Loe ametlikku kirjeldust

60853_Screenshot-2017-11-16GroupeSupdeCoLaRochelle.png

Kõrgharidusele pühendatud rühm

La Rochelle Business School, mis loodi 1988. Aastal, oli üks esimesi kõrgharidusgruppe Prantsusmaal. Kontsernil pole mitte ainult kohalikule piirkonnale kindel kohalolek, vaid ka rahvusvahelisel tasandil, mida toetab partnerite ülikoolide ja ettevõtete suur võrgustik nii Prantsusmaal kui kogu maailmas.
Rühm on oma otsuste tegemisel sõltumatu ja autonoomne ning on multidistsiplinaarne ja multi-ülikoolilinnak ning tänapäeval on 5 erinevat kooli, millel on tugev identiteet, keskendudes tööalasele konkurentsivõimele ja vastutusele.

1 grupp / 5 kooli

Kontserni kuulub La Rochelle'i ärikool , La Rochelle'i turismikool

60855_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle.png

 • Bachelor Business - BBA International - Maser juhtimises - MSc ja MBA
 • Parima prantsuse ärikoolide top 20
 • Kool, mis on AACSB akrediteeritud kõigi programmide ja EPAS akrediteeritud nii BBA International ja Master in Management.

60859_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle1.png

 • Turismi- ja külalislahkuse bakalaureus - MSc turismis
 • Ainus Prantsuse kool, mille kursused on UNWTO.TedQual akrediteeritud.

60858_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle2.png

 • Bachelor in Web Design ja Graphic Communications

60857_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle3.png

 • Bachelor Foundation Year
 • Ärifondide programm
 • Suve- ja talvekoolid
 • Prantsuse keel võõrkeelena

60856_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle4.png

 • Executive Education ja korporatiivteenused.

Pakume programme prantsuse või inglise keeles.

Ülikoolilinnak, millel on globaalne väljavaade

La Rochelle ülikooli linna par excellence'iga meelitab üliõpilasi, õpetajaid ja õppejõude kogu maailmast. Linna ülikoolilinnakus on see kultuuriline mitmekesisus tõeline rikkus, kus jagada erinevaid kogemusi.

Rahvusvahelised üliõpilased esindavad 22% üliõpilastest

Rühm tervitab umbes 3500 üliõpilast, kellest 785 olid rahvusvahelised ja esindavad 82 eri rahvust. Lisaks sellele koosneb 41% õppejõududest rahvusvahelistest õppejõududest ja ärikursuste õppejõududest.

See rahvusvaheline element kujutab endast meie fraktsiooni kogu "kogukonna" tõelist vara, tutvustades erinevaid kultuuriaspekte ja rahvusvahelisi kogemusi, võimaldades seega paremini mõista äri ... ülemaailmsel tasandil. See annab meile ka võimaluse arendada professionaalseid oskusi, mis on kooskõlas rahvusvaheliste ettevõtete probleemide ja vajadustega.

Akrediteeringud ja edetabelid

60866_Screenshot-2017-11-16MBA-15836X500jpgimagemJPEG1536500pixels.png

Financial Time Ranking
Aastal 2014, pärast AACSB akrediteeringu saamist, pakkus La Rochelle Education Group Haridusgrupp Financial Timesi prestiižsetes rahvusvahelistes pingereas. Tänase seisuga hõlmab see 95 peamist ärikooli, millest 24 on prantslased. Sel aastal oli La Rochelle Business School oma juhtimise programmi magistriõppes 5. kursuse kategoorias "Rahvusvaheline kursuste kogemus".

60864_Screenshot-2017-11-16logo-AACSB-logo-EQUIS-logo-EPAS-logo-AMBApngimagemPNG320200pixels.png

AACSB - rahvusvahelise tipptaseme tagatis
Alates 2013. aastast on La Rocheli ärikool olnud AACSB akrediteeritud, rahvusvaheline tippkvaliteedi märgis, mida valdavad ainult 5% kogu ärikoolist maailmas. Aastal 1916 asutatud AACSB on vanim akrediteering, mille eesmärk on hinnata kooli missiooni, kvalifikatsiooni õppejõud, intellektuaalsed panused ja haridusprogrammid, et tagada üldine kvaliteet ja pidev täiustamine.

60867_Screenshot-2017-11-16Tedqual-LogojpgimagemJPEG198198pixels.png

NWTO.TedQual sertifikaat

2009. aastal La Rochelle Turismikool

60865_Screenshot-2017-11-16logo_qualite-fle_maria_128x174jpgimagemJPEG128174pixels.png

FLE Qualité - prantsuse kui võõrkeele kvaliteedimärk
IEF Prantsuse keele instituut La Rochelle Education Group on saanud FLE Qualité märgise prantsuse keele kui võõrkeelse asutamise kursuste jaoks. Sildi annavad kolm erinevat ministeeriumi (riikliku hariduse, kõrghariduse ja teaduse ministeerium, kultuuriministeerium ja Side ja välisministeeriumi ning rahvusvahelise arengu ministeerium) ning pakutakse pakutavate teenuste kvaliteedi tagamist (vastuvõttud, tervitatav majutus, majutus, haldusabi, rajatised), pakutavad koolitused ja pakutavad programmid.

Võtmeisikud

 • 1988: loodi La Rochelle Education Group haridusgrupp
 • 3500 tudengit ülikoolilinnakus
 • 785 rahvusvahelist tudengit
 • 14 500 lõpetajat
 • 82 rahvust
 • 41% rahvusvahelistest professoritest
 • 170 partnerülikooli üle 48 riigi
 • 50 üliõpilasliitu ja klubi
 • 102 alalist teaduskonda (neist 72 juhtimise teaduses)
 • 58 teadustöötajat
 • 204 juhtimispraktikat
 • 57 peamist partnerit
 • 12 000 m² ruumi
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

La Rochelle Education Group

See väga rahvusvaheline programm pakub mitmeid erinevaid võimalikke lugusid ja õpilased on võimelised kohandama oma programmi, et kajastada nende isiklikku ja professiona ... [+]

Magistrikraadi programmi raames on iga üliõpilane ja iga õppetee unikaalne. Tänu paljudele nii õppetundidele kui ka kogemustele saate oma programmi ise isikupärastada ja tuua esile uuringu elemendid, mida peate oma projekti jaoks kõige olulisemaks. Kuigi kõigil õpilastel on programmi lõpus sama kvalifikatsioon, kvalifitseerumine, mis annab teie võimete tagatise töölevõtjatele, on teil kõigil ainulaadsed kogemused, mis kajastuvad teie CV-del ja mis seetõttu eristavad teid järgmisest kandidaadist .

Magistrikraad on avatud üliõpilastele, kes on vähemalt keskkooli (või rahvusvahelise samaväärse õppe) lahkumisest vähemalt kaks aastat õppinud. Programm koolitab neid äri karjääri ja valmistab neid saada vastutustundlik juhid, kes on teadlikud nende otsuste mõju oma keskkonnale. See väga rahvusvaheline programm pakub mitmeid erinevaid võimalikke lugusid ja õpilased saavad kohandada oma programmi, et kajastada nende isiklikku ja erialast projekti. Kooskõlas kõige nõudlikumate kutsestandarditega tagab see magistriõppeprogramm nii oma tööalast konkurentsivõimet kui ka karjääriarendust. Magistrikraadi iseloomustab rida pedagoogilisi tegevusi, erialaseid kogemusi ning kogemuslikke ja intellektuaalseid probleeme.... [-]

Prantsusmaa La Rochelle
Võta kooliga ühendust
Inglise,Prantsuse
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

La Rochelle Education Group

MSc ja MBA turism on ideaalne valik neile, kes soovivad omandada tõeline tööalane kogemus reisimise ja turismi valdkonnas. Lõpetajad on täielikult valmis töötama kogu töö ... [+]

La Rochelle'i turismikool/>

MSc ja MBA turism on ideaalne valik neile, kes soovivad omandada tõeline tööalane kogemus reisimise ja turismi valdkonnas. Lõpetajad on täielikult valmis töötama kogu tööstusharusse reisibüroodest (reisibürood jt) kohaliku ja piirkondliku turismi (turismiinfokeskused jne) seotud organisatsioonidesse. MSc ja MBA rahvusvahelises külalislahkus või Event Management eesmärk on üliõpilastele, kes soovivad arendada oma juhtimisoskusi ja strateegilise juhtimise nägemus turismi valdkonnas.

Kogu programmi raames on tööstuse spetsialistid käepärast, et tagada õppimise täielik vastavus tööstuse tegelikkusele. Uuringute lõppedes on õpilastel kõik peamised oskused ja teadmised, et mõista ja lahendada turismitööstuse peamised arengusuunad.... [-]

Prantsusmaa La Rochelle
Võta kooliga ühendust
Prantsuse,Inglise
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

La Rochelle: the place to be, the place to study!

Class of 2016: International graduates share their experience with you

La Rochelle Business School International Students share their experience

Welcome Days at La Rochelle Education Group!

Groupe Sup de Co La Rochelle
Address
102 RUE DE COUREILLES
17024 La Rochelle, Nouvelle-Aquitaine, Prantsusmaa
Koduleht
Telefon
+33 (0)5 16 19 63 94