Loe ametlikku kirjeldust

Mode Estah on School for Advanced Studies valdkonnas Mood ja Luksus. sõltumatu kooli inimese skaala, see on koht, kus me mõtleme ja või üldoskuste täielikult tegeleb sa valdkonnas.

Mis jagatud veendumust asjatundjatega, et oskusteave on suur eelis, ModeEstah pakub oma õpilastele laia koolituse, et juhtida igapäevast Mood ja Luksus sektoris.

Kool loob pedagoogika ettevõtetega toetada kiiresti muutuval tööturul ja kutsealade, mis on pidevalt rikastada meie tööstuse, disaini ja innovatsiooni loomine ja oskusi, pilt ja kommunikatsiooni, sündmuste ja turunduse, juhtimise ja ettevõtlust.

Eraomandis, Mode Estah pakub kolme kursust pärast salve ja jääb vaieldamatu liider uuringud vaheldumisi:

  • Õppekava Designer Stylist niv.II (nimi sertifitseeritud riigi)
  • Õppekava Modéliste Looja niv.II (nimi sertifitseeritud riigi)
  • Fashion juhtimise õppekava Disain ja Luxury niv.I (nimi sertifitseeritud riigi)

Mode Estah pakub RKKP diplomid Level I ja II astme loomiseks ja innovatsiooni juhtimise eest Fashion Design ja luksust.

Sel aastal Mode Estah tähistab oma 27 aastat. 27 aastat, mood ettevõtted ja anda neile orientaton Mode Estah korrigeerib oma programme, meetodid, koolikorraldus kõik arengud moetööstus.

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Mode Estah

Meie tahe on koolitada moodsa põlvkonna juhte moe-, disaini- ja luksusmaailmas. Täiskoormusega kursused annavad kõrgelt kvalifitseeruva väljaõppe ja pakuvad spetsiaalset ... [+]

Meie tahe on koolitada moodsa põlvkonna juhte moe-, disaini- ja luksusmaailmas. Täiskoormusega kursused annavad kõrgelt kvalifitseeruva väljaõppe ja pakuvad spetsiaalset ettevalmistust kõige atraktiivsemateks töökohtadeks ...

Moetööstuses on kolmekordne rahvusvahelistumise, mitmekesistamise ja demokratiseerimise nähtus. Nende mutatsioonide ilmnemisel peavad ettevõtted kohanema ja seega otsima kõrgelt kvalifitseeritud juhte, kes vastavad tõenäoliselt olulise rahvusvahelise avatuse jaoks väga maailmaturu vajadustele.

Selle kursuse abil assimileerite erinevad tööriistad, näiteks "tootetehnikad" ja "äristrateegia", mis on spetsiifilised luksus-, valmis- ja jaemüügiturul. Selleks, et saada tulevasteks brändijuhiks, saate teada, kuidas eesmärgi kindlaks määrata, toote määratlemiseks, toote turustamisstrateegia väljatöötamiseks turul ja vajalike vahendite rakendamiseks turu-uuringute analüüsist asjakohaste kommunikatsioonivahenditeni. Tõeline tehniline asjatundlikkus võimaldab teil kontrollida, kas tulemused vastavad esialgsele projektile ...... [-]

Prantsusmaa Pariis
September 2020
Prantsuse
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Défilé Promo 2015