Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

ISC Paris School of Management

ISC Paris -Business Schooli asutatud 1963. aastal on pühendunud pakkuma ettevõtlusüliõpilastele kvaliteetseid juhtimisoskusi, mis on vajalikud globaalses keskkonnas toimimiseks ja toimimiseks.

ISC Paris , AACSB akrediteeritud, on osa väga selektiivsest prantsuse "Grandes Ecoles" värbamissüsteemist, mis ühendab kõrgharidusasutusi väljaspool ülikoolide piirkondi. Prantsusmaal on ainult 50 juhtimiskoolil õigus juhtida magistrijuhtimisega programmi Grande Ecole, millest vaid 30 on prestiižse Conférence des Grandes Ecolesi liikmed, nagu ISC Paris .

Enamik meie programmidest on kakskeelne - inglise / prantsuse keeles. Inglise keeles pakutavad programmid:

  • Bakalaureus
  • Master Grande Ecole
  • Magistrikraad,
  • MBA.

Pariisis, kus asuvad enamus juhtivaid Prantsuse rahvusvahelisi korporatsioone, kasutab kool prantsuse pealinna, kus peetakse professionaalseid foorumeid, konverentse ja messe, ärimaailma. Sellest järeldub, et ISC Paris õppimine võib avada uksed paljudele karjääridele erinevates valdkondades, kaasa arvatud moes, rahanduses, kõrgtehnoloogias, külalislahkus, infosüsteemid, rahvusvaheline kaubandus, luksuskaubad, jaemüük, tehnoloogia ja multimeedia .

Meie võrgustiku kaudu, mis hõlmab rohkem kui 140 partnerülikooli enam kui 50 riigis, pakume mitte ainult oma õpilastele piiramatut karjäärivõimalust, vaid ka julgustame neid avastama mitmekesisemaid kultuure, et saada laiemat rahvusvahelist perspektiivi.

Oleme kindlad, et kui teil on ambitsioonikas rahvusvaheline karjäär ja soovite õppida ühes maailma kõige põnevamas ja dünaamilisemas linnas, on ISC Paris -Business School teie jaoks õige koht.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


ISC Paris Business School

Prantsusmaa haridusministeeriumi tugev hariduskomisjoni poolt tunnustatud kvaliteedikontroll ISC Paris on osa Grandes Ecolesi süsteemist, mis on paralleelne riigiteaduste ... [+]

Kapten

Prantsusmaa haridusministeeriumi tugev hariduskomisjoni poolt tunnustatud kvaliteedikontroll ISC Paris on osa Grandes Ecolesi süsteemist, mis on paralleelne riigiteaduste süsteemiga ja hõlmab kõiki prantsuse ärikoole.

Riikliku hariduse ministeerium tagab õppekvaliteedi kõikides riiklikes või eraülikoolides. ISC Paris on täielikult akrediteeritud Prantsusmaa ministeeriumi poolt, kes annab oma "Visa de l'état" kõikidele ISC-i diplomidele.

Programm kestab 2 või 3 aastat (vastavalt teie eelmisele tasemele) ja teil on võimalus õppida prantsuse ja / või inglise keeles. Te saate kasu kõrgelt kvalifitseeritud õppejõududest, mis võimaldavad teil omandada väärtuslikke oskusi ja kvalifikatsioone oma karjääri edendamiseks. Septembris on üks tarbimine aastas.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

https://www.youtube.com/watch?v=2UVJ19pIsms

Address
ISC Paris Business School 22, Bd du Fort de Vaux
75017 Paris, Île-de-France, Prantsusmaa