Skema Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

SKEMA on ülemaailmne ärikool, mis tänu oma teadustöö ja õpetamise programmid, rongid ja koolitab andekaid inimesi ettevõtted vajavad praeguses konkurentsitihedas keskkonnas.

Missioon

SKEMA tahab olla globaalse äri koolis, mis asub viie kontinendi unikaalse rahvusvahelise strateegia, koolituse juhtimise juhid teadmistepõhise majanduse.

Kes

Global teadmistepõhise majanduse andeid. Õpilased ja osalejad valmis multikultuurses töö, võimalik juhtida mitmekesisust kõigis kontekstides (kultuuriline, sotsiaalne ja ühiskondlik) pühendunud jätkusuutliku tulemuslikkuse, ettevõtluse ja innovatsiooni.

Kus

Kõikjal maailmas, kus teadmisi luuakse - tehnoparkide akadeemilisi teadmisi ja juhtimise praktika crossfertilisation, kohti innovatsiooni, kiirekasvuline piirkondades (Lõuna-Ameerika, Aasia, Ida-Euroopa, Aafrika).

Kuidas

Hajusamaid kooli ülikoolilinnakud asuvad teadusparkide Unikaalne mudel haldamiseks mõeldud õpilaste liikumise põhineb tasakaalu ja mitmekesisust, differenciating SKEMA rahvusvahelise strateegia teiste koolide Multi-site haridusprogrammid pakkumine liikuvuse ja erialased teadmised (tehnoloogia ja juhtimine) Teaduslik territoriaalse sünergia: sünteetiline näitaja innovatsiooni, digitaliseerimisteenust majanduste ja turgude globaliseerumine majandused, rahastamise kasvu Panus ühenduse (majanduslik, akadeemilist ja sotsiaalset) ja regioonidele, kus kool asub.

Asukohad

Lille

Address
Lille campus
Avenue Willy Brandt

59777 Lille, Hauts-de-France, Prantsusmaa

Tore

Address
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

06902 Tore, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa

Belo Horizonte

Address
Belo Horizonte, Minas Gerais'i osariik, Brasiilia

Shanghai

Address
Shanghai, Shanghai, Hiina

Kaplinn

Address
Stellenbosch Central, Stellenbosch, South Africa
7602 Kaplinn, Lääne-Kapimaa, Lõuna-Aafrika Vabariik

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited