Loe ametlikku kirjeldust

Kedge Business School on Prantsuse ärikool, millel on 4 ülikoolilinnakut Prantsusmaal (Pariis, Bordeaux, Marseille ja Toulon), 2 Hiinas (Shanghai ja Suzhou), 1 Dakaris, Senegalis ja 3 partnerülikoolis (Avignon, Bastia ja Bayonne).

Kedge numbritega

KEDGE BS kogukond koosneb 12 000 üliõpilasest (25% neist on rahvusvahelised üliõpilased), 196 alalist professorit (44% neist on rahvusvahelised), 300 rahvusvahelist akadeemilist partnerit ja 54 000 vilistlast kogu maailmas.

Koolitusprogrammid

KEDGE BS pakub 31 juhtimis- ja disainiprogrammi, mis on mõeldud üliõpilastele ja tööstuse spetsialistidele. Samuti pakutakse ettevõtetele kohandatud haridusprogramme riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Kedge'i koolitusprogrammid:

 • Üldised juhtimisprogrammid
 • Disainiprogramm
 • DCG ettevalmistamine (vastab bakalaureuse kraadile) ja DSCG (vastab magistrikraadile) raamatupidamises
 • Rotatsiooni töö-õppeprogrammid
 • Spetsialistiprogrammid: magistri- ja erialaõppekursused
 • Ettevõtete sisesed ja ettevõtete vahelised koolitusprogrammid
 • Executive MBA

Teadusuuringud

Kedge'i õpetajad-teadlased aitavad kaasa teadmiste edendamisele juhtimises põhi- ja rakendusuuringute kaudu. Nad on väljaannete, teoste, konverentside ja palju muud, mis paneb kooli 2. kohale teadustööks Prantsuse ärikoolide edetabelis.

Kool on rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisuuringute jaoks, mida ta teostab oma tippkeskuste ja erialadega hõlmatud valdkondades.

Tippkeskused

 • Turundus
 • CSR
 • Tarneahel

Ekspertiis

 • Vein
 • Tervise juhtimine
 • Creative Industries
 • Innovatsioon
 • Rahandus vaadati uuesti läbi

Koolist pärinev uurimus aitab kaasa selle õpetamise kvaliteedi tõstmisele, ettevõtete ja avalik-õiguslike asutuste tööle ning teadmiste suurendamisele akadeemilise juhtimise kogukonnas.

Accolades

Executive MBA pakutud Kedge Business School tuli 33. Financial Times Euroopa Business School paremusjärjestusest ja 22. maailmas. Kedge Business School on AACSB, EQUIS ja AMBA akrediteeritud, tunnustatud ja heaks kiidetud Prantsuse valitsuse poolt ning Prantsusmaa konverentsi des Grandes Ecoles liige.

Ülikoolid

 • Bordeaux

Uus Bordeauxi ülikool on loodud eluruumiks. See on levinud üle 35 000 m2, seal on pühendunud töö- ja jututubasid ning spordi- ja lõõgastumisalasid.

 • Marseille

Kedge Business School investeerib pidevalt olulistesse logistilistesse ressurssidesse nii haridusinfrastruktuuride kui ka tipptehnoloogiliste ressursside osas.

 • Pariis

2015. aastal lõi grupp Pariisi 9. linnaosas uue ettevõtte, mis on elav tegevuskoht, kus õpilased, õppejõud ja ettevõtted saavad kohtuda, vahetada ja suhelda.

 • Toulon

Praegu valmib KEDGE BS Touloni uus ülikool on valmis oma õpilasi järgmisel sügisel tervitama.

 • Suzhou

Suzhou ülikooli avamine 2010. aastal oli osa käimasolevast poliitikast, mis algas 2003. aastal, et arendada meie tegevust Hiinas.

 • Shanghai

Peamine ülikoolilinnak asub Shanghai Xuhui linnaosas, kus elab mitu haridusasutust. Hooned demonstreerivad Ameerika arhitektuuriliste mõjude segu Hiina stiilis.

 • Dakar

KEDGE BS asub Dakaris alates 2008. aastast. Dakari ülikooli õpilased saavad kasu KEDGE BS haridusinnovatsioonist ja teadmistest.

Meie pühendumus

KEDGE BS kogukond: nii õppejõud, haldusmeeskonnad kui ka õpilased toetavad suundi, mida ta võtab kooli sotsiaalse vastutuse kohustuse osas.

Mis teeb KEDGE BS-st eristavaks, mis teeb koolist tuntud säästva arengu ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse võtmeisiku, on selle viiruslik lähenemine, mis ühendab tipptaseme järjepidevusega.

See ei ole lihtsalt eeskujulike tavade lisamine (magistrikursus, uurimiskeskus), vaid ühtsete meetmete rakendamine ülikoolilinnakute teadus-, õpetamis-, sotsiaal- ja keskkonnajuhtimises ning selle juhtimises.

Oma kohustuste ja ekspertide võrgustiku kaudu aitab kool kaasa kõrghariduse arendamisele CSRi kaudu.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Kedge Business School

MIM on kaheaastane programm (Master 1 ... [+]

Isikupärastatud kursus

„MIM on kaheaastane programm (Master 1

Tänu massilistele investeeringutele, mis soodustavad eksperimenteerimist, kriitilise mõtlemise ja tehnilise juhtimise arendamist, püüame 100% meie õpilastest edendada tehnoloogia ja ettevõtluse akultureerimist. Meie eesmärk on rõhutada meie võimet koolitada juhte, kes on pühendunud ühisele hüvele ja kes on täiesti teadlikud erinevatest olulistest sotsiaalsetest probleemidest. ”

PASCAL KRUPKA, juhtimise magistrikraad (MIM) programm

2 ülikoolilinnakutBordeaux:

Anglo-saksi ülikoolide vaimus kujundatud ülikoolilinnas on 35 000 m2 töö-, spordi- ja lõõgastumisalasid.

See asub Talence ülikooli ülikoolilinnas, 20 minuti kaugusel Bordeaux kesklinnast trammiga. Bordeaux on ideaalne elukvaliteedi (Harris Interactive 2017) ja viimase 10 aasta jooksul juhtivtöötajate arvu poolest kõige enam hinnatud Prantsuse linn. Hispaaniast ja 40 minuti kaugusel Atlandi ookeani rannikust.... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Kedge Business School

Ostmine oli varem odavaimate hindade leidmine. See ei ole enam nii. Tänapäeval on ostmine seotud strateegiliste tarnijatega, et lüüa innovatsiooni ja rakendada seda võima ... [+]

Innovatsiooni püüdmine on võtmetähtsusega

Ostmine oli varem odavaimate hindade leidmine. See ei ole enam nii. Tänapäeval on ostmine seotud strateegiliste tarnijatega, et lüüa innovatsiooni ja rakendada seda võimalikult kiiresti.

Praegu keskendutakse innovatsiooni kogumisele ja turule jõudmise kiirusele ning ostmise roll on muutunud äärmiselt strateegiliseks. Peamised tarnijad on muutunud tõeliseks pakkumise jõuks. See muutus eeldab täiesti erinevat sorti ostuprofessionaale.

MAI pakub mitmeid ostukursusi. MAI on rahvusvaheliste ettevõtete poolt tunnustatud kui uue tootearenduse jaoks juhtiva ostu- ja innovatsiooniaasta.

Miks valida see programm?

Ettevõtte globaalne visioon... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

ISLI programmid asutati 1984. aastal, et rahuldada rahvusvaheliste professionaalsete ühenduste nõudlust ja muutunud ülemaailmseks juhtivaks ülemaailmse tarneahela juhtimi ... [+]

Väärtus innovatsiooni ja loovuse kaudu

ISLI programmid asutati 1984. aastal, et rahuldada rahvusvaheliste professionaalsete ühenduste nõudlust ja muutunud ülemaailmseks juhtivaks ülemaailmse tarneahela juhtimise programmiks. Nende rahvusvaheline maine põhineb nende professionaalsel tunnustamisel, uurimisrühmal, väljaannetel ja kogemuslikul pedagoogial. Nad on akrediteeritud “The Chartered Institute of Purchasing

MSc ülemaailmses tarneahela juhtimises valmistab üksikisikuid toime uue ärijuhtimise ajastu probleemidega. Edukad juhid on need, kes võtavad oma analüüsis globaalse lähenemisviisi ja oskavad ehitada tarneahela arhitektuuri ülemaailmsetele võrkudele.

Miks valida see programm?... [-]
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

"Vein ja kanged alkohoolsed joogid moodustavad pidevalt muutuva ökosüsteemi, killustatud tööstuse, keerulise, kuid põnevama. Selleks, et saada teavet toote ja turu kohta, ... [+]

"Vein ja kanged alkohoolsed joogid moodustavad pidevalt muutuva ökosüsteemi, killustatud tööstuse, keerulise, kuid põnevama. Selleks, et saada teavet toote ja turu kohta, on vaja tugevaid tehnilisi aluseid, kuid ka selleks, et hinnata finants-, majanduslikku turundus- ja keskkonnaprobleemid, suundumused, võimalused ja piirangud Homsete väljakutsetega toimetulemiseks peavad õpilased olema saanud võtmed, juhinduma ja seejärel välja töötama globaalse nägemuse.

Kedge veinis

Jeremy Cukierman, veini kapten

Miks valida see programm?

Õppimine tehes

Üliõpilaste, õppejõudude ja ettevõtete vahelise pideva seotusega osalevad õpilased aktiivselt oma koolitusel.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Digitaalne turundus mõjutab üsna ühiskonda tervikuna, jättes kõrvale ettevõtete, valitsusasutuste ja kasutajate väljakujunenud tavad. On tekkinud uusi elukutseid ja uusi ... [+]

Koolitus Agile digitaalsete turundajate jaoks

Digitaalne turundus mõjutab üsna ühiskonda tervikuna, jättes kõrvale ettevõtete, valitsusasutuste ja kasutajate väljakujunenud tavad. On tekkinud uusi elukutseid ja uusi praktikaid, mis toovad kaasa oskuste puuduse turul ja kiireloomulise vajaduse uute juhtimiskoolituste korraldamiseks nendes valdkondades.

Pidevalt muutuvas keskkonnas, kus oskused kiiresti arenevad ja distsipliinid muutuvad üha spetsiifilisemaks, peavad ettevõtted tänapäeva väljakutsetega toimetulekuks olema rohkem kui kunagi varem.

Uus MSc digitaalse turunduse alal

Avastate põhjalikult kogu digitaalse turundusmaailma, mis keskendub pädevustele ja teadmistele, mida teil on vaja ettevõtetele ehitada ja tegevuskavadesse lisada. Programm keskendub teemadele, nagu sotsiaalmeedia turundus, andmeanalüüs, digitaalne strateegia... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Euroopa juhtiv programm selle topeltekspertiisi arendamiseks. ... [+]

Tehke vahet, liitudes uues magistriõppes Corporate

Täna integreerivad kõik finantsettevõtted oma investeerimis- ja varade jaotusstrateegiatesse uusi eetilisi ja ühiskondlikke probleeme ning otsivad kvalifitseeritud profiile.

MSc eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on täiuslik arusaam finantsvahenditest ning nii finants- kui ka finants-asjatundlikkus on võtmetähtsusega finantsarengu arengus.

Tule uurima rahastamist teistest nurkadest hästi koolitatud, ekspertide õppejõudude ja tugevate partnerite võrgustikuga, et hõlbustada töökoha leidmist.

Selle magistriõppega saate oma karjääri tõelise lisaväärtuse. Teil on ligipääs laiale võimalustele nii traditsioonilistes kaubandustes kui ka uute kutsealade puhul, mis on seotud ESG probleemidega.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Alates 2004. aastast tänu loomemajanduse teadmistele ... [+]

Alates 2004. aastast tänu loomemajanduse teadmistele

Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loovisektori poolest. See riik, mis on tuntud oma „kultuurilise erandi” poolest, toetab laiaulatuslikku tootmist. Prantsusmaa tuvastab unikaalse mõiste kunsti-, kultuuri- ja loomemajandusest, mis eristab neid kogu maailmas. Kunstnikke ja loojaid kutsutakse vestlema õpilastega, et näidata neile valdkonna mitmekesisust ja julgustada neid oma visiooni inspireerima.

Miks valida see programm?Prantsuse Vaim

Kasutage oma kunsti-, kultuuri- ja loominguliste organisatsioonide juhtimisest parimaid võimalusi. Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loovisektori poolest. See riik, mis on tuntud oma „kultuurilise erandi” poolest, toetab laiaulatuslikku tootmist, siinjuures ei käsitleta kultuuri lihtsalt kui muud kaupa. Prantsusmaa tuvastab unikaalse mõiste kunsti-, kultuuri- ja loomemajandusest, mis eristab neid kogu maailmas.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Tunnustatud kui juhtiv Prantsuse koolitusasutus rahvusvahelises kaubanduses, millel on ainulaadne keskendumine merendussektorile, tähistab see magistriõpe 60-aastast koge ... [+]

Globaalne nägemus transpordist

Tunnustatud kui juhtiv Prantsuse koolitusasutus rahvusvahelises kaubanduses, millel on ainulaadne keskendumine merendussektorile, tähistab see magistriõpe 60-aastast kogemust logistika ja äritegevuse optimeerimise valdkonnas. See tugineb tugevale seosele ärimaailmaga, selle ajalooga ja õpetamise kvaliteediga. Rahvusvaheline mõõde on selle programmi nurgakivi, mis on koostatud koostöös AFTRALiga, et võimaldada õpilastel juhtida transpordi, tarneahela, ladustamise, tolli, infotehnoloogiaga seotud rahvusvahelisi ja strateegilisi küsimusi. See MSc pakub globaalset lähenemisviisi, mis võimaldab õpilastel arendada põhioskusi kolmes valdkonnas: rahvusvaheline kaubandus, rahvusvaheline transport ja logistika.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

MSc rahvusvahelises äris on esimese klassi rahvusvaheline ärijuhtimise programm. Võttes väga praktilise lähenemise, koolitab ta õpilasi oma kultuuri- ja geopoliitilisi te ... [+]

Parim MSc, et kogeda maailma

MSc rahvusvahelises äris on esimese klassi rahvusvaheline ärijuhtimise programm. Võttes väga praktilise lähenemise, koolitab ta õpilasi oma kultuuri- ja geopoliitilisi teadmisi teravdama ning rakendama neid rahvusvahelise äri arengu kontekstis.

Eeldatakse, et äriringkonnad võtavad üha suurenevat ülemaailmset vastutust nii sisemiste kui ka väliste sidusrühmade, kogukondade ja keskkonna suhtes. Ülemaailmse äritegevuse maailm areneb pidevalt ja seab välja mõtlemisviise. Meie programm uurib erinevaid kultuurilisi ja geopoliitilisi tegureid, mis moodustavad tänapäeva keerulise rahvusvahelise ärikeskkonna. See taastab selle pidevalt muutuva globaalse konteksti keerukuse, et aidata õpilastel õnnestuda oma tulevases karjääris.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Loodud 20 aastat tagasi, International Sport ... [+]

Sporditööstusele pühendatud juhtiv kõrghariduse programm

Loodud 20 aastat tagasi, International Sport

Programmi tugevus seisneb selles, et ta on võimeline koolitama juhte vastavalt selle väga spetsiifilise ja nõudliku turu nõuetele, tänu oma ainulaadsele kogemusele sündmuste turunduse ja spordiõiguse ristteel.

90% lõpetajatest leiab tööd 6 kuu jooksul pärast lõpetamist.35 000 euro keskmine aastane palk.500 vilistlast kogu maailmas.30 partnerettevõtet.Miks valida see programm?

Kahekordne akadeemiline ja erialane kogemus

Õpetajad-teadlased, kes on professionaalse sporditööstuse eksperdid.Tunnustatud tööstuse spetsialistid, mis võimaldavad õpilastel omandada tööturul diferentseeruvad ja soovitud teadmised ja oskused.... [-]
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Turundustegevus ja -oskused peavad muutuma samamoodi nagu meie keskkonnas toimuvad sügavad ja sageli vastuolulised muutused, sealhulgas digitaaltehnoloogia ja osalusdemok ... [+]

Turundustegevus ja -oskused peavad muutuma samamoodi nagu meie keskkonnas toimuvad sügavad ja sageli vastuolulised muutused, sealhulgas digitaaltehnoloogia ja osalusdemokraatia arendamine, mis muudab tarbijad eetilisteks tarbijateks, kuulumisest või emotsionaalsete sidemete kaudu mitmest kogukonnast. tendentsi tekkimine vastutustundlikuma turunduse vormi ja uute konkurentsivormide loomisel, mis põhinevad avatud äripartnerite loomisel, kaasates „äripartnereid”.

See oli meeles, et me kujundasime MSc Marketingi

Ettevõtetega töötades võtavad nad turunduse valdkonnas kaasa meie praegused teadmised ja kaasavad õpilased oma teadustöösse. Ettevõtted on kaasatud programmi ühisseisundisse mitmel tasandil: mõned osalevad programmi haldamises arengukomisjoni kaudu, teised aga toetavad õpilasi oma valikuliste õppereiside kaudu tänu „juhtivatele kergele“ partnerlusele.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Tõeline äriarendaja, äriinsenerid on spetsialiseerunud ettevõtluskeskkonnale ja läbirääkimistele suure kasumiga komplekssete lahenduste, toodete ja teenuste üle. Nad mitt ... [+]

Karjääri kiirendamiseks on vaja tehnoloogiat ja juhtimist käsitlevat kahekordset ekspertiisi

Tõeline äriarendaja, äriinsenerid on spetsialiseerunud ettevõtluskeskkonnale ja läbirääkimistele suure kasumiga komplekssete lahenduste, toodete ja teenuste üle. Nad mitte ainult ei halda oma äriportfelli, vaid pakuvad oma klientidele ka globaalseid terviklikke lahendusi.

Äritegevuse ja tehniliste meeskondade vahelise liidese positsioneerimine, äriinsenerid koordineerivad ja kasutavad suurprojekte algusest lõpuni.

Viimase 30 aasta jooksul on ärijuhtimise programm spetsiaalselt kohandatud teaduslikele või tehnilistele profiilidele. Programmi eesmärk on arendada äri- ja juhtimisoskusi kõrgeimal tasemel, et meie vilistlased saaksid töötada välja äristrateegiaid ja juhtida uuenduslikke projekte.... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Kedge'i turunduskoolitus koolitab mitmekülgseid eksperte, kes arenevad pidevalt muutuvas keskkonnas. Ühendades andmed digitaalse turundustehnoloogia meisterlikkusega, vas ... [+]

Kedge'i turunduskoolitus koolitab mitmekülgseid eksperte, kes arenevad pidevalt muutuvas keskkonnas. Ühendades andmed digitaalse turundustehnoloogia meisterlikkusega, vastab Master nendele valdkondadele turuprobleemidega, mis puudutavad juhtimisoskuse puudumist.

Andmete haldamise koolituse eesmärgid

Digitaalse, uute kutsealade ja uute tavadega kaasneb tõeline koolitusvajadus. MS Digital Marketingi eesmärk

TähtsündmusedKoolitus ja täiendkoolitusAndmete integreeriminevahelduvProjektipõhine pedagoogikaMitmekesine haridus tugeva tööalase konkurentsivõime tagamiseksTunnustatud partnerite ökosüsteemTugev integratsioon kohaliku ökosüsteemigaArenenud oskusedprojektihaldusKutsutud akrediteeringudKasutaja kogemusGraafiline disainkursus... [-]
Prantsuse
Osakoormus
13 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Kedge Business School
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Prantsusmaa
Address
Kedge Business School
Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Address
Kedge Business School
Paris, Île-de-France, Prantsusmaa
Address
Kedge Business School
Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Address
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, Hiina
Address
Kedge Business School
Shanghai, Shanghai, Hiina
Address
Kedge Business School
Dakar, Dakar Region, Senegal