NEOMA Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sündinud liit Rouen Business School ja Reims Management School kohta 24. aprill 2013, NEOMA Business School teeb kindlaks üks asi: in ajas pidevalt muutuv maailm, haridus peab avama uusi Pathways . Seetõttu seame väljakutse traditsioonilistele haridusmudelitele ja sisule, et õpetada oma õpilasi mängima aktiivset rolli ettevõtete ja tänapäeva ühiskonna ümberkujundamisel ning andma neile oskused, mida nad vajavad homseks tööks.

Tehisintellekti ajastul usume ka inimeste intelligentsusse. Individualismi ajastul edendame empaatiat ja koostööd. Globaliseerumise ajastul usume, et ainulaadsus tuleneb inimese iseloomust, väärtustest, kohustustest ja kirgedest. Kuna kirglik olemine tähendab suuna saamist, kuna oleme ka ise kirglikud, juhendame oma õpilasi ja julgustame neid uuendusi tegema, katsetama, algatusvõimet võtma. Soovime, et nad leiaksid end ise, leiaksid parimate Pathway oma eneseteostuseks, oskuste arendamiseks, mitte pelgalt tehnikate õppimiseks. Me julgustame neid juhtima ühiskonna ümberkujundamist ja vastama väljakutsetele nii Prantsusmaal kui ka kogu maailmas.

NEOMA Business School pakub laiahaardelist ja kvaliteetset programmide portfelli turunduses (üldisest digitaalist), rahanduses (korporatiivsetelt varade ja finantsturgudelt ja -tehnoloogiatelt, rahvusvaheliselt ettevõtluselt ja juhtimiselt, tarneahelas ...) alates bakalaureusekraadist kuni doktorikraad, sealhulgas magistri- ja juhtimisprogrammid. Ja õpilased mõistavad uut innovatiivset pedagoogikat, mis põhineb keelekümbluse ja simulatsiooni kultuuri kogemisel (juhtumianalüüsid, väljakutset pakkuvad seminarid ...). NEOMA Business School liitumiseks on kasu kogu maailmas kõige aktiivsematest ja ühendatud võrkudest : üle 59 500 lõpetanu, 300 peamist äripartnerit, 300 mainekat akadeemilist partnerit 75 riigis, üle 9000 erineva taustaga ja erineva taustaga õpilase ning väga rahvusvahelise õppejõud. NEOMA Business School on maineka Financial Timesi «Masters in Management 2019» rahvusvahelises edetabelis 43. kohal ja ta jätkab 8. kohal kümnes prantsuse koolis. NEOMA Business School on 3 ülikoolilinnakut Rouenis, Reimsis, Pariisis ja tal on ihaldatuimad rahvusvahelised kolmekordsed akrediteeringud. maailmas ärikoolides: EQUIS, AACSB ja AMBA.

Asukohad

Rouen

Address
NEOMA Business School - Headquarters
1 Rue du Maréchal Juin
BP 215

76825 Rouen, Normandia, Prantsusmaa

Pariis

Address
9 Rue d'Athènes - 75009 Paris, France
Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Reims

Address
Reims, Grand Est, Prantsusmaa

Akrediteeringud