Studio M Academy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud 1990. aastal professionaalsed fotograafid Studio M r apidly mitmekesistanud oma kursused heitmist Art Media, Fotograafia ja Sound ja sai üks Prantsusmaa esietendus koolides kunsti, sest tema suur hulk erialast kursust. Kool kasvas kiiresti üle mitme aasta ja avanud mitu ülikoolilinnakud Prantsusmaa tipp ülikoolilinnad sealhulgas Lyon 2003 andToulouse 2007. aastal. Täna Studio M on rahvusvaheline kontsern kunstikoolid üle maailma, sealhulgas ülikooli Ho Chi Minh City Vietnamis. Aastal 2011, Studio M käivitas uue rahvusvahelise ülikooli Montpellier nimega Studio M Academy tervitada inglise keelt üliõpilasi üle kogu maailma püüavad õppida kunsti Prantsusmaal. Eesmärgid Kursused et Studio M pakkumisi on konkreetne eesmärk: anda õpilastele professionaalse ja kvaliteetse koolituse, mis muudab need atraktiivsed tööandjad pärast nad lõpetavad oma õpingud, kõige olulisemad teadmised põhinevad nende eriala. Domeenid Studio M on liidripositsioon Prantsusmaa kujutava kunsti tööstuse ja pakub professionaalset kursused järgmistes valdkondades:

Kunst Foundation kursus Visuaalne kommunikatsioon Ruumilise Design Tootedisain fotograafia Sound Design

Kursused Studio M kunsti, helikujundus, fotograafia ja meedia, annab meie õpilastele võime tuua erakorralisi väärtuse loomingulisi lahendusi joondatud oma sisemine kirg on täielikult valmis töötama töökeskkonda. kraadi Studio M mõistab pakkudes diplomite ja kraadide rahvusvaheliselt tunnustatud ja pakub akrediteeritud diplomid Euroopa Föderatsiooni Koolid järgmistes valdkondades:

Bachelor of Arts - 3D Animatsioon Bachelor of Arts - Multimeedia Bachelor of Arts - Design

Kunstikool Studio M pakub ka ex-üliõpilastele online ressurssi ühendada neid erinevaid lojaalsed partnerid ja ettevõtted, kus vahetused on tehtud regulaarselt. (praegu kättesaadav ainult prantsuse keeles)

Asukohad

Montpellier

Address
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Montpellier, Occitanie, Prantsusmaa

Lyon

Address
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Toulouse

Address
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Toulouse, Occitanie, Prantsusmaa

Ho Chi Minh

Address
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Ho Chi Minh, Ho Chi Minh, Vietnam

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega