ISM - International School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheline juhtimiskool (ISM) on spetsialiseerunud akrediteeritud ärikool, mis asub Prantsusmaal Pariisis, kus on programmid viiel eri kontinendil.

Anname üliõpilastele globaalse perspektiivi, mida nad vajavad tänapäeva äritegevuse juhtidena. Me teeme seda nii, et hoiame oma klassid väikesed, valikulised ja kultuuriliselt mitmekesised ning pakume programme suuremates kaubanduskeskustes kogu maailmas.

Meie IMBA arendab homme globaalseid ärijuhte, samas kui meie DBA on loodud kogenud juhtidele, kes püüavad lahendada kõrgema juhtkonna väljakutseid rahvusvahelisel tasandil. Tõestatud vanemate praktikute jaoks hoogab meie doktorikraad õpetamis- ja teadustööoskusi, mis on vajalikud äriringkondadele tagasipöördumiseks ja järgmise põlvkonna juhtide kujundamiseks.

Ehitatud globaalsetele väärtustele

Meie asutaja Jack Forget avas ISMi, et vaidlustada traditsioonilise ärikooli mudel.

Tema nägemus oli väljapoole suunatud kool, mis toetab innovatsiooni ja uusi õpetamisviise. See oleks tõeliselt globaalne institutsioon, millel on partnerlus arenevatel turgudel üle maailma. Kõigi mandrite õpilased õpiksid kõrgema astme professoritelt ja loovad õppimise ajal väärtuslikku professionaalset võrgustikku.

Tänane ISM säilitab selle tugeva filosoofia tugevuse ja paindlikkuse. Praegu on peakorter Pariisis, nüüd on meil partnerasutused New Yorgis , Shanghais , New Delhis , São Paulos ja Kaplinnas . Jätkame õpilastele niisuguseid oskusi, globaalset perspektiivi ja eluaegseid kontakte, mida nad vajavad juhtide õitsenguks.

Põhineb reaalses praktikas

Meie õpilased on ambitsioonikad. Nad on jõudnud tippu jõudma. Seega, kuigi oluline teoreetiliste teadmiste baas on oluline, on hädavajalik tegutseda arusaam ja kogemus.

Me valime oma professorid nii õpetamise tipptaseme kui ka kohapealse äritegevuse kohta. Kui nad ei ole ISMis, võib neid leida juhtivateks ettevõteteks, õpetades tippkeskkoolides üle kogu maailma ja mõjutades rahvusvahelise äritegevuse suunda.

Meie väikesed, interaktiivsed klassid võimaldavad meie professorite teadmistele ligipääsu. Ja kuna meie õpilased on omaette kogemustega spetsialistid, on neil võimalus jagada algset arusaamist ja teavitada sellest, mis toimub klassiruumis.

Tehtud töötavatele juhtidele

ISM-i õpilased on kõrgetasemelised juhid, kellel on nõudlikud ajakavad. Nende aeg on väärtuslik ressurss ja nad vajavad oma õpinguid nende karjääri ja elustiili jaoks.

See paindlikkuse vajadus inspireerib kõike, mida pakume. Õpilased saavad kombineerida Pariisis peetavaid kursusi e-õppega ning osaleda välismaal asuvates programmides ühes meie viiest partnerasutusest üle maailma.

Samuti laseme õpilastel kohandada oma õpinguid ja keskenduda nende karjääri kõige tähtsamale küsimusele. Sõltuvalt sellest, millises ulatuses nad valivad, võivad nad järgida üldist Pathway rahvusvahelises ärijuhtimises või spetsialiseeruda rahandusele, ettevõtlusele ja innovatsioonile või kõrgharidusele.

Püsiv professionaalne võrgustik

Meie õpilastele on ISM-i õppimise eelised kaugeltki pärast lõpetamist.

Klassikaaslased ja õppejõud, keda nad koolis ajal kohtuvad, moodustavad elukestva professionaalse võrgustiku, kus on ideid, tuge ja võimalusi, mis ületavad ärisektoreid ja geograafilisi piire.

Asukohad

Pariis

International School Of Management

Address
ISM Paris
17, boulevard Raspail

75007 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
+33 1 45 51 09 09

Shanghai

Address
ISM - International School of Management
Shanghai, Shanghai, Hiina

São Paulo

Address
ISM - International School of Management
São Paulo, São Paulo osariik, Brasiilia

New York

Address
101 astor place
New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Kaplinn

Address
ISM - International School of Management
Kaplinn, Lääne-Kapimaa, Lõuna-Aafrika Vabariik

New Delhi

Address
amity university campus
New Delhi, Delhi, India