Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited

Presidendi pöördumine

Dauphine on maailmas ainulaadne Prantsuse ülikoolid.

Dauphine on spetsialiseerunud organisatsiooni ja otsus Sciences. Meie missiooniks on koolitada tulevasi põlvkondi juhid, ettevõtjad, juhid ja teadlased, et olla nii eksperdid oma valdkonnas ning sotsiaalselt vastutustundlik, kultiveeritud, avatud kogukonna liikmed.

Valisime ainult parimad kandidaadid ning nad otsustavad Dauphine.

Meie teaduskonna on rahvusvaheliselt lugupeetud ja auhinnatud.

Meil on kinni meie akadeemilist ja tunnustatud kvaliteeti meie teadus- organisatsioonis ning otsuse Sciences.

Meie tihedad sidemed ärimaailmas tagada, et Dauphine õpilased on valmis oma tööalast tulevikku ja et meie programmid ja õppekava sammu pidada üha arenev majanduse maastikku.

Dauphine on rahvusvaheline ja sotsiaalselt vastutustundlik

  1. aastal Dauphine sai esimene Prantsuse ülikooli saada EQUIS akrediteering Euroopa Foundation for Management Development, tunnustades meie akadeemilist ja pühendunud ülemaailmse perspektiivi.

Võrdsed võimalused ja mitmekesisus on esmatähtis värbamise üliõpilased, õppejõud ja töötajad.

Me eristame ennast läbi meie:

Nõudlik ülestunnistusi standardite Tõestatud ja uuenduslike õppemeetodite Rikas ja mitmekesine õppekava Lai ja sidus erinevaid distsipliinides Tihedad sidemed õppe-ja teadustöö Programmid loodud reaalse meeles Matemaatika, mis hõlmab nii õppejõudude ja praktiseerivad spetsialistid

Dauphine on ideaalne koht õppimiseks ja kasvamiseks.

Oleme pidevalt liigub edasi.

Meil on ressursse, et kasvada, areneda ja meelitada parimaid ja üliõpilasi Prantsusmaal ja rahvusvaheliselt, Dauphine on põnev ja stimuleeriv koht.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Paris Dauphine University

Loodud 10 aastat tagasi ja ettevõtetele, MIB programm on pidevalt kohandades kohtuda ettevõtete vajadustele. Meie saavutus on tõestanud läbi meie ettevõtete pikaajaliste ... [+]

Hakka rahvusvaheline ekspert New Technologies & Projektijuhtimine

Master 2 praktika-

MIB: ainulaadne programm ja kogemused

Loodud 10 aastat tagasi ja ettevõtetele, MIB programm on pidevalt kohandades kohtuda ettevõtete vajadustele. Meie saavutus on tõestanud läbi meie ettevõtete pikaajaliste ja akadeemilise partnerluse, meie vilistlased on suur karjääri ja meie kõrge tase siseriiklikus pingeread.

Meie õppe lähenemine põhineb interaktiivne klassid, juhtumiuuringute ja meeskond projektid nii rahvusvaheliste professorid ja tipptasemel juhid. Ootame õpilaste kõrge õppeedukusega, avatud mõtlemisega, uudishimulik ja pühendunud isiksus ja valmisolekut võtta omaks MIB vaimu.... [-]

Prantsusmaa Pariis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles