ISC Paris Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ISC Paris Business School

1963. aastal asutatud ISC Paris Business School on pühendunud pakkuma äritudengitele kvaliteetseid juhtimisoskusi, mis on vajalikud globaalses keskkonnas tegutsemiseks ja esinemiseks.

ISC Paris , AACSB akrediteeritud, on osa väga selektiivsest prantsuse "Grandes Ecoles" värbamissüsteemist, mis ühendab kõrgharidusasutusi väljaspool ülikoolide piirkondi. Prantsusmaal on ainult 50 juhtimiskoolil õigus juhtida magistrijuhtimisega programmi Grande Ecole, millest vaid 30 on prestiižse Conférence des Grandes Ecolesi liikmed, nagu ISC Paris .

Enamik meie programmidest on kakskeelne - inglise / prantsuse keeles. Inglise keeles pakutavad programmid:

  • Bakalaureus
  • Master Grande Ecole (juhtimise magister)
  • Magistrikraad
  • MBA.

Pariisis, kus asuvad enamus juhtivaid Prantsuse rahvusvahelisi korporatsioone, kasutab kool prantsuse pealinna, kus peetakse professionaalseid foorumeid, konverentse ja messe, ärimaailma. Sellest järeldub, et ISC Paris õppimine võib avada uksed paljudele karjääridele erinevates valdkondades, kaasa arvatud moes, rahanduses, kõrgtehnoloogias, külalislahkus, infosüsteemid, rahvusvaheline kaubandus, luksuskaubad, jaemüük, tehnoloogia ja multimeedia .

Meie võrgustiku kaudu, mis hõlmab rohkem kui 140 partnerülikooli enam kui 50 riigis, pakume mitte ainult oma õpilastele piiramatut karjäärivõimalust, vaid ka julgustame neid avastama mitmekesisemaid kultuure, et saada laiemat rahvusvahelist perspektiivi.

Oleme kindlad, et kui teil on ambitsioonikas rahvusvaheline karjäär ja soovite õppida ühes maailma kõige põnevamas ja dünaamilisemas linnas, on ISC Paris -Business School teie jaoks õige koht.

Asukohad

Pariis

Address
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

AACSB Accredited