Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast

19 aastat on meie kool kombineerinud loovust, pühendumust ja tehnilist tipptaset.

Maailma tuntud tipptasemel maine pakub MOPA kõrgema tasemega koolitust, et valmistada meie õpilasi CG-i kujunduse ja animatsiooni karjääriks.

Arvukad auhinnad saadud festivalidel üle maailma (SIGGRAPH, kandideeris Oscarile) tõendama, et kunsti, kino- ja tehnilisi teadmisi meie õpilastele. MOPA kvalifikatsioon on juhtiv 3D / CG-stuudios tööhõivepass .... Aardman, Mikros, DoubleNegative, Illumination MacGuff, The Mill. ..

MOPA pakutav terviklik koolitus avab rahvusvaheliste võimaluste maailma ja võimaluse oma karjääri kiirendada.

Meie 2016. aasta MOPA "Garden Party" on nomineeritud 2018. aasta Oscarite jaoks!

MOPA kogukond

Õpetajaskond

Koolitust loovad kogenud tööstusharu spetsialistid, kes asendavad oma erialast tegevust õpetamisega.

Õppurite poolt motiveeritud nende oskusteabe ja teadmiste jagamise vastu on vaja meie õpilastelt kõrged standardid, kuid neid iseloomustab ka nende helde ja toetav lähenemine.

Lõpetanud võrgustik

Kõigi suuremate rahvusvaheliste stuudiote juures on üle 500 lõpetanud, meie lõpetajad on ka kooli saadikud ja tervitatavad internid ja värsked lõpetajad nende organisatsioonidesse. Oma vanast koolist kinni jäävad nad endaga suurepäraselt rõõmuga koolis osalemiseks, et vigastusi osaleda, koolitust lahti saada ja konverentse pidada.

Stuudiod

Lojaalsuse ja usalduse tõttu, mis on tekkinud 19-aastase kooli olemasolu suhetes, tulevad nad regulaarselt MOPA et osaleda meie žüriides, konverentsidel ja projektidel.

Rajatised

MOPA üliõpilastel on samad seadmed ja tarkvara, mida kasutatakse professionaalsetes stuudiotes. Andmetöötlusseadmed: üle 200 arvutisse laaditud 3DS Max, Nuke, Substance Painter, Houdini, Unity ja muud. Rendermaja aitab kaasa meie filmide tootmiseks vajalikule arvutile. Õpilased võivad pääseda ruumidesse pärast tavapärast tööaega, kui tehakse suuri projekte.

Kursused

Range ja kõrge standardne erialane ettevalmistus

Meie eesmärk:

Kutsuda professionaalide animafilmide ja -järguliste tootjate, tulevaste stuudio professionaalide kunstilise visiooni, arusaamise filmi üldise protsessi ning tugeva tehnilise pädevuse ja meeskonnatöö kogemustega.

MOPA õpetamise lähenemisviis keskendub sellele, et anda üliõpilastele filmide tegemisel erinevaid kogemusi, mis võimaldab neil oma õpingute lõpus toota originaalseid, professionaalselt kvaliteetseid filme.

Viieaastane kursus annab lõpetajale 5-aastase kõrghariduse diplomi CG filmitegijaks.

Õppekava

Kunsti ettevalmistav aasta (prantsuse keeles)
Käesoleva aasta koolituse eesmärk on tuua välja oma loomingulist potentsiaali, rikastada oma kultuuri- ja loomingulisi teadmisi, aidata teil omandada töömeetodeid ja ennekõike usaldada oma tugevusi ja andeid.

Sel aastal saate omandada tugeva oskuste baasi, koostada portfelli, mis peegeldab teie identiteeti ja oma andeid ning kinnitab oma karjäärivõimalusi.
1. õppetsükkel (prantsuse keeles)
1. õppetsükkel koosneb kolmeaastastest uuringutest.
Eesmärgid on järgmised:
  • omandada metoodika, mis võimaldab õpilastel viia kooliprojektid edukateks tulemusteks algusest lõpuni.
  • nii üksikisiku kui meeskonna kogemuse saamiseks.
  • omandada kunsti- ja kinematograafia alused, mis võimaldavad õpilastel animatsioonfilmi edukalt lõpule viia.
  • omandada kogemus kogu tehnilises töövormis alates kontseptsiooni väljatöötamisest kuni animeeritud lühifilmi loomiseks.
Õppetsükkel 2
2. õppetsükkel kestab kaks aastat ja lõpetab 5-aastase diplomi andmise CG filmitegijaks. See tsükkel võimaldab õpilastel saada tõelist töökogemust ja lõpus oma õpinguid, on nad valmis tööks.
Võimalikud on mitmed erialad:
  • Animatsioon
  • Digitaalne pildistamine
  • Rahvusvaheline neljandaaastane sisenemisklass uutele üliõpilastele (õppetöö inglise keeles)
Kõikide nende õppetsüklite viimane aasta on pühendatud CG animeeritud lühifilmi loomisele.
Diplom
Viieaastane kõrgem diplom CG filmitegija sertifitseeritud tasemele 1 riikliku kutsetunnistuse komitee (Level 7 Europe). Lõppaasta õpilased annavad animeeritud lühifilmi, mis esitatakse tööstusharu spetsialistidele kuuluvas žüriis.

Sisseastujale

Ettevalmistava aasta sissepääs on intervjuud ja portfelli esitlus.
1. ja 2. kursuse 1. kursuse sissepääsu eksam toimub iga aasta aprilli alguses (võtke meiega ühendust tänavuse kuupäevaga).
2019. aastal võidakse õpilased 4. aastasse otse intervjuu, isikliku portfelli ja mõnede tehniliste testide rakendamisel. DETSEMBER 2019 AVATUD TAOTLUSED

Kursuse tasud

MOPA tasud on väga konkurentsivõimelised. Koos kooli tipptaseme ja mainega ning ligikaudu 100% lõpetamise värbamismääraga pakub MOPA ainulaadset kuluefektiivset kasu. Täpsema info saamiseks vaadake meie veebisaiti.
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:


MOPA

Kaheaastane magistriõppekursus, mis on väljastatud inglise ja prantsuse keeles ning mis on suunatud üliõpilastele, kellel on kolmanda astme üliõpilane, kes soovivad oma o ... [+]

Muutke oma kirg CG animatsiooni võidukaarseks

Kaheaastane magistriõppekursus väljastati inglise ja prantsuse keeles.

Kas digitaalteoste bakalaureusekraadiga või samaväärse kogemusega, kas otsite riiklikult akrediteeritud magistriõppe animatsiooni kursust? Jälgi jälgedes MOPA lõpetajatele, kes on õppinud nii tehnilisi oskusi ja jutustamise töötavad nüüd Mill, Aardman Studios, DoubleNegative, Mikros ja veel ... võitnud auhindu nagu SIGGRAPH ja kandideeris Oscarile.

Kui olete kvalifitseeritud ja valmis professionaalsete meeskondade liitmiseks kohe, kui olete lõpetanud, on MOPA kvalifikatsioon rahvusvaheliste stuudiote ja võimaluste maailma ambitsioonika karjääri.... [-]

Prantsusmaa Arles
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MoPA Computer Animation School Showreel

MoPA students at work

Address
2 rue Yvan Audouard
13200 Arles, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Koduleht