Loe ametlikku kirjeldust

Pariisi-Suda ülikool (UPSud) on tunnustatud oma teadustöö erakordse kvaliteedi tõttu. See on hinnatud Shanghai ülikoolide tipptasemel ülikoolide seas ning on kogunud arvukalt mainekaid auhindu ja auhindu, nagu näiteks 2 Nobeli füüsika auhindu ja 4 Fields medalit. Multidistsiplinaarse asutusena on UPSud koosnenud viiest teaduskonnast, kolmest tehnoloogiainstituudist ja üks insenerikoolist. UPSudis õppivad 30 000 üliõpilast, sealhulgas 4800 rahvusvahelist tudengit. Pariis-Saclay Ülikooli (UPSay) asutajaliige UPSud suurendab teadusuuringute ja haridustegevust 19 suure parima kõrgkooliga tegeleva kõrgkooliga.

Paris-Sud on kapteni SERPi koordineeriv asutus.

Kapten SERP on inglise keele õpetanud kaheaastast programmi, mida rahastab Euroopa Komisjoni Erasmuse programm

Ta kogub 4 juhtivat Euroopa teadusülikooli:

  • Paris-Sud University , Prantsusmaa (koordineeriv asutus)
  • Adami Mickiewiczi ülikool, Poola
  • Genova ülikool, Itaalia
  • Porto ülikool, Portugal


Genova ülikoolis on Genova Ülikool (UNIGE) korraldatud 5 koolis (matemaatika-füüsikalis-ja loodusteadused, meditsiin ja farmaatsia, sotsiaalteadused, humanistlikud teadused ja polütehnik), 22 osakonda ja 14 interdistsiplinaarset keskust. UNIGE pakub 178 ülikoolikursust, kus osalevad umbes 40 000 õpilast. Sellel on 14 doktorikooli. Tänu mitmele partnerlusele üle kogu maailma, pakub ülikool praegu üle 3000 välisüliõpilase.

Poznanis asuv Adam Mickiewiczi ülikool (AMU) on Poznańi peamine akadeemiline asutus ja Poola suuruselt kolmas ülikool. Selle õpilaste arv on ligi 49 000 õpilast. Ülikool on akadeemilise tippkeskuse keskus, kus teadustöö ja õpetamine on vastastikku püsivad. Ülikool pidevalt laiendab ja ajakohastab uurimisprogramme ja õppekavade sisu, pöörates erilist tähelepanu nende interdistsiplinaarsusele ja rahvusvahelisele iseloomule. AMU kuulub: EUA - Euroopa ülikoolide ühendus, EUCEN - Euroopa ülikooli jätkuv haridusvõrgustik, Compostela ülikoolide rühm, The Santander Group - Euroopa ülikoolide võrgustik, Euroopa keemia temaatiline võrgustik ja muud Euroopa teadusvõrgustikud.

Universidade Do Porto Porto Ülikool (UPORTO) on Portugalis üks suuremaid kõrgharidus- ja teadusasutusi, kus on umbes 32 500 üliõpilast, 2300 teadlast ja teadustöötaja. See on üks Portugali parimaid üliõpilasi, mis on kõige paremini positsioonis riiklikul ja rahvusvahelisel pingereas: Times High School, 2019 (401-500); ARWU 2018 (301-400); QS 2019 (328). Sellel on 14 teaduskonda, 1 ärikool ja 60 teadusüksust. UPORTO on ka Portugalis teadustegevuse juhtiv tootja, kes vastutab 24% ulatuses riigis toodetud teaduslikest artiklitest.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Paris-Sud University

Erasmus Mundus Keemia-, Füüsikalise Keemia ja Materjalideaduse Meister Paris-Sud University . Kapten SERP on inglise keele õpetanud kaheaastast programmi, mida rahastab E ... [+]

Kapten SERP on inglise keele õpetanud kaheaastane programm, mida rahastab Euroopa Komisjoni Erasmuse programm

Ta kogub 4 juhtivat Euroopa teadusülikooli:

Paris-Sud University , Prantsusmaa (koordineeriv asutus)Adami Mickiewiczi ülikool, PoolaGenova ülikool, ItaaliaPorto ülikool, Portugal

Meie eesmärk

Selle eesmärk on koolitada eksperte keemia, füüsikalis-keemia ja materjaliteaduse kõige arenenumates eksperimentaalsetes ja teoreetilistes tööriistades, muutes nad valmis arendama uuenduslikke ideid ja ettevõtteid, mis on seotud energeetika, tervise ja keskkonna säästvate arengutega.

See hõlmab ka juhtimise, ettevõtluse, innovatsiooni ja väärtustamise, kommunikatsiooni ja patendiõiguse elemente.... [-]

Prantsusmaa Orsay Itaalia Genoa Poola Poznań Portugal Porto  + 4 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

SERP-CHEM Master

Location address
building 440
Orsay, Île-de-France, 91400 FR
Social Media
Location address
Dipartimento di Fisica
Via Dodecaneso 33

Genoa, Liguria, 16146 IT
Location address
Ul. Umultowska 89b
Poznań, Greater Poland Voivodeship, 61-614 PL
Location address
Rua Campo Alegre 687
Porto, Porto District, 4169-007 PT