The American College of the Mediterranean

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

The American College of the Mediterranean

Vahemere Ameerika kolledž (ACM) püüab pakkuda tipptasemel rahvusvahelist haridust, inspireerida kultuuridevahelist teadlikkust ja valmistada õpilasi ette Euroopa ja Vahemere ajaloo, keelte, kultuuride ja kaasaegsete küsimuste uurimise teel edu saavutamiseks globaalses kogukonnas. Seda teeb ainulaadne kursuste, praktikate, õppekavade kombinatsioon, mis ühendavad endas Ameerika stiilis bakalaureuse- ja magistriõppe programmide loomist rahvusvahelisel ja kultuuridevahelises keskkonnas.

ACM-i eritunnused on järgmised:

 • Ameerika stiilis kõrgharidusasutus, millel on USA ja Prantsusmaa mittetulunduslik staatus
 • Algselt oli ta New Yorgi Riikliku Ülikooli valitsejate kõrghariduse instituut kui Ameerika ülikoolide instituut, millel on rikkalik ajalugu, mis pärineb aastast 1957
 • Tunnustatud Prantsuse ministeeriumi kõrghariduse institutsioonina kõrghariduse eraasutusena (prantsuse sõnastus) ja Aix-Marseille'i ülikooli rektoraadina .
 • Ameerika Rahvusvaheliste Kolledžite ja Ülikoolide Liidu (AAICU) asutajaliige, pakkudes üliõpilastele välismaal õppimise võimalusi erinevates kohtades peamiselt Euroopas ja Põhja-Aafrikas

Asukoht

ACMi ülikoolilinnak asub Prantsusmaa lõunaosas, võluvas ja elavas Aix-en-Provence'i linnas. Aix on…

 • Ülikooli linn, kus on üle 40 000 üliõpilase
 • Õiguslik ja akadeemiline keskus, mis asub Prantsusmaa apellatsioonikohtu lõunaosas
 • Post impressionistliku maalikunstniku Paul Cézanne'i sünnikoht, kelle teema oli tihti majesteetlik mägi Sainte-Victoire
 • Tuntud oma paljude purskkaevude ja kohvikuga kaetud Cours Mirabeau'ga
 • 25 minuti kaugusel Marseille-Provence'i lennujaamast
 • 15 minutit Aix TGV kuulide rongijaamale

Programmid

ACM pakub bakalaureuse- ja magistrikraadi programme, mis on oma olemuselt saidipõhised, keskendudes kunstile, ettevõtlusele, humanitaarteadustele ja sotsiaalteadustele.

ARVUTUSTE ARV

 • 12: 1 õpilaste õpetajate suhe
 • 10 õpilast on klassi keskmine suurus
 • 45% teaduskonnast on täistööajaga
 • 95% ACM-i teaduskonnast on oma erialal doktorikraad või terminali kraad

ACM-iga on teil võimalus osaleda järgmistes küsimustes:

Ameerika stiilis kraad Prantsusmaal

The American College of the Mediterranean (ACM) pakub Ameerika stiilis haridust, millega tunned end võluvas ja elavas Aix-en-Provence'i linnas, ülikoolilinnas, kus on üle 40 000 üliõpilase. Mitmed peamised äriühingud ja alaealised võivad valida, kaasa arvatud võimalus ise kujundada õppevälja ja Vahemere piirkonna spetsiifiline õppekava, ning üliõpilastel on võimalus uude kultuuri sisse elada ja suure mõjuga õppida kogemuslik viis.

Kursuse juhendamine inglise keeles

Kõiki kursusi õpetatakse inglise keeles, välja arvatud keelekursused prantsuse, hispaania või araabia keeles kõigil tasanditel. Saadaval on ka võimalused eriti oma prantsuse keele oskuste parandamiseks väljaspool klassiruumi, sealhulgas elamine koos perega, ACMi keelepartneriprogramm ja kursuste õpingud.

Kuluteadlik

Mittetulundusliku kõrgkoolina keskendub ACM oma kulude taskukohasele hoidmisele. Kuigi stipendiumid ja stipendiumid on abikõlblikele üliõpilastele kättesaadavad, on meie eesmärk hoida algusest peale madalad kulud.

Võimalus edastada

Kui te ei saa alustada oma bakalaureuse kraadi ACM-iga, on teil võimalus seda meiega täita. ACM tervitab võõrkeelsete üliõpilaste kandideerimist meie Bachelor of Arts programmi, kes on läbinud vähemalt ühe semestri kolledži ja säilitanud minimaalse GPA 2,5.

Rahvusvaheline töökogemus

ACMi jõuline praktikavõrgustik võimaldab teil omandada oma kraadi täitmisel rahvusvahelist töökogemust ja tutvustada teile olulisi rahvusvahelisi kontakte. Lisateave praktikavõimaluste kohta ja vaata, kus ACM on eelmise üliõpilaste praktikandid külastanud internatuuri veebilehel.

Turustatavad oskused

ACM-i kraadi abil suurendavad teie täiustatud oskused ja ainulaadsed kogemused oluliste rahvusvaheliste ja kultuuridevaheliste pädevuste arengut. ACM vilistlased näevad juba neid eeliseid pärast lõpetamist, nagu paljud on läinud rangetele kraadiõppekoolidele, sealhulgas Columbia Ülikoolile ja Chicago Kunstiinstituudi Koolile, samas kui teised on võimendanud oma ACM-kraadi ja maandunud kõrgetasemelisi töökohti. ÜRO Maailma Toiduprogramm ja Washingtoni osariigi seadusandja.

Asukohad

Aix-en-Provence

Address
27, place de l’Université
13604 Aix-en-Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Telefon
+1 (800) 221-2051

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega