University of Technology Troyes - UTT

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

UTT tuum missioonid on uurimistööd, pakkuda haridust ja koolitust ning hõlbustada tehnosiiret. UTT on Prantsuse kõrgkooli 1994. aastal loodud. See on täna üks suurimaid inseneri koolid Prantsusmaal. Üle 2500 õpilast on registreeritud ülikooli, õpib bakalaureuse, magistri ja doktoriõppes. Kui tuntud aastane pingerida Prantsuse ajakirja "L'Etudiant", UTT võtab 2011. aastal kadestusväärne 6. pingereas 65 Prantsuse inseneri koolid.

Kohandatud õppeprogramme

Standard viieaastase inseneri kraadi, mis on akrediteeritud Prantsusmaa sõltumatu inseneri kraadi akrediteerimisasutuse, TTK, saab kohandada iga õpilase karjääri eesmärgid alates esimesest aastast. UTT pakub viis inseneri kraadi, magistri programmi valikut üheksa erialasid, PhD teadusuuringute programmi viis spetsialisti valdkondades, samuti tööd integreeriva õppe (WIL) moodulid, mis ühendab akadeemilise makstud töökohal õppimise (mis viib kas kutsekoolis kraadi, inseneri kraadi või magistrikraadi).

Uurides excellence

Teadusuuringud on UTT viivad läbi kaheksa võistkonda jooksul Charles Delaunay Instituut (ICD). Instituut tegutseb interfaculty lähenemine keskne teema, millele tuginevad kõik teadusuuringute jõupingutuste: riskijuhtimise teaduse ja tehnoloogia (RMST), üks suuremaid väljakutseid tänapäeva ühiskonnas.

Tugevad sidemed tööstuse

UTT arendab ja säilitab ennetava suhted tööstuse ühiste teadusuuringute programmide ettevõtteid ja pikk praktika oma õpilastele. UTT kuulub Carnot Instituut Network (koos Compiègne'is Tehnikaülikool) ja toetab aktiivselt uute ettevõtete loomist.

Uuenduslikud juhtimise lähenemisviis

Ülikooli pühendumist projekti juhtimise ja analüütiline arvestus koos innovaatilise inimressursi tavade lubatud UTT aru hulgast Prantsusmaa esimene "sõltumatu" institutsiooni seisuga 1. jaanuar 2009, pärast valitsuse Ülikooli reform bill suunatud suuremat autonoomiat ülikoolid juhtida oma eelarve ja personal. Ülikool on kehtestatud ka partnerlusel põhineva Foundation toetada jõupingutusi ja pikaajalise arengu.

Edukat partnerlust

UTT on osa Prantsuse ülikoolide võrgustik tehnoloogia (UT) koos Compiègne'is (UTC) ja Belfort-Montbéliard (UTBM). See ainulaadne inseneri kraadi mudel, mida toetab teadusuuringute ja tihedat suhtlemist äriringkondadega Prantsusmaal ja mujal, on ka jäljendasid Hiinas. 2005. aastal kolm Prantsuse tehnikaülikoolide luua Shanghai Sino-Euroopa Tehnikaülikool (UTSEUS), mis praegu loeb 1000 hiina ja prantsuse õpilastele.

Asukohad

Troyes

Address
12 rue Marie Curie - CS 42060
10004 Troyes CEDEX, France

10004 Troyes, Grand Est, Prantsusmaa