraad ja -tehnoloogiaPõllumajanduse ökonoomika, turundus

Meie põllumajandusmajandus, turundus

Eelkõige on selle programmi eesmärk rahuldada ettevõtete, riigiasutuste ja teaduslaborite praegusi ja tulevasi vajadusi, koolitades tulevasi juhte järgmistes valdkondades:

majanduslikud ja rahalised teemadettevõtluse arendamine, innovatsioon ja ettevõtlusside ja turundus

Viimase 15 aasta jooksul on ISA oma kogemusi ehitanud:

rakendatud finants-, turundus- ja kommunikatsioonikursusedteadusuuringud toorainete, põllumajanduse futuuride ja põllumajandustootjate strateegiate turu-uuringutes (OPCRA, CASDAR)partnerülikoolide rahvusvaheline võrgustiktööstuspartnerlusedKursuse eesmärgid... [-]
Prantsusmaa Lille
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

ISA Lille pakub magistrikraadi ja insenerikraadi programmi, mis on spetsialiseerunud toiduaineteadusele, õpetatakse inglise või prantsuse keeles, hõlmates toiduainete too ... [+]

Magistrikraad ja tehnika, toiduteadus

ISA Lille pakub toiduteaduse eriala, mida õpetatakse inglise või prantsuse keeles, toiduainete tootmise jätkusuutlikuks juhtimiseks, kvaliteedi, ohutuse ja tööstuskeskkonna jaoks.

Selle programmi eesmärk on koolitada tulevasi toiduainetööstuse juhte, et nad saaksid lahendada selle sektori keskkonnamõju globaliseerumise kontekstis.

Meie toiduaineteaduse programm ühendab teooria ja praktika kohapealsete külastuste, õppereiside, toiduainetehnoloogia eksperimentide, tõsiste mängude, uurimis- ja tööstusprojektide ning professionaalse keelekümbluse kaudu.

Lisaks sellele kulutavad ISA Lille üliõpilased 40% oma töökogemusest. Need kogemused hõlmavad töötamist tööstusprojektides või praktikakohtade läbiviimist ettevõtetes või uurimislaborites Prantsusmaal ja välismaal.... [-]

Prantsusmaa Lille
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles