Loe ametlikku kirjeldust

Lähemalt School of Design on Grande Ecole inimes skaalal. Asutatud aastal 1986 Michel Glize täna lähemalt on viide maailma tarbekunsti- haridus.

Võttes õppinud arhitektuuri, Michel Glize tahtis luua seminari õpilased valmistuvad konkurentsivõimeline eksamid sisenemise Grande Ecole kunstikoolid. Nagu näiteks, ta asutas Atelier de Sèvres'i 1979. aastal. Aastal Pärast seda edu, ta läks leitud lähemalt, algselt pakkudes kursusi ruumilise projekteerimise ja moekunsti. Sel ajal oli ainult neli kooli Paris pakub disaini kursust.

Lisaa sai kiiresti viide valdkonnas. Õpetamise orienteeritud uue tehnoloogia, stabiilne meeskond, õppejõudude ja erilist tähelepanu pöörata professionaalne sisestamise õpilaste kooli kasvas kiiresti, meelitades tunnustatud spetsialistid (isiksustega nagu Sonia Rykiel osalevad kohtunikud viva uuringud) ja uusi filiaale asutatava väljaspool Pariisi: "lähemalt avati koolid Paris, Rennes, Nantes ja Strasbourg ja hiljuti New Delhi ja Bangalore Indias. Keskmes väikeste töökodade kohta inimese skaala, koolides kesklinnas, õpilased omandada teadmisi ja tehnikaid, mis võimaldavad neil integreeruda kutse maailma. "Täna lisaa on asutus, tunnustatud mitte ainult professionaalse miljöö, vaid ka Prantsuse Kultuuriministeeriumi ja kommunikatsiooni. Mis 2200 üliõpilastele, levis üle seitsme eri kohtades, lähemalt on üks suurimaid prantsuse disaini koolis. Selle rahvusvahelise võrgustiku käsitatakse viitena ettevõtetele. Rohkem kui 200 tööpraktika ja töö pakub internetti iga kuu.

Asutatud aastal 1986, lähemalt on täna üks suurimaid disain koolid Prantsusmaal. Kool annab õpilastele võimaluse väljendada oma disaini andeid valdkonnas mood, sisearhitektuur, disain, graafiline disain, videomängud või animatsiooni.

PROVIDING õpilastele TUNNUSTATAKSE KVALIFITSEERIMISE

Lähemalt on üks vähestest era- edasi õppeasutuste olla tunnustatud Prantsuse Kultuuriministeeriumi ja kommunikatsiooni. Kursused õpetatakse lähemalt katta kõik väljad disaini eriala ja on sertifitseeritud riikliku diplomi (BTS) ja loetletud kvalifikatsiooni Prantsuse register Professional sertifikaate (RNCP) (II tase / Bac + 3/4 aastat täiendkoolitussüsteemi)

Pakkuvatele tipptasemel ÕPETAJA

Meie töötajad on mitte ainult õpetajad, vaid ka aktiivne spetsialistid. See vundamendi turu tegelikkust ja pidev areng tavasid ja suundumusi võimaldab lähemalt jõuda edukust, mis on oluliselt kõrgem kui riigi keskmine, eriti BTS kvalifikatsiooni.

KUJUNDAMINE PROFESSIONALS kohandatud tööturul

Õppetöö lähemalt rajaneb pidev suhtlus õpilaste, õpetajate ja spetsialistide, täiendatud töötubades, viva eksamid ja tööpraktika. Lähemalt on üks kõige väärtuslikum koolid värbajate, kes käivad lõpus viva eksamid otsima tulevast talenti. Selle tulemusena kuus kuud pärast kooli lõpetamist, 82% lisaa vilistlased on leidnud tööd valdkonnas, milles nad läbi oma õpinguid.

Kujundada toetusprogrammid igale õpilasele

Lähemalt keskendub lugu formaadis töökojad-stiilis õpetamist, kus vahetada ja arutelu keskmes õppimist. Kogu oma õpinguid lähemalt, iga õpilane saab kasu üksikute juhendaja abi. Õppealajuhatajad ja õpetajad on alati olemas, et kuulata oma õpilastele. Nad läbi üks-ühele kohtumised ja personaalset hinnanguid, mis võimaldab igale õpilasele edu parimal moel ja omal rütmi.

Toitev vilistlaste võrgustiku

Kool säilitab kontakti lõpetajatele, kes on kõige aktiivsem lingid lähemalt professionaalse võrgustiku. Nende kogemused aitavad koolitada lõpetajatele olla kunagi enam kohandada tööturu ja võimaldama ka viimaste lõpetajate leida tööpakkumist.

AVATUD üle maailma

Lähemalt maine on ehitatud vahetus välismaailmaga. Asutatud aastal Pariisis ja piirkondlike Prantsusmaa, lähemalt on avanud ka koolid rahvusvaheliselt.

Sissepääs lähemalt Paris välisüliõpilased sõltub portfelli olemasolu isikliku töö ja näost-näkku intervjuu. Iga õpilane kunstiline ja tehniline võimekus hinnatakse lisaks, ennekõike nende uudishimu, kunsti- teadmisi, motivatsiooni ja sobivust seoses spetsiifikast erialadel tarbekunsti.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

LISAA Paris

See kursus võimaldab disainerite laia valdkondades - toote või keskkonnale - spetsialiseeruda teenuste disaini ja läheneda disain multidistsiplinaarne vaatenurk, et leida ... [+]

See kursus võimaldab disainerite laia valdkondades - toote või keskkonnale - spetsialiseeruda teenuste disaini ja läheneda disain multidistsiplinaarne vaatenurk, et leida innovaatilisi lahendusi. PROGRAMM AVATAKSE september 2016

Tänu arvukatele partnerlust ettevõtted tööstuses ja õppejõudude koosneb arhitektuuri ja disaini spetsialistid, lähemalt on laialt tuntud, eriti Kultuuriministeeriumi ja kommunikatsiooni ning ka UNAID (Prantsuse Rahvaliit Sisearhitektuuri Disainerid).

MASTER-vastav kvalifikatsioon

Muidugi Global Design / Service Design toimub üle ühe aasta pärast sisearhitektuur - Environmental Design kursuse või sellele vastav kvalifikatsioon.

Kursuse eelised Klassid keskendub reaalse projekte, et õpilane omandab kontseptuaalseid ja tehnilisi oskusi Projektipõhine õppimine ja mastering digitaalse tööriistad Suur võrk vilistlased ja ettevõtted, kes on oma roll arenev karjääri lõpetajad Õppejõud koosneb spetsialistide, kes on up-to-date praeguste tehnoloogiliste muutustega pidevalt arenevas valdkonnas Permanent sidemeid tegelikkust kutseala kaudu töökojad ja partner ettevõtetele kaasaaitamise professionaalne sisestamise lõpetajate Seosed erinevate distsipliinide, et õpilased aru täiendavat iseloomu skillsets Karjäär Teenindus disainer Maailma looja Riiki sisenemise nõuded & Application ... [-]
Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

See kursus võimaldab igale õpilasele arendada oma oskusi valdkonnas videomäng projekteerimise. ... [+]

See kursus võimaldab igale õpilasele arendada oma oskusi valdkonnas videomäng projekteerimise. PROGRAMM kavas käivitada september 2016

Lähenemine videomängude nagu loodud selle kursuse lähemalt tähendab, et õpilased õpivad tehnikat, mis võimaldab neil luua Füüsiliselt baasil krohv (PBR) kasutatakse AAA mängud toodangule.

Õpilased edasi oma oskusi suunamise arendamine realist varjutajaid, tarkvara kasutamine (aine, Maya ...) ja Unreal mootor, mis ühendab endas 2-D ja 3-D tehnikaid keerukate projektide ja optimeerida tootmist ajakava. Selline lähenemine viib põhjalikke teadmisi kogu torujuhtme 3-D videomängude tootmist.

MASTER-vastav kvalifikatsioon

3-D mäng Tech muidugi toimub üle ühe aasta pärast bakalaureuse tasemel kvalifikatsiooni 2-D Video Games või 3-D videomängude lähemalt. Samuti on avatud üliõpilastele muu digitaalse animatsiooni koolides.... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

See kursus võimaldab igale õpilasele edasi oma oskusi järgmistes valdkondades: tootmine suunas, juhatuse lugu, suunates, kontseptsiooni art, paigutus, modelleerimine, tag ... [+]

See kursus võimaldab igale õpilasele edasi oma oskusi järgmistes valdkondades: tootmine suunas, juhatuse lugu, suunates, kontseptsiooni art, paigutus, modelleerimine, taglase, animatsioon, stuudiomaalingule, valgustus, muutes, VFX ja kompostimise.

Õpilased arendavad oma oskusi suunata, kasutada tarkvara, mis ühendab endas 2-D ja 3-D tehnikaid keerukate projektide ja optimeerida tootmist kalender juhtimine. Selline lähenemine viib põhjalikke teadmisi kogu tootmise torujuhtme 3-D animafilme. Lisaks sellele võimaldab õpilastel 2-D taustaga õppida 3-D tööriistad ja neile on reaalajas tausta saada kogemusi lavastus ja see eelnevalt 3-D.

Muidugi tootmise juhtimine ja digitaalse animatsiooni tehnikaid toimub üle ühe aasta pärast BAC + 3 aasta kvalifikatsiooni lähemalt 2-D Animation, 3-D Animation, VFX, 2-D Video Games või 3-D Video Games. Samuti on avatud lõpetanud teistest digitaalse animatsiooni koolides.... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

See kursus on suunatud üliõpilastele, kes soovivad õppida kasutaja kogemus disain küsimusi digitaalse loominguga: veebilehed, taotlused, tarkvara, interaktiivsed seadmed ... [+]

See kursus on suunatud üliõpilastele, kes soovivad õppida kasutaja kogemus disain küsimusi digitaalse loominguga: veebilehed, taotlused, tarkvara, interaktiivsed masinad jms PROGRAMM AVATAKSE september 2016

Kursus on õpetanud aktiivne spetsialistid, kes on tunnustatud oma valdkonnas, ja ühendab teoreetilised ja praktilised tunnid mitme töö placementsat ettevõtete koostöös kooli. Õpetamise kvaliteet on lähemalt viinud ta on tunnistanud kultuuriministeeriumi ja kommunikatsiooni.

MASTER-vastav kvalifikatsioon

Eelistatud muidugi User Experience Design toimub üle kahe aasta - kapten samaväärne tase - ja on avatud üliõpilastele, kes on juba lõpetanud graafiline disain, tehnilised või infotehnoloogia muidugi bakalaureuse tasemel või samaväärne (ülikooli või ärikool) .... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

Magistrikraadi Design Management on rahvusvaheline programm koostöös MHMK Macromedia Berliini ülikooli. ... [+]

Magistrikraadi Design Management on rahvusvaheline programm koostöös MHMK Macromedia Berliini ülikooli. Magistrikraad BERLIN

See muidugi õpetatakse inglise keeles, toimub kahe aasta jooksul ja on avatud üliõpilastele, kes on juba lõpetanud bakalaureuse kvalifikatsioon disain.

See õpetab õpilastele Design Management rahvusvahelises keskkonnas Pariisis ja Berliinis MHMK Macromedia Ülikooli. Üliõpilastele antakse Master of Science in Design Management.

Kursuse eelised Üle kahe aasta jooksul, lähemalt annab oma õpilastele võimaluse edendada oma teadmisi juhtimise ja projektijuhtimise oma partnerülikoolide, MHMK Macromedia Berliinis. Siin õpitakse kasutama disaini mõtlemine, et arendada ja hallata ambitsioonikas valdkondadevahelist projektide. Tasumata õpilastele võimaluse kogeda teise kultuuri ja tugevdada keeleoskus, see programm ka võimaldab õpilastel jätkata pikaajalist tööpraktika Berliinis. Tasud Prantsuse ja ELi elanikud: Paris (1. aasta) ja Berliini (2. aasta) - 12 000 € / aasta Kolmandatest riikidest pärit elanike: Paris (1. aasta) ja Berliini (2. aasta) - 12 000 € / aasta Riiki sisenemise nõuded & Application ... [-]
Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

See kursus koolitab õpilasi saada eksperte digitaalse meedia. Õpilased graafiline disain muidugi edasi oma teadmisi ja õpivad kasutama video, motion disain, interaktiivne ... [+]

See kursus koolitab õpilasi saada eksperte digitaalse meedia. Õpilased graafiline disain muidugi edasi oma teadmisi ja õpivad kasutama video, motion disain, interaktiivne animatsioon, veebi arengut, mobiil disaini ja UX disaini kaudu terviklik programm, mis hõlmab kõiki aspekte multimeedia.

Kursus on õpetanud töötavad spetsialistid, kes on oma ala tunnustatud ja ühendab teoreetiliste ja praktiliste kursuste mitu tööpraktika juures kooli partner ettevõtetele. Õpetamise kvaliteet on lähemalt tulemuseks on muidugi tuvasta Kultuuriministeeriumi ja kommunikatsiooni.

MASTER-vastav kvalifikatsioon

Eelistatud muidugi Digital Art Direction on kahe aasta jooksul, mis vastab magistri ja on kättesaadavad üliõpilastele, kes on juba tehtud uuringute graafiline designto bakalaureuse tasemel.... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LISAA Paris

Digitaaltrükk, ühendatud rõivad ja aksessuaarid, innovaatilised materjalid, digitaalne tekstiili ja e-äri: seda muidugi inglise annab õpilastele tööriistad, mis on iseloo ... [+]

Digitaaltrükk, ühendatud rõivad ja aksessuaarid, innovaatilised materjalid, digitaalne tekstiili ja e-äri: seda muidugi inglise annab õpilastele tööriistad, mis on iseloomulikud digitaalse mood majandusele. PROGRAMM veeskamise september 2016

Tänu õppejõudude koosneb tunnustatud spetsialiste valdkonnas mood, ja arvukate partnerlust maineka ettevõtted, muidugi on laialt tuntud.

MASTER-vastav kvalifikatsioon / IN ENGLISH

Fashion Tech / e-äri muidugi toimub üle kahe aasta ja on mõeldud õpilastele, kes on juba lõpetanud bakalaureuseõppe käigus, nagu moedisain-muster tegemisel, mood ja tekstiili disain või moedisain / mood äri.

Kursuse eelised Ainulaadne programm, et ette kujutada ärimudelite homme Moedisain ühendatud digitaalse sektorid Avatud ja iseseisev kasutamine Fashion Lab: kudumine masin, Lectra lasernoaga, 3-D Printer Collaborations õpilastega ühendatud objekt Design bakalaureuse muidugi Laiendatud tööpraktika nelja kuni kuue kuu jooksul, mis võimaldab reaalne kohaldamine õppinud oskusi Iga õpilane valmistab startup stiilis ettevõtlikku projekti Project kiirenduse kaudu inkubatsiooni lõpus käigus Karjäär Kudumid disainer Valmis kulumine disainer Accessory disainer Digitaalne projektijuht Toote Innovatsioon Manager E-äri ekspert Fab Lab Manager E-turundusjuht ühenduse juht Mood looja Riiki sisenemise nõuded & Application ... [-]
Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles