Paris College Of Art

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Paris College of Art on dünaamiline vahetati mõtteid, meetodite ja töökogemust. Meie õpilased ja õppejõud ühendada uudishimu, eksperimenteerimise ja entusiasmi elluviimisel õppimist. Pariisis College of Art, me usume, et leida ideelahendus, luues kunstiteos ja lihtsustada tootmist loominguline meeskond on intellektuaalse protsesse vaieldamatu väärtus. Arendada kriitilist teadlikkust läbi praktilise uurimistöö ja arutelu on oluline professionaalne küpsemine ja individuaalne areng. Kunstiline praktikas nõuab suurt isiklikku pühendumist ja distsipliini, ja ootame, et meie õpilased osaleda aktiivselt klassi, nii et nad saavad uurida erinevaid seisukohti ja osaleda meie loominguline ressursse.

Paris College of Art on juurdunud linna esmane kunsti ja disaini tootmist. Kogevad unikaalsust Pariisi metropol pakub rikkalikult visuaalset inspiratsiooni. Jagades seda kogemust eraisikute üle 40 erinevas riigis annab meie õpilastele ainulaadse perspektiivi erinevate väljendusvahendite olemasoleva kogu maailmas.

Pärand Paris College of Art ja selle edukas lõpetajate on midagi mille üle uhke olla ja aidata kaasa ka järgnevatel aastatel.

Missioon

Paris College of Art, uus nimi kolledži üle 30 aastane kogemus, soodustab kunstilist ja vaimset küpsemist paljutõotav õpilased erandlik kunstnikud, kunstiajaloolased, fotograafid, disainerid ja disaini juhid. Maandatud Pariisi maastik, teatas Euroopa kunsti ja disaini maailmas, toidetud teaduskonna juhid loomemajanduse maailma üle ja täiendatakse üliõpilast enam kui 50 riigis, Paris College of Art on tõeliselt rahvusvaheline kolleegium.

Paris College of Art asutati iseseisva teaduskraadi andmise institutsioon, mille missioon on: 1) tagada kõrgeim rahvusvaheline standard kunsti ja disaini hariduse õpetanud jooksul Ameerika pedagoogilise paradigma olles mõjutatud, informeeritud ja joonistamine meie prantsuse / Euroopa keskkonna ja 2) avada Prantsuse haridusvõimalusi maailma ja rahvusvahelise hariduse Prantsuse.

Asukohad

Pariis

Paris College of Art

Address
15 rue Fénelon

75010 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
+33 1 45 77 39 66

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega