L’IDEM Perpignan

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

21 aasta kire

Uuenduslik pedagoogiline projekt

Põnevate tehingute jaoks

IDEM on rahvusvaheline kool, millel on inimmõõde ja piiramatu ambitsioon oma õpilastele, kelle kaks ülikoolilinnakut on Perpignanis ja Barcelonas.


IDEM, kooli poolt tunnustatud prostituudid

Alates 1997. aastast on IDEM pakkunud uuenduslikku lähenemisviisi loomingulistele ja digitaalsetele käsitööle, mille suhtes on kehtestatud riiklikud nimetused, kunstiteoste bakalaureus ja sertifikaadid. Tema pedagoogiline kompetentsus ja tema lähedus erinevate ettevalmistusosakondade osalejatele tagavad tema õpilastele eduka tööellu.

 • 1997 IDEMi moodustamise loomine
 • 2003 IDEM kõrghariduse loomine
 • 2011 IDEM Barcelona loomine
 • 2016 Piiriülese piirkondliku harukontori loomise ja digitaalse tööstuse CFA avamine
 • 2018 Le Soleri digitaalposti uue audiovisuaalse tootmisplatvormi avamine.
ZMorphi mitmeotstarbeline 3D printer / plekk

IDEM on:

 • RECA liige
 • märgistatud Regional School of Digital
 • Piiriülene CFA,
 • Kõrghariduskool
 • Loominguliste ja digitaalsete kutsealade väljaõppe raportöör

IDEM on üks peamisi loomemajanduse ja digitaalse käsitöö koolituskoolitusi. IDEM pakub oma kaheaastast ülikoolilinnakut (Perpignan - Barcelona) ja selle riigi poolt sertifitseeritud õppekava, mis on uute tehnoloogiate keskmes, orienteeritud tulevastele kutsealadele, sh veebiarendust, graafilist disaini, digitaalset sidet, audiovisuaalset, 2D animatsiooni ja 3D, videomängud ja heli kutsealad.


Horisont 2020

20 aastat on IDEM olnud Kataloonia territooriumi digitaalse arengu jõud ja mängija. Tema maine ja selle tööjõu kasv on alati olnud seotud uute ruumide omandamisega klassiruumide ja rakendusvaldkondade (stuudio, kino jne) sisustamiseks.

Selles seikluses oli Soleri vald keskne ja ajalooline partner, tänu millele sai meie kool vastata paljudele logistilistele väljakutsetele.


Täna jõuab IDEM uue sammu võrra, muutudes keskenduks digitaalsele keskusele, mis luuakse Soleris 2020. aastal linnakogukonna digitaalse sektori tugevdamiseks ja kokkupanekuks.

Seepärast integreerib kool uutesse ruumidesse ligilähedaselt 4000 m2-le, mis on spetsiaalselt selleks ette nähtud, kasutades selleks rakendusstuureid, mitmeotstarbelist tuba ja meie kaubandustingimusi.

See ehitiste komplekt on digitaalsete ettevõtete jaoks pühendatud piirkondade keskpunkt ja võimaldab IDEMil veelgi tugevdada koostoimet loome- ja digitaaltööstuse ettevõtjatega.


Seega ühendab digitaalposti:

 • IDEM-i loomemajanduse kool
 • Loominguliste ja digitaaltehnoloogiate esimene piiriülese väljaõppe keskus (CFA)
 • Piirkondlik Digital School
 • Media Action Centre, mis on alates 2011. aastast DATARi poolt sertifitseeritud 24 ettevõtte alustamist
 • Inkubaator, lasteaed ja korporatiivne hotell, mida toetavad kõige enam kvalifitseeritud professionaalid.
 • Mitmekordne 700-kohaline saal

Meie kursused graafiline disain, digitaalne disain ja liikumis disain

Kujutlege loomingulisi kontseptsioone, reklaamikampaaniaid, uuenduslikele ja mõjukatele visuaalidele elu, mobiilirakenduse või veebisaidi liidest. Treenimine tunnustatud spetsialistidega, see on see, mida pakume IDEMile tulevaste loominguliste juhtide, liikumisprojektide, kasutajaliidese jaoks

Meie koolitus 2-d animatsioonis, 3-d animatsioonis, üldine 3D ja kontseptsioon

Loo iseloomu ja maastikukontseptsioone, lugu storyboard'ilt, toob märke ellu nende animatsiooni, 3D-vara modelleerimise ja tekstureerimisega, rikastage eriefekte. Koolitus ühes 25-st RECA koolist, see on see, mida pakume IDEM-idele tulevaste kunstnike kontseptsioonide, 3D-üldarstide, 2D ja / või 3D-animaatorite, FX-spetsialistide jaoks!

Meie audiovisuaalne ja rikas meediakoolitus

Hõivitage pilt ja heli, tõusege narratiivi teenusesse, kalibreerige alaliseks, tagage heli salvestamine ja heli korrastamine, rikastage sisu eriefektidega. IDEM pakub kõiki neid oskusi, mida edastatakse pildi ja heade professionaalide meeskonnaga tulevastele juhtidele, tehnikutele ja tootmisjärgsetele juhtidele!

Meie koolitus hea kutsealal

Heli on kõikjal, see ümbritseb meid igal hetkel, see on meie keskkonna keskne osa, me tunneme seda, kuulame seda, see puudutab meid. Sa unistad selle loomisel, selle teisendamiseks, selle segamiseks, selle sublimeerimiseks ... IDEM-spetsialistid õpetavad teile kõiki neid oskusi tulevasteks diskograafiajuhtideks, heliinsenerideks, stuudioanalüütikuteks, helihalduriteks helihaldurid

Meie koolitus rakenduste väljatöötamisel, veebisaidil, esiosas ja tagantpoolt

Töötage hübriidse või kohaliku mobiilirakenduse abil, arendades dünaamilist veebisaiti või veebitarkvara lahendust. Kutse professionaalsete arendajatega, see on see, mida pakume IDEM-i tulevaste veebiprojektide juhtidele, kliendi- ja serveripoolsete arendajatele, kiiretele ja androidi arendajatele!

Asukohad

Perpignan

Address
31-33 Rue Chateaubriand
Le Soler

66270 Perpignan, Occitanie, Prantsusmaa

Programmid

See ülikool pakub ka: